0 oy
226 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Hanimlar oglum surekli ustunu aciyo ortuyorum uyaniyo ortunmeyi sevmez . Kış icin ici pamuklu sicak tutacak bi tulum almayi dusunuyorum . Kullanip memnun kaldiginiz tulum var mi hangi siteden bulabilirim kışa uygun tulumu

6 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Civil de Lc waikiki de var evinizin ısısına göre tog değeri bakmanızı tavsiye ederim
tarafından
Tog degeri ne ki :) oralardan bakiyorum ama malum fotograftan pek bisey anlasilmiyo ici pamuklu yaziyo ama cogu urun pamukla alakasiz geliyo . Istiyorum ki kullanilip memnun kalinan bilinen bi urun olsun
(7,654 puan) tarafından
Tulumun ic yapisinin kalınlığı
tarafından
He iste bende o yuzden buraya soruyorum internetten alicam bilen birinden oneri istedim
(7,654 puan) tarafından
Dedigim markalarin var siz evinizin derecesine göre seçeceksiniz 1.7 var 2.5 gibi
tarafından
E bebekten baktim ama tog degeri yazmamislar dediginiz sitelerden bakayim o zaman . Cok tesekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Canım tulum olarak bilmiyorum ama pazarda şu polarlar oluyor ya harika ısıtıyor benim evim buz gbi onlarla ısınıyorum 
tarafından
Pazara da cikamiyorum ya netten alcaktim bulamazsam mecburen bi sekilde cikicam soyledigin tulumlara bakarim . Tesekkur ederim :)
0 oy
tarafından

image

image

Mavi olanı şuan kullanıyorum. Çok kalın değil. Ama.sicak tutuyor. 

Diğerini ise kışın. Benim ev çok soğuk olmaz 22-23 derece arası 2.5 tog aşırı kalın çocuğu boğar. Ben iki çocuğa da 1.7 tog kullanıyorum. İçine havaya göre bazen tek zıbın bazen ince pijama giydirip yatırıyorum.

tarafından
Hic ustunu ortmese 2.5 yine de bogar mi yatak odam deniz tarafinda oldugu icin soguk oluyo biraz pek bilmiyorum tog olayini suan ogrendim. Ne yapsam bilemedim tavsiyen var mi
tarafından
Valla aşırı kalın bana göre. Boş atlet üstüne giydirdim gene boğuldu cocuk. Zaten ter hasta eder iyice. Sen gene dokunarak al. Ama bana göre 1.7 alıp içine ince bişey giydirmek mantıklı. Çünkü tulum sırf elyaf olduğu için aşırı terletiyor
tarafından
Tamam 1.7 bakiyim o zaman cok anlarmis gibi usurse giydiririm ben de . Tesekkur ederim yardimci oldugun icin :)
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım kendi markası hello baby marka. İç dış pamuk fakat aradaki dolgu polyester. Çocuğa temas etmediği için sıkıntı yapmadım polyester olmasını. Bütün uyku tulumlaırnın o iç dolgusu polyester oluyor. Dediğim gibi bu markanın içi dışı yüzde yüz pamuk memnun kaldım. Bir de trendyolda enhitbaby adlı satıcı pazen kumaştan uyku tulumu satıyor onu da tavsiye ederim. Polar asla tavsiye etmem polar polyester kumaş terletmekten başka bir işe yaramaz ne kendime ne çocuğuma alırım. 
tarafından
E bebekteki hello babye bakiyim mi yani hic yoktan iyidir mi diyosun . Anlayamadim iyi bisey mi dedin kotu bisey mi :))
(67 puan) tarafından
İyi bir şey dedim :) e bebekteki uyku tulumu iyi. Sadece sen tamamen pamuklu istiyorum dedin diye yanıltmamak adına uyarıyı yaptım.
Tekrar yazayım ürünün içi ve dışı tamamen pamuk yumuşacık. Sadece ara katmanına koyulan dolgu elyaf var ya o polyester. O da çocuğa temas etmediği için sorun değil. Rahatlıkla alabilirsin. :)
tarafından
Tamam cok tesekkur ederim yardimin icin bakicam dedigine :))
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Lcwaikikiden almistim oğluma şimdi kardeşi kullanıyor
tarafından
Ben de bakindim az once bi tanesini cok begenmistim sepete ekledim alisverisi bitirene kadar aldilar :((
0 oy
(123 puan) tarafından

LC Waikikinin mağazasından aldım 2.5 togdu bizim ev geceleri çok soğuk olduğu için aşağıdakinin aynısı :)

image

tarafından
Valla ben yorumunu gormemistim . Dun tam bu tulumu alacakken sepetimden kalkti son tulumu da baskasi aldi . Uzulmustum alamadim diye sabaha karsi cocuk uyandi bakiyim bidaha dedim baktim ki biri siparisini iptal etmis son tulumu da cabucak aldim valla cok sevindim uykum kacti :))) benim de evim soguk oluyo pek isitmiyo peteklerim nedense insallah pisman olmam . Tesekkur ederim yorum icin
(123 puan) tarafından
Rica ederim ben memnun kaldım ama sende kalırsın inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
13 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miracinannesi.34 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 213 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...