0 oy
1,023 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

kızlar ben normalde çıtçıtlı atlet alacaktım ama görümcem ilk doğduğunda çıtçıtlı giyemez bundan alacaksın dedi sizce çıtçıtlı giyilir mi yoksa bundan mı alayım kafam karışık 

12 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Zıbın tabi ki
(13,316 puan) tarafından
Göbek düşene kadar da çıtçıtlı mı giydirdin ki
tarafından
Aslıs anlamadım canım bebeğim daha doğmadı :))
(13,316 puan) tarafından
Yok kuzu sana demedim zaten çıtçıtlı olan göbek bağı varken kullanılmaz bu senin dediğin kullanılır 5-10 gün içinde düşer o da en fazla 5 tane alsan yeter ondan
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :))
(7,654 puan) tarafından
Evet göbek düşene kadar kullandim canım 7.gün düştü
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çıtçıtlı kullandım hep canım sıkıntı olmadı neden kullanamazmış ki
tarafından
Zor oluyormuş büyük oluyormuş öyle diyor bu kolay oluyo diyo ama altına altlık alacaksın diyo Bi de
(1,862 puan) tarafından
Yok kız ne gerek var yenidoğan çıtçıtlı al neden büyük olsun büyük alırsan büyük olur tabi:D
tarafından
Uzun kollu almak istiyorum ya bundan da zaten Bi tane hastane çıkışı içinde var benimki şubat bebeği olacakta giyimini nasıl yapmalıyım sence canım kundak yapmak istiyorum uyurken
(1,862 puan) tarafından
Canım uzun kollu çıtçıtlı al üstünede takımlardan giydirirsin, 2 kat olur, ben de kundak yaptım pazen battaniyeyle yapıyordum ocak 23 doğdu benimki de, sadece kollarını tutsun diye yaptım bacaklarını sıkı sarma canım
tarafından
Kundak olsa, dahi iki kat giydireyim değil mi :)
0 oy
tarafından
Kssinlikle zıbın 
0 oy
tarafından
Annem bundan almıştı oğluma kullanışlı 
tarafından
Altına ne giydirdin canım ayaklı eşofman mı  benim ki şubat bebeği olacak üstüne ikili takım yeterli mi ben kundak yapmak istiyorum da
0 oy
tarafından
Ben beğenmiyorum bunu zıbın alcam o daha iyi 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim şubat ayında doğacak benşm bebeğim giyimi nasıl olmalı uyurken kundak yapmak istiyorum
tarafından
Hastane çıkışı olarak o paylaştığın oluyorda ama zıbın daha mantıklı geliyor bana görümceni susturayım dersen bir tane ondan al canım bide kış için ne almak gerek bilmiyorum ki canım bizim bebek kasımda doğcak ama tulum düşünüyorum
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Ay bu bezi tutmaz bakma sen ona çıt çıtlı olandan al canım 
tarafından
Ne biliyim kız giyindirmesi zor canı yok kanı yok diyo bende çıtçıtlı almak istiyorum ama kafam karıştı
(1,144 puan) tarafından
Zorluk çekmedim hiç değeri kayar açılır üşür bence ya
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim benim bebeğim şubatta doğacak uyurken kundak yapmak istiyorum kundak, yaptığım zaman nasıl giyinmesi gerekiyor kundak açtığım zaman nasıl giyinmesi gerekiyor :)
0 oy
tarafından
Bu eskidendi ya çocuğu tutarken beli açılır sırtı sıcak olsun zıbın al çıtçıtlı tabiki canım hiç bi zorluğu da yok zıbının acemiydim bende ilk bebeğimdi ama zaten yeni doğan öyle duruyo asıl büyüdükçe zor çıtçıtlamak :D 
tarafından
Teşekkür ederim canım canı yok kanı yok giydirmesi zor diyo bende çıtçıtlı aldım bir kaç tane zaten bebek uyurken kundak yapmak istiyorum ben
(1,144 puan) tarafından
Evinin sıcaklığına bağlı canım kundaklıyken ince giydirip uyandığında kalın bir kat daha giydirebilirsin yenidoğan çabuk üşür her zaman üstüne bir örtü örterdim ben sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım
tarafından
Canı kanı yok mu :D valla senden benden canlı kanlı oluyorlar sen bakma görümcene :))
0 oy
tarafından
Çıtçıtlı olan daha kullanışlı canım ben hep ondan kullandım
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum benşm bebeğim şubatta doğacak inşallaj uyurken kundak, yapmak istiyorum kundak olurken ne giymesi gerekiyor kundak açıldığı zaman ne giymesi gerekiyor kafam çok karıştı görümcem kundak içine 2 kat giymesi gerekiyor alt üst dedi doğru mu
tarafından
Ben hiç kundak yapmadım canım valla bana çok saçma geliyor rahat rahat uyusun dursun diye düşünüyorum
Bir çıtçıtlı bir kalın takım bir yelek giydirdim kışın
Uyurken kundak battaniye vardı geniş onun içinde uyuyordu
0 oy
(454 puan) tarafından
Ben hep çıtçıtlı kullandim
0 oy
(568 puan) tarafından
İç zıbın kullanışsız bence. Çıtçıtlı her zaman kurtarıcı
0 oy
tarafından
Cıtcıtlı al canım görümcene uyuma cok rahat çıtcıtlı bebeğin bezinide tutuyor. Bende böyle alıcaktım arkadaşım gerek yok dedi sonra bu modelin birde alttan çıtcıtlısı var ondan 1 tane aldım digerler hep normal zıbın
tarafından
Benimkş şubatta doğacak canım kundak, yapmak istiyorum uyurken kundak içine ne giyinmesi gerekiyor normalde ne giymesi gerekiyor
tarafından
Kundak yapacaksan cok kalın giydirme islik olur canım. Citcitli zibin uzerine ise takimlarini giydir kundak yap
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım annem bana bundan aldırdı ama set şeklinde altı da var şapka eldiven VS var setin içinde hem bundan aldım 3 4 set hem de çıt çıtlı badi aldım bilmiyorum hangisi daha kullanışlı deneyip göreceğim artık Kasım sonu olacak doğumum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 163 göst.
25 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
20 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,825 soru

11,959,439 cevap

36,127 kullanıcı

...