+1 oy
664 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Meraktan eşlerin tlf kurcalanıyor ondan sonra kavga şiddet  saygısızlık ondan sonra yine hicbisey olmamıs gibi devam 

Sizce  tlf bakıp  bu sekilde mi olmalı yoksa hic bakmayıp  kendini sıkıntıya sokmamakmı

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkesin günahı da sevabı da kendine çıplak kadınlara baktı diye kavga etsek olay çıksa ertesi gün yine aynı olacak o yüzden huzur kaçırmaya gerek yok ben arada bir bakarım o kadar. Yani benim eşim bildiğim kadarıyla bakmıyo o yüzden bu kadar rahatım baksa belki böyle olmam 
tarafından
Kendine yakıştırmıyorsun azda olsa güven var bazen umursamama var   dogru olanda o zaten kuzum
tarafından
Benim bildiğim kadarıyla bakmaz ama Zaten bakıyorsa kendi ayıbı canım ne diyeyim ki kavga etsem bu sefer gizli bakmamaya devam edecek haberim bile olmayacak belki
tarafından
Öylede bil zaten cnm  zaten böyle bir zamanda sıkintilar çok çocuk aileler gecim sıkıntısı bide bunu kendimize sıkıntı yapmayalım zaten
tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben eşime  güveniyorum  bu zamana  kadar  hiç bir yanlışını görmedim  o yüzden  hiç  kurcalamam 

Hadi  güvenmiyorsan yaptığı  yanlışlar warsa  bakıp  tartışma  çıkarıp  aynı  şekilde  hayata  devam  ediyorsan  boşanmaya cesaretin  yoksa  bakmicaksin  o şekilde  kabullenip  görmemezlikten  gelecesin  
tarafından
Bende onu diyorum işte görüp yutmak ve sindirememk ve elinden hic bisey gelmemesi eee olan kime oldu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bakıp bişey bulacağına eminse ve bulduğunda boşayacaksa yıksın ortalığı hep derm yok affedecekse boşuna ortalığı yangın yerine çevirmesin kmse sonra adam karım ne de olsa affediyor diyip devam ediyor bnm eşimin tel hep ortadadır bnmde ortadadır hiç karıştırmam aman neyine bakcam arada o der msj geldi baksana kmden diye kalkıp bakasm gelmez üşenirim 
tarafından
Umursamamk daha güzel daha rahat dahada mutlu olursun cnm
(7,768 puan) tarafından
Güveniyorum kuzum eşime o yüzden hiç gerek görmedim
tarafından
Maşallah kuzu ❤
(7,768 puan) tarafından
Sağol kuzum ♥️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy