0 oy
1,771 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhabalar. Çok önceden  burda kullaniciydim  hesabı sildirmistim  yine açmak istedim. Allah esirgerse biri 1 biri 5 yaşında iki çocuk annesiyim. Bundan 5 ay önce bas ağrısıyla yürüyerek gittiğim hastaneden yüksek dozda ilaç kullanımdan kaynaklı(dr hatası) felç kaldım 5 aydır hastanelerdeym.gogusten aşağısı  felçli hareket yok his yok. Benim için dua eder mısınız yürümeyi  bırakın  destek olmadan oturamıyorum  bile. Tekerlekli sandalyedeyim. Lutfen kendinize dikkat edin bas ağrısı  deyip geçmeyin.  Demem o ki herşey Allahtan. Ne gelirse başımın üstüne.  Burda görüp okuduğum postlarda  en ufak şeyleri dert eden çok kişi var 5 aydır cocuklarimi göremiyorum. Yeri geldi kayınvalidem baktı yeri geldi annem. Ama arada çok rezil oldular hastaneden hergun görüntülü arıyorum annemde olsa cocuklarima ters bisey dese  içime ö.k.ü.z oturuyor resmen. Benim için evlatlariniza  sımsıkı  sarılın öpün  onlar. Belki bundan sonraki hayatım tekerleklide  gececek  hic  önemli değil cocuklarim  gözümun önünde benim yanımda olsun yeter. Zorlu bi tedavi surecindeyim  ilaçlar fizik tedaviler çok yoğun cevap veremezsem  affola

Duanıza ihtiyacım var nolur

60 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda şifa versin çocuklarına bağışlasın inşallah 
tarafından
Amiiin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm benim Rabbım sana acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amiiin insallah
0 oy
tarafından

Neden gözyaşlarıma engel olamıyorum şimdi offf Rabbim Şafi ismiyle şifa versin canım dua edicem 

tarafından
Allah razı olsun amiin
tarafından
Üzülme Rabbim sabırlar versin
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Canım benim çok üzüldüm cocuklar olunca akan sular duruyor insan kendinden çok onları düşünüyor, tez elden Allah şifa verir inşallah sana çocuklarınin başında olursun inşallah 
tarafından
Amiiin.Gerçekten çok zormus Allah düşmanımın  başına vermesin.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
En icten dualarımda olacaksın canim Rabbim seni evlatlarina bağışlasın en kisa zamanda sifani versin insallah 
tarafından
Amiin Allah razi olsun
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kıyamam sana Rabbim acil şifa versin sağlığına kavuşursun insAllah güçlü  bir annesin sen geçecek buda 

tarafından
Inşallah geçer gecmezsede başım üstüne. Allah isyan edenlerden eylemesin. Tek duam çocuklarıma  kavusmak
(27,348 puan) tarafından
Kavuşursun insAllah
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kiyamam ya cok uzuldum Allahim biran once sana acil sifalar versin
tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Rabbim en kisa zamanda safi ismi hürmetine sifani versin yavrularına kavus inşallah
tarafından
Amiiin insallah çok sağolun
0 oy
tarafından
Rabbim sana Şafi ismiyle şifa versin canım çok üzüldüm çok 
tarafından
Amiin.Üzülmeyin nolur dua edin benim için
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm. Seni evlatlarına bağışlasın.
tarafından
Amiiin insallah
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canımm sakınn umudunu kaybetme inşallah bir gün ayagı kslkacaksn önceki ismin neydi
tarafından
Amiiin insallah. OmerReyyan  dı.  Çocuklarımın ismi. Ama burayı çok kullanmadim  sildirmistim  hesabımı
0 oy
(802 puan) tarafından
Rabbim acil ve kesin sifalar ihsan eylesin, Rabbim herdaim yar ve yardımcın olsun cnm.En kısa zamanda eski sağlığına kavusman dilek ve duasıyla ...
tarafından
Amiiin insallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah sana tez zamanda şifa versin kardeşim inşallah evlatlarına sağsalim sağlıkla kavuş. Metanetinin Sabrının mükâfatı çocuklarına tez zamanda ayakta kavusmak olsun inşallah. 
tarafından
Inşallah Rabbim her sabrın mükafatını verir. Bu gecede duanız benim için olsun
tarafından
Gerçekten yüreğime dokundun. İçten duamdır sana bu gece. Hatırladığım sürece de dua edeceğim size insallah.
0 oy
tarafından
Allah şifa versin ya çok üzüldüm inşallah hemen yarın ayaklanır koşarsın yavrularına 
tarafından
Rabbim ol derse olur tabi ama tıp  acısından biraz zor. Dua edin nolur
tarafından
Offf :( Allah yardımcın olsun ya
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
Çok sagolun insallah
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Allah sıfa versın ısallah cok uzuldum 
tarafından
Amiiin insallah
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin çok üzüldüm bende koronayim çocuğuma iki hafta dokunamicam diye ağlıyorum işte senin derdinin yanında benimki hicmis Rabb'im sana bir an önce şifa versin cocuklarinla koş oyna bir an önce çocuklarına kavus insallah 
tarafından
Amiiin Allah razı olsun  sizede çok geçmiş olsun. Rabbim sevdiklerimizle  sinamasin
(1,207 puan) tarafından
Amin inşallah Rabb'im evlatlarımızın yokluğunu göstermesin inşallah
0 oy
(890 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşallah.uzulme moralini yüksek tut lütfen:(

tarafından
Amiin  belki şifam sizlerin  duasindadir
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Doktoru mahkemeye verdiniz mi ? Rabbim beterinden korusun çocuklarına bağışlasın inşallah çok üzüldüm insan başına gelmez zannediyor.. Her şey bir anlık , her şey bizim için ... Rabbim şifa versin...
tarafından
Cimere yazmıştık hastane olayı kapattı ama avukat araştırıyoruz mahkemeye taşıyacaz  olayı. Ama eşim askeri personel yanımda refakatçi kalıyor bakıma muhtaç  durumda  olduğumdan  beni yalnız bırakıp çıkamıyor haliyle  ugrasamadi  o islerle
0 oy
tarafından
Iki hasta (grip ) çocukla 2 haftadır tek başıma mücadele ederken 

Bir allahın kulunun da öldü mu kaldı mi bu çocuklar diye aramazken

Kollarımı artık hissetmez durumdayken 

Isyanin zirvelerinde ağlarken gördüm postunu . Tokat gibi vuruldu yüzüme 

Rabbim senin şifanı versin evlatlarına bagislasin :( 
tarafından
Amiin çok sağolun.  Herkesin derdi kendine ağırdır elbet ama isyan etmeyin sizlerede acil şifalar dilerim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 746 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nihan (33 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...