0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar sürekli görümcelirm sürekli boyumu  eleştiriyorlar ben takmiyirum diye sürekli diyorlar . Ben boyumu kilomu çok seviyorum kilo hiç sevmiyorum çünkü cabuk kilo olan birisiyim ama çok dikat ediyorum . Mesela boyları çok kısa ben hiç eleştirmiyorum .  Demiyorum boyunuz kısa falan . Ben hiç öyle biri değilim. Sizce bu kıskançlıkmı

8 Cevaplar

0 oy
(14,043 puan) tarafından
Kaç ki boyun
tarafından
1.72 canim
(14,043 puan) tarafından
Onlar kısa olduğu için dalga geçiyorlardir bence boyun gayet iyi
tarafından
İşte sadece bir onlarda duyuyorum .
(14,043 puan) tarafından
5er santim size vereyim de işiniz görülsün diye karşılık ver sende
tarafından
Kız hiç takmiyorum vallah eşimle orantiliyiz .
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İnsanın boyu eleştirilir mi ya cidden akıl yok bunlarda.
tarafından
Aynen vallah
0 oy
tarafından
Boyunuz çok mu uzun yani 
tarafından
1.72. Kilo 65
tarafından
Zekası en küçük insanlar dış görünüş ile vuranlar bence benimde 1-57 kısayım baya
0 oy
(1,096 puan) tarafından
uzunsan onlarda kısaysa olabilir canım :))
tarafından
Dimi:)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Boyunun neyini eleştiriyorlar 
tarafından
Mesela bazen toplandiğimizda çok uzunsun falan
(3,729 puan) tarafından
Boyun kacki benim boyum 176 bana uzunsun dediklerinde ben mutlu oluyorum
tarafından
Ben dedikleri için üzülmüyorum boyumu seviyorum . 1.72 boyum
(3,729 puan) tarafından
O zaman sorun yok isteyen istediğini söylesin
0 oy
tarafından
Aman hıc kımseyi takmam ben 155 boyum 48 kilom kime ne Allah da benı böyle yaratmış Allah senıde böyle yaratmış onun yarattığını begenmemek eleştirmek ne haddimize 
tarafından
Dimi . Vallah hiç anlamiyorum.
tarafından
Uzun kadınlar her zman daha çok kıskanılır canım boşverr kıskananlar çatlasın sende bol bol boydan foto çek nazar değmesin yaz ahahaha
0 oy
(802 puan) tarafından
Kıskanıp kiskanmadiklarini sana yaptıkları eleştiriye göre karar vericem.Ne diyolar sana mesela?
tarafından
O senin düşüncen bu benim düşüncem
tarafından
Canim sürekli öyleler . Yani kendilerini çok üstün görüyorlar. Sadece bu konuda değil.
tarafından
Ben kendimi uzun görmüyorum hiç kimsede bana uzunsun falan demediler. Sadece bunlar böyle diyor.
(802 puan) tarafından
Şu hayatta estetikle duzelemeyeck tek şey boy uzatmadir yada kisaltmadir.. :) İdeal bir boydasin. Kendini herşeyden herkesten üstün gören insanlar komplekslidir ve çoğu şeyde kendilerini ön plana atıp karşı tarafı küçümseyerek duygularini tatmin etmeye çalışırlar buna aşağılık duygusu deniyor.Herseyden en önemlisi üstünlük sadece TAKVADADİR.
tarafından
Aynen . İnsaları küçümsemek gerek .
0 oy
tarafından
Benim de yaşadığım bir durum. Özellikle fotoğraf çekileceği zaman aman senin yanında durmayalım, çok uzunsun vs. ben önemsemiyorum. Duymazdan geliyorum veya ben çok memnunum boyumdan diyorum karşımdakine göre değişir 
tarafından
Vallah ayni benimkilerde öyle

İlgili bir soru bulunamadı

382,179 soru

11,443,006 cevap

35,014 kullanıcı

...