0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Burnu akiyo öksürüyo hapsiriyo atesi de var parol surup verdm moralim çok bozuk yarında eşimin arkdsi ve esi bide çocuğu ile tatile gidecegz otel tutuldu herşey okey... 5 yillik evliyim ilk tatilim bi heyecan bi heves ettim bende ama cocugum hastalandı napayim ben ne yaprsam iyilesir emiyor bu arada. :(((((

9 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsn cnm yanian pekmez al sabah aksam icir cok faydasini gordum 
(546 puan) tarafından
Tereyag ile pisirip verdim bugun yanima aliyim yinede tamam teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Yani kendi çocuğunun yanında bence diğer çocuğa bulaşma riskini de düşünmelisin canım. Araçlarınız ayrıysa bilemem ama hasta çocukla ne kadar tatil yapabilirsin bilemedim. 1 günde iyileşmesi çok zor. Rabbim şifa versin
(546 puan) tarafından
Daha kötü olurmu acaba ki vicdan azabi cekerim.. ayni aracta gidicez:(
(2,444 puan) tarafından
Maske takabilicek gibiyse maske tak canim ya da diger cocuk taksin. Ben şahsen ne hasta çocukla bir tutuyorum ne kızım hastayken bi yere gidiyorum. Gitmeden bi çocuk doktoruna gidin isterseniz en azından ilaç falan verir
(546 puan) tarafından
Sabah 6da cikicaz gidemeyiz ki insallah pisman olmam
(546 puan) tarafından
Ates.3 gun suruyo ya 3 gun cekerim heralde
(2,444 puan) tarafından
Dikkatli olun canım zaten salgın var bu aralar çocuklar hasta hep. Gećmiş olsun
0 oy
(49 puan) tarafından
Aferin ver canim sıcak tutmaya calis hasta hastada tatilden bisey anlamazsin erteleseniz olmazmi
(546 puan) tarafından
Hersey ayarlandi :(((
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Gitsende çocuk hastayken ne heves kalır nede zevk irda bi çocuk acile gidip çocuğu mutlaka muayene yaptır 
(546 puan) tarafından
Haklsin bakalim naparsak
0 oy
tarafından
Canm gidin ne olacak iyileşir sonuçta ordayken de olabilirdi hem belki daha iyi gelebilir belli olmaz herşeyini götür çocuğun sen üzülürsün daha da hasta olur şurup vermişsin zaten ıhlamur falan yap içir geçer insalalh olmadi bir doktora götür yarın bizim doktor bir damla vermişti 5 defa damlatiyordum tadı çok kötü ama iki defa verdim anında burun akıntısı durmustu
(546 puan) tarafından
Adi neydi damlanın tesekkur ederm icim daralio inanki burnumdan gelecek tatil dye
(603 puan) tarafından
Bence de her şey ayarlanmış sonuçta. Bebeğini sen tanırsın hastalığı ne derece vs. Umca damla galiba pahalı bir damla ama şıp diye de kesen bir ilaç.
tarafından
İnann hatırlamıyorum arkadaş demiş adını bak sağlık ocağına götür olmazsa yazdır
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım bol bol emzirmeye devam et. Max 3 gün sürer ates bu yaş çocuklarda çok ciddi bir enfeksiyon yoksa ağrı kesici ateş dusurucuyu eksik etme. Moralini bozma değişiklik.iyi gelir bebeğine belki
(546 puan) tarafından
Tesekkur ederim tamam belkide
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide 1 yaşında ve neredeyse 1 haftadır burun akıntısı var bir türlü geçmedi doktor damla verdi onu kullanıyoruz pekmez ve bal veriyorum biraz daha çok sıvı icirmeye çalışıyorum ve sıcak tutmaya çalışıyorum Allah bütün evlatlarımıza sağlık versin 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım şimdi hastaneye götür bir iğne falan yapsınlar ayaklanır inşallah 
(546 puan) tarafından
Esim uyudu bebekde uyudu
(4,698 puan) tarafından
Canım bu halde nasıl gidebilirsin ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
+1 oy