0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Cok bunaldim normlde esimle surkli gezrdk gece gunduz gecnin bi yarisi istnbla eskishre gdrdk kartpye gurcistana bile gitik ama hamilr kaldktan sonra hamilym dir biraz durduk smdi ise dogum yaptm yapali 34 gun oldu smdide cocuk var die hava degsmi iyi gelmz die ckmyrz sanki haytm cok monotanlasti aksm olsn ymk yap yrmk ye o sira prenses uynsn onunla ilgln bu disri ckip gezmk istyrm daha bebek arbmz yok olmdgi icin yurusse ckmyrz bi hastnye gtgmzde gezyrz  ama ben cilginlk istyrm ya offff keske smdi gelse hadi gdlm dese nerye olrsa ole bi kafadym

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende senin gibiyim bizde gezerdik senin kadar şehirler arası olmasa da gece 3 4 e kadar arkadaşlarımızla takılırdık. Bi hamile kaldım artık çok çıkmamaya başladık çocuk oldu ve çok fazla huysuz bi çocuk tek başıma bakamadım kaynanamın yanına geldim inşallah burdan dönğnce artık yavaş yavaş dışarı çıkmayı düşünüyorum benimde bebek arabam yok kanguru var ama onu da sevecek mi hiç bilmiyorum.:D

(33 puan) tarafından
Bende iki sene kaldim istanbkda kucukcekmce tepe ustunde otrdum sen sanslsn ya biz sakaryda hic bisy yapmyrz :( onun icin hep il disna ckyrz gezmye
tarafından
Hmm doğrudur istanbul zaten tek başına sanki bi ülke gibi gez gezebildiğin kadar :D
(33 puan) tarafından
:) evet  ben tanstgma memnun oldm ins en yakn zamanda duzlr prens  yigit gecms olsn iyi aksmlar yemk ypcm malsf :(
tarafından
Kolay gelsin şimdiden :))
(33 puan) tarafından
Sagol canm :)
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Okadar iyi anlıyorum ki seni
(33 puan) tarafından
Ayni seylerimi yasiyorz yoksa :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından

2 kizim var. Buyuk 2 yasinda kucugu 35 gunluk daha. Tek kizim varken hic zorlanmadik hep ciktik gezdik esimin ailesinden firsat buldukca kartepeye filan bizde gittik hep gezdik bebek var demeden halada geziyoduk taki 2.dogana kadar 2 gun once çadır mangal falan malzememizi ayarlayıp kamp kurmaya gittik guzel bi yere sehrin dışında biraz. 2 cocukla pisman oldum inanki. Biri uyuyor dogeri uyaniyor ayni anda agliyorlar durmuyorlar ne yedigim yemekten anladim ne denize girebildim ne bisey yapabildim. Cadirin icinde bebek sallayip emzirdim surekli ordan bilr cikamadim dogru duzgun. :(

(3,151 puan) tarafından
25 ay yani tam 2 sene 1 ay var. Ama 2 yasindaki kizim tam konuşmuyor sadece baba diyor surekli derdini eliyle göstererek anlatiyor hep. Konussa belki hersey daha kolay olur aglamaz o zaman devamli. :/
(33 puan) tarafından
Evet ay bide bunun cis ogrtmsi var ya bari konssydi iyiydi dedgn gbi ama olsn ya rabim onun sabrni da verir bidaha bi 10 sene yapmsn artk :)
(3,151 puan) tarafından
Aynen cisi bu yaz ugrastim o kadar istemedi bilerek yapmiyodu omuz kaldiriyordu bende zorlamadim zaten 8 aylik hamileydim biraktim bu kis konusursa ogretirim olmazsa artik seneye yaza. Yok yok tovbe ettim kaza bela olmadikca düşünmüyorum artik gezecem. :))
(33 puan) tarafından
:) ay ins en yakin zamansa ogrtrsinde rahtlrsn valla ya bizde kendni anlyna kadr yapmamayi dnsyrz ya bole 2 yasnda yapcksn anlmck yada biraz buyms olck yoksa sknti arkdsmn oglu kardsnin parmgni maksla kesti dks atilar kiskanclktan
(3,151 puan) tarafından
Ya aslinda gecen kis diyordu bizimki bezini tutuo geliyordu yanima biseyler anlatmaya calisiyordu yani diyodu cisini ben soguk diye yazi bekledim simdide o istemedi hadi kizim tuvalete diyom hayir diyo omuz kaldiriyor bezine yapiyo sonra yanima geliyo degis diye.  En iyisi cocuk kendi isteyince yapmak. Aboww oda ne kiskanclikmis.
0 oy
tarafından
ben ekmek almaya ciksam deli gibi cilginlik oluyordu ilk zamanlar :) 
tarafından
tek basima arkadaslarima anneme falan gidebiliyorum ama tabiki hersey kisitli uykusu geliyo karni acikiyo hep beni istiyor odadan cikamiyorum ama biz oyle alistik kusuyor cok diye yanimdan ayirmadim canım simdi tek kalamiyor. ama kuzenim bırakıp konsere bile gidiyor bebekten begee degisiyor
tarafından
tek basima derken kizimla esim olmadan :)
(33 puan) tarafından
Benim arkdsmda dedgn gbi konsrede giti ama onunki mama yiyor biz emiyorz dedgn gbi bnmkide cok.kusyor ya napcm blmyrm ustnu gunde 3.4 kere dgstryrm surkli kusuyor
tarafından
sekiz ay cektik o kusmadan udt değiştirmeye önlük degistirmeye yetisemiyodum canim ama sonra bicak gibi kesildi cok şükür
(33 puan) tarafından
Ay ins bende atlatrm bitr kussmlri uyrkn bile hic rahat deglm bi sesnr acyrm gozlrmi hemen bisy olck die cok korkyrm
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Vallahi ben çıkıyorum hergün bebeğim 3 günlük ti çıktım kahvaltıya gittik ailemle çok bunalıma girdim yeni yeni düzeldim sayılır 2.5 aylık oldu oğlum Evimin onu park hergün çıkıyorum iyi geliyor kafama  esiyor koyuyorum arabaya oğlumu alışveriş yapıyorum oturuyorum biyerde yemek yiyorum geziyorum geliyorum araba çok rahat gerçekten birde otobüsle gidiyorum heryere düşün  :D 

tarafından
nerde oturuyorsun canım
(33 puan) tarafından
Sakarya pamukova
tarafından
bende orhangaziliyim iznik gölünün diger tarafı:)
(33 puan) tarafından
Him esimde iznik orhan gazide dogmus ama.sulalesi iznikte  kayntm orhan gazide imamlk yapmis
tarafından
anladim canim ben yerlisiyim
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Valla çok geziyoruz diye ona göre  araba koltuğu ve bebek arabası aldım şimdiden :) ay doğunca nasıl olucak acaba meraktayım  :) 
0 oy
(987 puan) tarafından
Sorma canım, ilk çocuğumda heryere giderdik arabayla. Şimdi arabamız yok. Bebek arabası ve kanguruyla ancak alışverişe ve yürüyüşe çıkabiliyoruz. Bugün yemeğe gidelim dedik avmde. Kızım ağladı, hızlı hızlı işimizi halledip çıktık. Araba olunca Çok rahat oluyor. Oğlumda iki kere 1500 kmlik yolculuk yaptık. Onun dışında birçok şehirlerarası yolculuk. Şimdi hapisteyim sanki. Çıkınca da Allah'ım nolur ağlamasın diyorum. Yoksa koştur koştur eve dönüyoruz susmadığı zaman 
(33 puan) tarafından
Suan bende hapstym sanki bide ben sakarya merkzde deglm merkz 45 dkika arbyla ne avm var ne bisy koyde otryrm resmn sehirden daglarin arsna geldim iyice bogldm bende

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...