0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Kızlar daha 2 aylık bile değil aşırı sinirli oluyor kızım. Ne yapıyorsam hiç durmuyor sürekli ağlıyor akşam saatlerinde aşırı derecede huysuz oluyor ne önerirsiniz bu gibi durumlarda ilk çocuğum yalnızım eşim işe gidiyor akşamları oluyor Sadece. Bende yeni anne olduğum için pek tecrübem yok kolik bebek mi bilmiyorum ama ağladığı zaman durmak nedir bilmiyor o ağladığı zaman bende kendimi yetersiz hissediyorum susturamadiğim için ruh halim hiç iyi değil bu yüzden ne yapmalıyım çok ağladığı zamanlarda acaba bütün bebeklerde mi böyle ? 

7 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Gazı vardır benim bebeğimde aynıydı gaz damlası kullan canım
(2,165 puan) tarafından
O nasıl bişey canm eczane den mi almam gerek
(667 puan) tarafından
Evet eczaneye gidip 1buçuk aylık bebeğimin gazı var de o sana gaz ilacını verir biogai diye bi damla var biraz pahalı ama iyi geliyo bebeklere istersen onu al eczacıya danış önce yine
(2,165 puan) tarafından
Para önemli değil tamam canm ben onu bir sorayım
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Kolik bebek olabilir aksam belli saatlerde araliksiz 3 saat ağladiklari oluyor 
(2,165 puan) tarafından
Evet belli bir saate ağlıyor zaten hiç bir sorunu yok gazını da alıyorm altı temiz karnı tok ama ağlıyor işte kendimi kötü hissediyorum böyle olunca
0 oy
tarafından
Canım bu aylarda tek sorun gaz..kolik bebektir..bnim ooglumda öyleydi gündüz sakin olan çocuk akşam 5 den sonra susmazdi .geccer bu zamanlarda merak etme..bir an gelicek güldüğü sesler çıkardığı zmanlar olucak. 
(2,165 puan) tarafından
Aynı valla gündüz iyi yine ama 6 dan sonra ağlamaya başlıyor bende kendimi ister istemez kötü hissediyorum ya inşallah canm şimdi hep böyle huysuz olacakmış gibi geliyor ondan galiba çok bunaliyorum Allah sabır versin benim gibi olan annelere
tarafından
Yok cnm bizim 3 aydan snra gaz bitti sorun. Bitti .bütün bebekler bütün anneler öyleydi o donem
0 oy
(9 puan) tarafından
kolik olabilir evet. beyaz gürültü öneriyorlar, bi deneyin isterseniz.
(2,165 puan) tarafından
Tamam canm deneyeceğim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Aguline gaz damlası al akşam ağlama saatinden önce bir damla ver uyut 
(2,165 puan) tarafından
Bu damla ağız yoluyla mi veriyoruz acaba canm
(4,698 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Koliktir canım kolik bebekler genelde hep günün aynı saatinde başlar gazı vardır gaz damlası kullan ama düzenli kullanman gerek fayda etmiyo yoksa kendin rezene icebilirsin bide göbeğini ayak atlarını zeytinyağıyla ov çok sürme ama
(2,165 puan) tarafından
Tamam canm çok sağol
(4,430 puan) tarafından
Sen sağol canım inşallah faydası olur
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Canım gaz sancısı vuruyor ona. 

Biogia gaz damlası değildir probiyotiktir.

Doktorun eczacı uygun görürse nurse harveys şurup kullan ne gaz kalıyo ne bişe. Bizim sorunumuz bitti o şurup sayesinde.
(2,165 puan) tarafından
Hangi doktora sormam gerek canm aile hekimliği bilir mi acaba
(1,007 puan) tarafından
Bilir canım. Ben doktor tavsiyesi üzerine kullandım ve cidden oglum gazman gibiydiii :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Yenibirannesr (71 puan) tarafından soruldu