0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (2,259 puan) tarafından

Bel kısmım ağrıyordu bugün hastaneye gittim ama sonuçları yarın sorucam doktora şimdi e nabizdan baktım sonuçlar çıkmış sadece bu kan değerim kırmızı işaretli anlayan varsa yorum yapabilir mi lütfen 

image

9 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bunlar belle alakalı değil sanki film fln almadimi

(2,259 puan) tarafından
Röntgen çekildi zaten ama belim ağrıyor dediğim için böbrekler de veya karaciğer de sorun var mı diye kan ve idrar da aldı bu akşam çıkmış sonuçlar bende e nabizdan baktım eşime soyledim. Eşim korktu acile gidip sordu doktor sağ olsun yardımcı olmuş korkulacak bir şey yok bol bol su içsin geçer, eğer geçmezse de antibiyotik verilir demiş. Zaten yarın da doktora gidicem artık gereken şeyi söyler
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bi bilgim yok canım post yukarı çıksın 
(2,259 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
CRP yazıyor enfeksiyon çıkmış canım anladığım kadarıyla
(2,259 puan) tarafından
Eşim korktu acile gidip sordu doktor sağ olsun yardımcı olmuş korkulacak bir şey yok bol bol su içsin geçer, eğer geçmezse de antibiyotik verilir demiş. Zaten yarın da doktora gidicem artık gereken şeyi söyler
0 oy
tarafından
Sen şu diğer tarafta tansiyonu olan hastamızın hamilemisin 
(2,259 puan) tarafından
Yok canım ben o değilim
0 oy
tarafından
Crp dediği septit atrit veya romatizma var mı diye bakılıyor diye biliyorum ama bu belle alakalı değil ayak diz kapağıyla felan alakali geçenlerde benim kızımada baktilar
(2,259 puan) tarafından
Eşim korktu acile gidip sordu doktor sağ olsun yardımcı olmuş korkulacak bir şey yok bol bol su içsin geçer, eğer geçmezse de antibiyotik verilir demiş. Zaten yarın da doktora gidicem artık gereken şeyi söyler
tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
https://www.anadolusaglik.org/blog/crp-yuksekligi-nedir-nedenleri-belirtileri-ve-tedavisi 

Sen şikayetlerine bak canım burda detaylı anlatılmış
(2,259 puan) tarafından
Eşim korktu acile gidip sordu doktor sağ olsun yardımcı olmuş korkulacak bir şey yok bol bol su içsin geçer, eğer geçmezse de antibiyotik verilir demiş. Zaten yarın da doktora gidicem artık gereken şeyi söyler. Bu arada link için teşekkür ederim canım
0 oy
(328 puan) tarafından
Crp enfeksiyon oluyor 

Kanında enfeksiyon çıkmış 
(2,259 puan) tarafından
(328 puan) tarafından
Hamile değilseniz udi hindi yağı tüketmenizi tavsiye ederim. Enfeksiyonlara etkili
(2,259 puan) tarafından
Çok sağ ol canım benim bakicam mutlaka
(328 puan) tarafından
Hadisi Şeriflerde de yer alır udi hindi
Araştırmanizi tavsiye ederim
(2,259 puan) tarafından
Tamam canım çok sağ ol ❤️
0 oy
tarafından
Kanında enfeksiyon var antibiyotik kullanmaya başlarsın yakında agumentin 1000 lik verirler
(2,259 puan) tarafından
tarafından
Dişinde çürük var mıü? Ya da boğazında şişlik öksürük idrar yaparken yanma kasık ağrısı bunlar hepsi sebep olabilir hatta başka şeyler de olabilir. Benim crp değerim 13 tü bişey olmaz dediler bir ay boyunca hiç düşmemiş 25 oldu antibiyotik başladılar yine düşmedi 100 ün üstüne çıktı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde tugcetugce93 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.

379,668 soru

11,365,160 cevap

34,842 kullanıcı

...