0 oy
102 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kizim 5 yasinda cok istiyor onu bahane edip kendimde kullancam linkte atabilirsiniz ☺☺

5 Cevaplar

+1 oy
(8,800 puan) tarafından
Dyson var çok güzel ama pahalı biraz. 
tarafından
Zaten o zirvee esim hayatta vermez o parayi itiraf ediyorum bende veremem
(4,668 puan) tarafından
Saça zarar da vermiyor aslında cok güzel.
(8,800 puan) tarafından
Gerçekten hiç yakmıyor kırmıyor saçı.
Teknoloji biraz da şans işi. Aynı makine ablamda da var. O benim kadar memnun kalmadı
-Reklam-
0 oy
(12,926 puan) tarafından
5 yaşında mi :) kız daha çok küçük erken yaşta çocuğun saçları çok işlem görmesin :) bende diyecektim ki saçların kabariksa tarak işe yaramıyor 
tarafından
Evet aynen öyle burnumuzdan getiriyor valla ergen yetistuyotum sanki bi tripler bi havalar normalde almamda benimde isimi görür kapali olsamda kendime bakmak isterim ;)
(12,926 puan) tarafından
En doğal hakkın tabiki kendine bakmak canım :) maşAllah valla bu yaşta iyi öğrenmiş benimki de büyüyünce böyle olur kesin :D
0 oy
(7,654 puan) tarafından
5 yaşındaki çocuk ne anlar allah aşkına:))))
tarafından
Ohoooo esimin annesinin bi lafi simdi cocuklar anne karninda üniversite bitirmis :)
(7,654 puan) tarafından
Cocuk gibi yetistirmeye çalışmak lazım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Pek ise yaramıyo canim bnde vardi bozuldu arzumun duzlestiricisi var keratinli olandan onu kullaniyom cok guzel yapio normal bisi al hem kizin hemde sen yaparsınız 
tarafından
Link atarmisin canim öneri istiyorum ayni ütübe 5 yildiz verenfe var 1 xildiz verende kararsizim
(22,070 puan) tarafından
Dur resim atiyom benim kullandigimi
0 oy
(22,070 puan) tarafından

image

bu canim arzum buka 
tarafından
Canim bu tarakli degilki genede cok sagol
(22,070 puan) tarafından
Kiz yazdım ya yukarı dgl die sende at dedin:D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 651 göst.
30 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemserap (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
+2 oy
5 cevap 83 göst.
5 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde persordinary (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 428 göst.
15 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kym123 (10 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...