0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından

Varsa adres veriyim hayrına benimkinide temizlesin :D buraya taşınmadan önce buzdolabım bozulmuştu sıfırını verdiler garantiden. O zaman silmiştim hamileydim o zaman bide taşınırken temizledim. Taşınalı 1 sene oldu daha temizleyemedim. Hamilelik sonra bebek derken sürekli erteledim ama artık sinirlerim bozuluyor evde hiç iş yapamıyorum kızım yüzünden hep onunla vakit geçiriyorum uyumuyo da sadece 20 dk uyuyo. Bana gaz verin motivasyon verin kalkıp temizliyim şunu :(

17 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

VALLA KALKTIM TEMİZLİYORUM KIZLAR :D
(3,730 puan) tarafından
Tebrikler canım aldın gazı devam :D
(544 puan) tarafından
Aynen valla kalktım temzledim yarısını. Yarısınıda akşam kocam gelince yaparım kızı tutar en azından
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Nefret ediyoreeee
0 oy
(629 puan) tarafından
Allah seni kiz ben haftalik temizlerim duramam pis  adres ney ahaha
(544 puan) tarafından
Veriyorum canım özelden hemen gel :-D:-D:-D:-D:-D
(629 puan) tarafından
Saka bir yanada cnm dolabin erken bozulmasn
(544 puan) tarafından
Yaa bozulur muki yapamıyorum ama napiyim ya anca kaynanam gelicek yardıma onun yanında da iş yapamıyorum sürekli işime karışıyor o öyle olmaz bu böyle olmaz diye yapasım gelmiyo
(629 puan) tarafından
Valla bozarsin cnm dabi 2 aya bir temizle bence simdi kalk sil cocuk durunca snra her pislenisinde hemen sil sil bukdr zor olur boyle
(544 puan) tarafından
Çocuk dursaa zaten neler yapıcam ah ahh. Gece uyku yok gündüz uyku yok. Ek gıdası var sabah öğlen akşam. Ee yemek var çamaşır bulaşık derken zaten uykusuzluktan sürekli yorgunum başka bişeye halim kalmıyo valla
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Nasi gi bi senedir silmiyon mu hic mi batmadi bu dolap :D

(1,921 puan) tarafından
Aboo valla benim bebelerde durmuyor iyy bkde hamileyim o dolabi acinca bi koku geliyor ölduruyor beni o halde temizliyom yine gitmiyor o koku da sen nasi durdun yavrum 1 senedir  :D
(544 puan) tarafından
Koku yok kız çok pis değil sadece tozlu şeyler dökülmüştü öyle çok kötü değil kalktım yapıyorum yavaş yavaş valla
(1,921 puan) tarafından
Ya iste hamileyken sacma sapan kokular gelirya onlardan bahsediyorum kolay gelsin canm
(544 puan) tarafından
Ya o koku hiç gitmez canım o zaman ben dört ay o kokulardan mide bulantılarının dan kusma larından çok çektim
(1,921 puan) tarafından
Aynen ya cok kotu oldum bende
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Ben haftada bir içini boşaltır silerim canım hadi sende Bismillah de başla (✿:))) 
(544 puan) tarafından
Ay ne güzel Allah'ım bende öyle olsam keşke
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Hiç kirlenmez canım bi yer gördüm mü hemen silerim birikmez gücüme de gitmez o yüzden buzdolabı ince çizgim asla tahammülüm yok kirlenmesine :D
(544 puan) tarafından
Önceden bende öyleydim hamilelikten sonra tembellik geldi bana valla kiloda aldım kıçım kalkmıyo :-D:-D:-D
(3,730 puan) tarafından
Şu an bende hamileyim inşallah bana da çocuktan sonra gelmez :D
(544 puan) tarafından
Valla inşallah gelmez :-D:-D:-D
0 oy
tarafından
Bu sene 4 kez bahar temizliği yaptım sen düşün gerisini sence siliyor muyum xhsjxkwosk şaka değil şuan 4. Bahar temizliğine giriştim. Şubatta yaptım orucun son haftası yaptım kurbana 1 hafta kala yaptım birde şimdi. Ama öyle bildiğin gibi değil her yer prizlerden ampullere kadar 
(544 puan) tarafından
Ayyyy varr yaa hayatta yapamam bazen kaynanam duvarları silelim diyo diyorum duvarı niye siliyim manyak mıyım ben sjsjas
(629 puan) tarafından
Kiz sacmalama silinir boyle bembeyaz olucak ayy ne guzel
(544 puan) tarafından
Yok valla hayatta yapmam :-D:-D:-D
tarafından
Dün salon bitti bugün çocuk odasına girdim en dip odadan yavaş yavas geliyorum 8 gün sonra misler gibi olacak evim
0 oy
(7,405 puan) tarafından
24 haftalık 5 gunluk ben temızledım sımdı rahatım bende 
(544 puan) tarafından
Darısı başımaaaaa
0 oy
tarafından
valla helal olsun tebrik ediyorum biz pazar alışverişi yaparız her hafta belirli gün var mutlaka temizliyorum hatta hafta araları silerim düzenlerim günlük ev temizliği gibi yani 
(629 puan) tarafından
Aynen katlyrm
(544 puan) tarafından
Önceden bende yapardım hamilelikten sonra yapamıyorum hiç
tarafından
evet haklısın fırsat çok az oluyor ama süre zarfı çok fazla illaki uyuyor müsait olduğun ilk vakit evin temizliğine başlamadan onu yap böceklense birşey olsa baş edemezsin
(544 puan) tarafından
Valla kalktım temizliyorum. Çokta pis değilmiş valla yavaş yavaş temizliyim napiyim
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Kııız bir sene durur mu bende en son 3 ay kadar önce temzilediydim komple. Şimdi baya kirlendi taşınacaz Bi iki haftaya yeni eve geçince silerim dedim artık 
(544 puan) tarafından
Vallahi hep mecburiyetten durdum ne yapayım önceden olsa hiç durur muydum
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Dün temizledim hahahah bence de en sevilmeyen işler arasına girer ama ev silmesi en güzeli bide ütü ehehehe
(544 puan) tarafından
Buzdolabı temizlemekten daha iyi tabii evet :-D
0 oy
tarafından
Kız allah seni iyi etsin bir sene nasıl durdu dolap ben nefffret ederim ama haftada bir mutlaka silerim her bişeyler aldığımda bez vurduğum için çok kirlenmiyor ama yinede siliyorum 
(544 puan) tarafından
Vallahi mecbur olunca öyle bir duruyorsun ki:-(:-(
0 oy
tarafından
Kadir ezildi izle :))
(544 puan) tarafından
Kız o psikolojisini bozuyor insanı:-D
tarafından
Adamın psikolojisi bozuk olunca etrafındakileri de öyle bizuyo işte :)))
0 oy
tarafından
Oha kiz Allah seni haftalık bazen günlük silerim çokta severim tizlemeyi
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Buzdolab diyince bide usengeclik diyince aklima eltim geldi bi gun onlardayiz hortumu getiri mutfaga ilk once fircayla kopukledi sonra suyu tuttu duruladi bozulr dedim biz hep boyle yapiyoz dedi ve dememle bozulmasi bir oldu calistiramdilar yenisini aldilar☺☺☺☺☺
(544 puan) tarafından
Hahaha yok artık ben o kadar değilim :-D:-D
(2,765 puan) tarafından
Ahahah kendileri urfada oturdugu icin hergun evin icini hortum ile yikiyorlar malum oralar cok asiri sicak hazir mutfagi yikarken buzdolabida yikadi giddi canim dolab☺☺
(544 puan) tarafından
Ama valla terapi gibidir hee
(2,765 puan) tarafından
Aynsn canim hic supurmuyorlar direk hemen halilari cikariyorlar cirpiyorlar hortumu getirip suyu dokuyorlar firca ve cekpas ile kurulayip geri siliyorlar halilar zaten saray gibi evler cooook guzel
(544 puan) tarafından
Ohh valla güzelmiş kızz bende isterim öyle ev valla
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ben her ay aylık alışverişten bı gün önce komple indirip temizliyorum sonra temiz temiz de aldıklarını yerlestiriyorum
0 oy
tarafından

Ben hiç sevmem o yüzden kocam temizliyor:)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 479 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
5 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
22 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
22 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu

379,994 soru

11,375,150 cevap

34,858 kullanıcı

...