0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Devlet hastanesinde hafta sonu doğum yapmak? Cuma günü 40 hafta bitiyor perşembe  günü nst kontrolü var acaba ne zaman gitsem hafta sonu doğum yapan var mı devlet hastanesinde hafta içinde yapilan doğumdan farkı var mı doktor olmaz güzel ilgilenilmez gibi endişelerim var 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende perşembe günü doğum yapmıştım cuma günü de taburcu oldum cnm 
(5 puan) tarafından
Tam 40 miydi perşembe günün hafta sonu olur ise sanki daha sıkıntılı olucak gibime geliyor doktor ve ilgilenilme açısından
tarafından
Yok cnm benim 38+5te dogum oldu iki gün sancim vardı gittiğimde acilmam olmuştu alttan muayeneden sonra kanamam oldu ve doğuma girdim
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgi için canım Allah bağışlasın uzun ömürlü olsun inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsn cnm cümlemizin inşallah Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah sende sağ salim kucağına alırsın kuzucuğu
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yani özel hastane gibi istediğin doktor senin başında deil 

Nöbetçi doktor var o bı bakıyor gidiyor bakıyor gidiyor öyle 

Seni ebe dogurtuyor ebe dikiyor 

Acil bişey yoksa doktor bakmıyor bile
tarafından
Yok hayır benim doğumumu nöbetçi doktor yapmıştı ebe değil. Ve doktorum benimle çok ilgiliydi
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Devlette doğumlar aynı zaten canım takipli gittiğim doktorum vardı mesela hafta içi de olmuyordu haftasonu da cuma günü gece doğurdum kendi doktorum yoktu 
0 oy
(827 puan) tarafından
Hic bir farki yok canm ben biri pazar oldu biri persembe ayniydi doktorlar her saat basi gliyodu ama ebe dogurtuyo seni surekli kontrol ediyo falan
0 oy
tarafından
Benim cumartesi günü doğumum olmuştu devlette. Nöbetçi kadın doğum doktoru var canım korkma inşallah sağlıklı Bi şekilde Allah kucağınıza almayı nasip eder ❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
28 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sla_gzm (8 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...