0 oy
1,773 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhabalar. Çok önceden  burda kullaniciydim  hesabı sildirmistim  yine açmak istedim. Allah esirgerse biri 1 biri 5 yaşında iki çocuk annesiyim. Bundan 5 ay önce bas ağrısıyla yürüyerek gittiğim hastaneden yüksek dozda ilaç kullanımdan kaynaklı(dr hatası) felç kaldım 5 aydır hastanelerdeym.gogusten aşağısı  felçli hareket yok his yok. Benim için dua eder mısınız yürümeyi  bırakın  destek olmadan oturamıyorum  bile. Tekerlekli sandalyedeyim. Lutfen kendinize dikkat edin bas ağrısı  deyip geçmeyin.  Demem o ki herşey Allahtan. Ne gelirse başımın üstüne.  Burda görüp okuduğum postlarda  en ufak şeyleri dert eden çok kişi var 5 aydır cocuklarimi göremiyorum. Yeri geldi kayınvalidem baktı yeri geldi annem. Ama arada çok rezil oldular hastaneden hergun görüntülü arıyorum annemde olsa cocuklarima ters bisey dese  içime ö.k.ü.z oturuyor resmen. Benim için evlatlariniza  sımsıkı  sarılın öpün  onlar. Belki bundan sonraki hayatım tekerleklide  gececek  hic  önemli değil cocuklarim  gözümun önünde benim yanımda olsun yeter. Zorlu bi tedavi surecindeyim  ilaçlar fizik tedaviler çok yoğun cevap veremezsem  affola

Duanıza ihtiyacım var nolur

60 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah  çocuklarınla eskisi gibi olursun inşallah ❤️❤️❤️❤️☹️☹️☹️
tarafından
Inşallah çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bol bol dua et canım insallah en kısa sürede cocuklarına saglıklı bır sekılde kavuşursun
tarafından
Rabbimden  ümit  kesilmez ınsallah dualarin  kabul olur
(1,465 puan) tarafından
İnsallah canım ınsallah
0 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun . Allah tan ümit kesilmez sen güçlü ol ki evlatlarına sımsıkı sarilasin. Rabbim onlara güç kuvvet versin ana bambaşka... 

Allah seni evlatlarına evlatlarını da sana kavustursun. 

Ne kadar haklısın hiçbir şeyi umursamadan geçmemek lazım. Sağlık her şeyden önemli. Neler var hayatta ve neleri dert ediyor uz kendimize... Allah im her daim seninle olsun. Dualarım seninle. Allah şafi isminin hürmetine soğanı versin canım benim
tarafından
Allah razı olsun güzel dualarınız  için teşekkür ederim
tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️
0 oy
(48,879 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah sifa versin insallah hemen yurursun yavrularına kavusursun
tarafından
Inşallah sizlerin duasına  ihtiyacım var
(48,879 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah tez zamanda
0 oy
(164 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tekrar yürüyerek cikarsin
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Allahım acil şifalar versin inşallah canım.. :'(

tarafından
Amiin sağolun
0 oy
tarafından
Yaa çok çok üzüldüm Allah yardımcı olsun, Rabbim çocuklarını sana bağışlasın seni de onların başından eksik etmesin hayırlı şifalar versin İnşaAllah canım benim :'(
tarafından
Çok sagolun
tarafından
Herşey imtihan sabret Rabbim sabır gösterenleri fazlası ile mükafatlandirir Rabbim çektiğin acıları günahlarına kefaret saysın . Rabbim imtihanimizi kolay kılsın inşAllah:'(
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm canım benim, Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin ve seni evlatlarına bağışlasın. 
tarafından
Çok sagolun amin  inşallah
0 oy
(228 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun seni çocuklarına bağışlasın inşallah 
tarafından
Inşallah. Çok özledim onları cok
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşllah yavrularına bi an önce kavuşursun 
tarafından
Inşallah amiin
0 oy
(827 puan) tarafından
Canim yar ve yardımcın olsun. Rabbim enkisa zamanda şafi ismiyle şifa versin. Enkisa zaman iyilesir cocuklarinin basinda olursun 
tarafından
Amiin inşallah.  Çok teşekkür ederim
0 oy
(355 puan) tarafından
Allah sifa versin inş canim çocuklarına bagislasin seni inş. Peki baş agrisi neymis yani migren yâda baska bisey miydi yani demediler mi.neye göre ilac verdielr hemen
tarafından
Amin inşallah.  Covid dediler testler temiz çıktı migren dediler o da yokmuş beyinde ödem iltihap var dediler ona gore tedaviye başladılar  sabah akşam yüksek dozda kan sulandirici yaptılar ondan dolayı omurilikte kanama meydana geldi  ameliyata aldılar ama felç kaldıktan 2 gün sonra
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda şifa versin canım

tarafından
Amiin çok sağolun
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi şerifi ile şifalar versin inşallah cocuklariniza kavustursun sizi
0 oy
(27,507 puan) tarafından

Rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım çok çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah peki tedavi ile düzelme ihtimali yokmu
tarafından
Sagol canım   su an icin  net bisey yok fizik tedavi öneriliyor sürekli. Iyilesmede olabilir böylede kalabilirim net değil hic bisey
(1,556 puan) tarafından
Canım tüm hakkını ara hastane bunu karşılamak zorunda
0 oy
(52 puan) tarafından
Allah'ım yar ve yardımcın olsun kardeşim seni çocuklarına bağışlasın 
tarafından
Amin canım çok sagol
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Önceden kullanıcı adın neydi peki
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm canım ya rabbim sana şifa versin canım Allah'tan umut kesilmez:-(
tarafından
Sağol canım dua edin nolur

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 746 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nihan (33 puan) tarafından soruldu

382,070 soru

11,438,832 cevap

35,007 kullanıcı

...