0 oy
106 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (968 puan) tarafından
Ayin 12sinde esim senelik izne cikiyor antalya sezon kapanmis 3 aylik bebegm var boyle kendi halimizde cok kalabalik olmayan hersey dahil biyer dusunuyoruz otel olmasi sart degil ama yemegi dahil olsun sakaryadayiz kendi aracimizla gidicez.. tesetturluyum ona gore biyer

3 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Valla suan gidebilirsen git yolculukta uyur ama benim oglum 6 aylikannem gil uzak sehirde oraya gezmeye gittim oglumla esim isinden dolayi gelemedi 15 saat yol surdu burnumdan getrdi yol boyunca aglamisti 
(968 puan) tarafından
15 saat cok zor zaten en fzla 5 6 saat onu bende goze alamam
(629 puan) tarafından
Seninki uyur zaten bu aylarda yolda cnm 3 aylikken gtmstm esimle kolay gecmsti ama 6 aylk olunca cok zordu
(968 puan) tarafından
Iste ben kendim asciyim hep calistim hic biyer bilmiyorum o yuzden gitmek istiyoruz ama yer bilmiyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etsden muhafazakâr otellere bak canım ordaki çoğu yorum doğru oluyo. 3 aylık bebekle çok kolay olur yol boyu uyur zaten. Gidince de Antalya'da gezilecek bir sürü güzel yer var hepsini gezin Düden şelalesi falan internette çıkıyo yine gezilecek yer yazın otelin konumuna göre karar verirsiniz ona
(968 puan) tarafından
Bi tanidik var antalyada otelde sezon kapali diye telefon etti yani ekimde kapanacakmis baska biyer biliuomusun ets dedignde ne oluyor acaba tur mu
tarafından
Evet canım ets turdaki otellerden bahsettim. Bnüm gittiğim oteller normal otel canım kapalılar da gider ama ruslarda var yani sorun olmazsa öyle snin için söylerim
(968 puan) tarafından
Yok amacim cok ciplakligin icinde olmamak kiskanclik degil yani :) bakiyorum ama kahvalti yemek yok istediklerimde
tarafından
Benim oteller sana uymaz o zaman canım muhazafakar otel diye arat onlarda da var herşey dahil olan konseptler :)
(968 puan) tarafından
Tamam canm tesekkur ederim
0 oy
(968 puan) tarafından
Yokmu kimsee

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 182 göst.
15 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde MuniseFatih (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
20 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
24 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 291 göst.
19 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Evladkokusu1 (7 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...