+1 oy
129 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar merhaba bebekleriniz icin şu sampuani kullanıyorum saclari uzuyor ve yumusak oluyor dediğiniz sampuan varmi bu arada mustela kullaniyorum degistrdim bi ara uni baby johnsons denedim abisine kulalnrken dalin felan ama daha sert yapti onlar saçını ve uzamiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Doğdu günden beri dalin kullanıyorum kızıma kendi de saçlı bir bebekti hic sert de yspmadi saçını uzadı şuanda omuzundan aşağıda 21 aylık kizim
(164 puan) tarafından
Sac yapisiylada alakalidir belki canim ama ne bilim ya çocuğun saclari zaten ince telli incecik olanida ufacik seyde kopuyor
-Reklam-
0 oy
(2,459 puan) tarafından

Şampuan dalin almayında. Hem iyi şeyler duymadım hakkında , hem bende bikaç zararlı olabilecek şey gözlemledim. Sadece bir öneri. Eczanede satılıyor olması da sizi yanıltmasın

Dalin sabunla hiçbirşeyle çıkmayan bir leke vardı tesadüfen onunla yıkadım ve çıktı şok oldum. Zararını o şekilde anladım. Bir yerde de dökülmüş valiz deki elbiseleri eritmiş olarak okumuştum

Ben Lr diye bir marka kullanıyorum. Ve zararsız olduğuna inanıyorum. Kendim neredeyse tüm ürünlerini kullanıyorum içecekleri hapları dahil. Bebeğime de kullanmayı düşünüyorum.içeriğinde aloevera oranları çok fazla..

www.aloeverayildizi.com

Araştırabilirsiniz. Gerçekten fiyatlar pahalı geliyor insanlara ama aldığım kremleri bile sürekli kullandığım halde bitmiyor maşallah :) kalitesine göre fiyatları ucuz bile bence. Güvenilir marka ve sitedir. (Çocuk şampuanı saçları çok güzel yapıyor. Ablamın kızının tüy gibiydi saçları şimdi maşallah kıvır kıvır upuzun) (not :dalin den uzak durun. Diğer markaları bilmiyorum.)

(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim Dalin uzun zamandır almiyorum
(2,459 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Sirenol kullanıyorum bundN önce minoris kullandım hem göz yaktı hemde keçe gibi ediyordu saçlarını sirenol yumuşak hemde parlak yaptı çok begendim ben
(164 puan) tarafından
Hic duymadim canim bakicam teşekkürler
(1,331 puan) tarafından
Bir bak canım gerçekten çok kaliteli bir şampuan Ayrıca içeride temiz herhangi bir kimyasal içermiyor
0 oy
(399 puan) tarafından
E bebeğin şampuanı çok güzel hem kokusu hem fiyatı hemdd içeriği temiz saçları pamuk gibi yapıyor koklamalara doymazsin mustela denedim hic sevmedim ondan şaşmam herseyin içeriğine dikkst ederim canm
(164 puan) tarafından
Oda var aklimda aslinda tesekkurler canim bı bakayım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben ikisinede üni Baby kullanıyorum çok ta güzel biz memmunuz 
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim bizimkilerin cok sert yapti nedense

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
26 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
2 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
31 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgimm (26 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...