+2 oy
867 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Insanlarin acilariyla oynamayi coook seviyor kadin ya valla inat olsun diye sikayet edesim geliyor kadin agliyor o durup durup kocasiyla kacan kadinin videosunu paylasip duruyor yapmacik bunlar ya daha oncede gardiropdan yasak ask diye bi konu islediler kadinin kactigi kisinin kizi ile ayni sinifta ayni siralarda oturmuslar kiz diyorki biz seninle ayni beslenme cantamizi paylastik sen nasil babamla evlenbiliyorsun diyor yeminle igrendim artik insanlardan bu tarz programlarinda yasaklanmasini istiyorum ulkece piskolojimiz bozuldu artik zivanadan cikdik

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Komple bu nesli şikayet edip güncelleme yapmak lazım o gitse ne olacak millet kudurmuş artık 
(2,765 puan) tarafından
Ahahah vala haklisin canim kudurdu artik millet demin tvden sikildim youtubeye girdim kadin tuvalette klozetin ustunde coook sicak diyip etegini aciyor kapatiyor bide tiktok vidosu tamm dedim yani youtubede bitti benim icin
-Reklam-
0 oy
(15,535 puan) tarafından
İzlemeyin o tarz programları izleme sayısı çok olunca yayından kalmazlar tabi çoğu da kurgu zati 
(2,765 puan) tarafından
Izlemiyorum ki zatinden arada bi dikkatimi ceken konu cikiyor karsima o kadar ama bid esu var showda didem atvde esra starda bilmem ne her kanalda biri var canim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
E devlet e girip rtük e sikayet edebilirsiniz
(2,765 puan) tarafından
Mugeyi kalkgidelima reklam girince izliyorum fulyayada dikkatimi cekecek konu gelirse izliyorum bende ama vrgeniyorum kadinin konusmasini ben
(9,128 puan) tarafından
Amaan al birini vur otekine işte :D
(2,765 puan) tarafından
Ahhaha guldurdun beni ya elimde olsa varya didemin saclarini yolar digerlerinede tekme tokad dalardim
(9,128 puan) tarafından
Didem millete çok kızıyor ya bi değişik karı. Esra başlayana kadar onu açıyorum da bazen
(2,765 puan) tarafından
Ilk defa bende bugun uzin uzun izledim ama benim koca cok seviyor onalri izlemeyi firsat buldukca izliyor bide kufur ediyor
0 oy
tarafından
Dilek konusuna yayın yasağı gelmişti toptan kapansa keşke
(2,765 puan) tarafından
Aaa kime geldi ayni bu kadinmi isledi konuyu kim dilek
tarafından
Dilek albayrak mıydı neydi 17 yaşımdaki kız eşiyle gelmişti yıllarca tecsvüz edilip satılmış falan..o konuda yasak geldi..bu kadın işliyordu konuyu
(2,765 puan) tarafından
Aaa 17 yasinda tecavuz edileni duymusduma adini bilmiyordum yayindaykenmi yasak geldi canim bi bakayim youtubeye merak etim
tarafından
Çok şikayet gelmiş demek ki rtük yayın yasağı koydu iki gündür o konu işlenmiyor..zaten izlediğime pişman olmuştum o anlattıkça anne babasına bela okuyorum neredeyse iğrenç insanlar
(2,765 puan) tarafından
Cok kotu ya Rabbim kimseyi ailesiyle sinamasin insAllah
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İzlemeyin canım izlenmemek onlara en büyük ceza. Gündüz TV açmıyorum bu saçmalıklara denk geleceğim diye.
(2,765 puan) tarafından
Izlemiyorum zaten onlari canim ben boyle flim dizi falan ariyorum tvde her kanalda bo.kdan bi program
(2,765 puan) tarafından
Izlemiyorum zaten onlari canim ben boyle flim dizi falan ariyorum tvde her kanalda bo.kdan bi program sikidlim
0 oy
(13,570 puan) tarafından
İzdivaç programlarında aradılar ahlaksızlığı senelerce ama zaten ahlaksız bı toplummusuz.

Kaynpederiyle yatan

Kaynina aşık olan..
(2,765 puan) tarafından
Aynen cok haklisin valla belkide evvelden beri vardida bu sosyal medya cikardi bu pislikleri ortaya ama

Bide bunlar baktilar izdivaclardan reyting gelmiyo herkes mugeyi savunuyo onu destekliyir bunlarda ellerini tasin altina koydular ama igrencler beceremiyorlar
(13,570 puan) tarafından
Ezelden beri var bu pislikler.
 Oysa izdivaç programlaeinda ablalar süslenip puslenip otueuyolardi :) bence onlar daha masumdu
(2,765 puan) tarafından
Hahah ama ordakilerde dolandiriyordu milleti ☺☺☺aysenur nasil sen nasilsin iki cocuklu anne seni gidi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
RTÜK'e sikayet edebilirsin.
(2,765 puan) tarafından
Ettim geldim canim arkadasfa orayi onerdi
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ben zaten ırkçılığından sonra nefret ettim boş boş işler kendini bişey sanıyolar
(2,765 puan) tarafından
Onu hic bilmiyorum canim ilk defa bugun reklam giresiye kadar izledim onun harici hic izlemiyorum ama herkanaldada boyle sacmaliklar cikmaya baslayinca bari dedim birini sikayet edim yayindan kalksin dizi flim koysun
(1,217 puan) tarafından
Bi bayan türkçe bilmiyodu sanıırm kürtçe konuştu hemen dedi burası Türkiye devleti kürtçe konuşamazsn falan sa.lak müge asla öyle yapmıyor arkadaşlar yardımcı olalım ne diyorsa diyodu kadını yayından aldı hemen
(2,765 puan) tarafından
Aaa olurmu hic oyle sey sonra kurtlere diyorlar siz irkcilik yapiyonuz siz turkiyeyi sevmiyonuz diye ama kendi hatalarini soylemiyorlar
tarafından
Hemde bu Didem de Sivas Kürtlerin den . Aslını iNmnkar ediyor
0 oy
tarafından
Geçen gün gelen kadını ailesi satmış tecavüze uğramış tüm köy zarar vermiş ne hissettin diye sordu ne hiissedebilir tecavüze uğrayan bir çocuk 
(2,765 puan) tarafından
Tovbe tovbe acaba o sltuyu sorarken kendisi ne hissederek sordu ki
tarafından
Amacı acı çeken insanlar üzerinden prim yapmak yani çokta umrunda olduğunu sanmiyorum pek samimi gelmiyor o kadın bana pat küt konuşma tarzı
(2,765 puan) tarafından
Iste demide kadin agliyor kadinin agladigini gordukce kocasiyla kizin sarmas dolmas videolarini aciyor tekrar bende ona sinirlendim karisi kacan adamda diyorki valla sabrim kalmafi gitcem vurcam diyor bu gene bidaha acin videoyu diyor
0 oy
tarafından

İnsanların zihnini güncellemek lazım yoksa bitmez böylesi cnm :ermm: eskiden medyada bu tarz şeyler yoktu şimdi her kanal bu programları yapıyo en iyisi TV 8 valla :D başka kanal izlemiyorum gündüzleri (*_*)

(2,765 puan) tarafından
Cok dogru valla bende trt1deyim aksam haberlerinde showda sonrasi dizi dizi geziyom
tarafından
Aynen cnm ☺️
0 oy
tarafından
Ayy valla bende hergun dua ediyorum kapansın diye ama başka bi tane daha çıkıyor genç kizlar var izleyip özeniyorlar akıllarına giriyor erkeklerin heveslenmesine falan ne bilim yaa keşke yasaklansa bu evlenme programı gibi esra erol didem aslan ece foxta ki program ayy hergun yenileri çıkıyor yeter keşke şikayet edilse valla bunlar ekrana çıktıkca bu olaylar daha çok oluyor haaa
(2,765 puan) tarafından
Milletde diyorki istemiyorsan izleme kimse seni zorlamiyor diyor lafa bak hele tvde hangi kanali acsam bunlardan var ne izliycem peki ben benimde elimde degil yayin akisini degistirmek
tarafından
Malesef canım aynen öyle diyorlar yaa ah bu insanlar ah hele bi de çocuğa izlenenler var benim eltim bile 5,6 yaşındaki çocuğa izliyor  çocuk nasıl bakip  izliyor görecen  yaa
0 oy
(27,312 puan) tarafından

Müge anlı hariç hiç birine inanmıyorum ve izlemiyorum

(2,765 puan) tarafından
Ben mugeyede artik bakmiyorum millet zivanadan cikdi artik ben dizi pesindeyim dizi izlemek istiyorum ama hangi kanali acsam bunlardan var izliycek bisey bulamiyotum
0 oy
tarafından

image

benimde miydem kaldirmiyor artik iyice zivadan ciktilar sacma sacma sorular sorup reyting yapmaya calisiyor kanal d  show da fox da

(2,765 puan) tarafından
Dun sikayet ettim canim ben cok sagol
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Beğenmiyorsan izlemezsin. Kimse de zorla yayına çıkarmıyor o insanları. İnsanlari seslerini duyurmak yapılanları dile getirip herkese duyurmak istiyorsan. Bu tarz programlardan önce evlendirme programlari vardı onlar daha saçmaydı. Şuan da yemek programı yok gelin kaynana programları yarışmaları falan var. Onlara göre bunlar en azından hem gerçek hemde hayatın içinden. 
(2,765 puan) tarafından
Hangi kanali izliyim peki her kanalda boyle b.okdan program bide Sen yani inaniyorsun bunlara boyle olduguna peki canim sen izleyip beynini yikamaya devam et
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Yalan dolan bence ya bu programlar bu  kadar da olmaz reyting uğruna yapılmış safsatalardan ibaret 
(2,765 puan) tarafından
Aynen canim yalandan ibarrlet milletde inaniyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 144 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 533 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
7 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 349 göst.
31 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,365 cevap

34,711 kullanıcı

...