0 oy
259 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (724 puan) tarafından

Süt  ya da mama veriyormusunuz Bi komşum yatmadan önce süt ve bebe bisküvisi veriyorum gece uyanınca da su içiriyorum dedi gece uyanınca acıkmıyor mu kızlar siz nasıl yapıyorsunuz kızlar nasıl alıştırdınız  kızlar  zor oldu mu :angel:

12 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
Vermedim uyumadan önce süt verdim sadece gece beslenmesine alistirmadim uyanınca su verdim ya iç ya içmedi aonra uyudu zati 
(724 puan) tarafından
Emzirirken ki kere uyanıyordu
(15,610 puan) tarafından
Anlamadım canım
(724 puan) tarafından
Kusura bakma canm emzirirken gece kaç kere uyanıyordu :)
(15,610 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ama çok uyanirdi ben 19 29 aylıkken falan kestim hatta
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gece de sut iciyordu sağlık acisindan oek iyi degil ama acikiyordu sonra kendi birakti 
(724 puan) tarafından
Kaç yaşında bıraktı cnm
(12,777 puan) tarafından
Valla yasini hic hatirlamiyorum 3 yas olacak bazen cok erken yeyip yatinca gece gene istiyo  veriyorum
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :))
0 oy
tarafından
1 yaşından sonra gece emzirme beslenmesi kesilmeliymiş uyku kalitesi için emmeye mamaya ihtiyaç duymazlarmış. 
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Oğlum 5-6 ay kadar emdi geceleri 9. Aya kadar gecede 3  defa mama yedi ebe beslenmeyi teke düşür 2 uyanmasında su ver dedi 15 aydan sonra tamamen kestik sadece su içiyor uyansada 
(724 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık hala emziriyorum 4 aya kadar emzirmeyi kesmeyi düşünüyorum gece su içmiyor oğlum malesef
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Gece beslenmesine alıştırirsan deliksiz uyumasını bekleme 
(724 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi kac gun zor olur kuzum

Ben de gece uyaninca biberonla süt veriyodum

Sonra alıştılar
(724 puan) tarafından
Çok zorlanmayız inşAlla.teşekkür ederim canım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
19 aylik kestim sadece su verdim hep 
0 oy
(46 puan) tarafından
Canm Allah kolaylık versin hassas ve duygusal bir dönem bende çok yakın zamanda bıraktım memeyi oglumada kizimada gece yedirmedim birşey ama ilk günler çok su içiyorlar uyanınca su icir uyut sallamak çok yardımcı oluyor beşik falan varsa öyle sallayıp uyut üç gece zor olur günler geçtikçe alışıyor zaten
(724 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyerim canım :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yatırmadan yediriyordum gece nadir kalkardı bende pispislayip geri yatırıyordum gece de yemeğe alistirmadim. 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Yatmadan 1 saat önce muhallebi veriyorum bazen salatalık bazen süt gece bişi vermiyorum kalkınca su içip uyıyor geri 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben 14 aylıkken gece beslenmesini neredeyse bırakmıştım. Sadece 1 kez sabah namazında emiyordu. 20 aylıkken emzirmeyi sonlandırdık. Yatmadan 1 saat kadar önce yemek yediriyorum. Az yediyse muz yiyor. Ne süt ne su vermedim. 15 günü geçti maşallah diyeyim o da bişey istemiyor. Uyanırsa dikkatini çeken belli şeyler var, robot, kepçe, gözlük vs. Bunlarla ilgili 1 2 cümle bişeyler söylüyorum geri yatıp uyuyor.
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hiç alistirmadm kalkınca su içer geri uyuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (420 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...