0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,243 puan) tarafından

Kizlar gunaydin  benim küçük kiz 9 aylik agzinon icini bugün fakrettim bembeyaz olmuş  kac gündür biraz huysuzdu ilk kez böyle bisey gördüm pamukcuk mudur acaba bakabilir misiniz teşekkür ederim  

image

image

6 Cevaplar

+1 oy
(945 puan) tarafından
Pamukçuk önce dilin üstünde başlıyor diye biliyorum. Yanlış yönlendirmek istemem ama ilaçsız geçmez gibi duruyor ben afta benzettim. Bebeğinin dişleri çıkmış günde 1 kez yatmadan önce fırçalamanı tavsiye ederim canım. Hem diş çıkarmasına da yardımcı oluyor. 
(1,243 puan) tarafından
Cok sagol canim benim  gecmis olsun sizede
(55 puan) tarafından
Bir çay tabağına azıcık toz karbonat koy azıcık suyla aç onu temiz bir pamukla al bu karışımdan birazcık agizinin içini bu pamukla temizle.. büyüklerimiz böyle yaparmış önceden annem söyleyip duruyo.. fırçalamak tan iyidir bence bir dene bakalım..
(945 puan) tarafından
Fırçalamaktan kasıt, bebekler için olan diş fırçalama aparatı var hanımefendi. Karbonatlı suyu denedim fakat işe yaramadı. İlaç verdi doktor krem 1 günde geçirdi. Yada hiçbişey yapmazsınız kendiliğinden geçer. Fırçalamak iyi geliyor hem diş için, hemde ağzının içinde mikrop kalmaması için.
(1,243 puan) tarafından
Gizem nurbanu teşekkür ederim agzini actirmiyo ki karbonati sureyim fotografi zor cektim inan denerim yinede cok sagolasin canim
(1,243 puan) tarafından
Mrn47 kendiliginden gececek gibi durmuyo canim haklisin en iyisi diktora götüreyim ben çünkü biraz huysuzlugi da var fircalamayi anladim zaten  hemde dis kasintisini da alıyor  teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından

image

Aft'a Benziyor
(1,243 puan) tarafından
Canim bende ona benzettim de ama bu soyuluyo gibi beyaz beyaz elime geliyo resmen yani cok sagolasin
tarafından
Hemen bir cildiyeye gotur en güzel cevabı doktor bilir. Çok Geçmiş Olsun
(1,243 puan) tarafından
Haklisin canim bugün goturcem aci cekiyo mu onu bile bilmiyorum  üzüldüm ya cok sagolasin
+1 oy
tarafından
Sağlık ocağına götür canm 
(1,243 puan) tarafından
Saglik ocagi bisey yapar mi canim burdakilere götürünce biz ilac yZamayiz çocuk doktoruna götür diyolsr hep
tarafından
Ay canm bilemedim ki çok büyük bir sorun değil sonuçta ağız yarası.
(1,243 puan) tarafından
Dimi burdakiler oyle ya ben hamileyken giderdim hic bakmazladi bile  misal boyu kilosu gelisimi nasil diyorum doktoru bilir diyolar
tarafından
Ciddi misin ya . Ben sağlık ocağında bakıyorum hep
+1 oy
tarafından

Pamukçuk olabilir siz doktora götürün 

(1,243 puan) tarafından
Tamam canim götüreceğim bugün cok sagolasinn
+1 oy
(7,718 puan) tarafından
Bu hiç pamukçuğa benzemiyor. Bence bir sağlık ocağındaki doktorunuza göster
(1,243 puan) tarafından
Birazsan goturecegim canim bakalim ne dicek
(7,718 puan) tarafından
Götür götür
0 oy
(407 puan) tarafından
Bu aralar ateşlendimi hiç çocuk doktoru na götür bi enfeksiyon bu benim çocuklar da da oluyo bazen ilaç kullanmadan geçmiyo ağız temizleme suyu falan veriyorlar karbonatla falan temizlemeye kalkma sakın hem canı yanar hemde çoğaltır
(1,243 puan) tarafından
Yok kuzum hic ateslenmedi ama hem dis cikardi hemde huysuzlugu  coktu en iyisi doktora götürmek sanırım  cok teşekkür ederimm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 647 göst.
18 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 942 göst.
0 oy
6 cevap 373 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı

...