+1 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Sezeryan sonrası ne zaman ilişkiye girilir doktorlar 1 ay dedi ama ben korkuyorum bişey olcak diye bide tüyleri Almaya da korkuyorum nasıl alınıyor acaba alan var mı 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,352 puan) tarafından
İlk 2 ay tüy dökücü krem ile aldım sonra ağda
(58 puan) tarafından
Saol canım
(146 puan) tarafından
Aaa birşey olmuyor demi ben korkuma alamıyorum 9 ay oldu doğum yapalı
(1,352 puan) tarafından
Yok kız bir şey olmadı
-Reklam-
+1 oy
(659 puan) tarafından
Agda korkusundan 2ay agdaya gidemedim 1kere jilet kullandım baktım olacak gibi degil gittim kuaföre ve hala her ay kendimi kasarım elimle gerdiririm çok acı hissetmeyeyim diye zaten anlık acı oluyor
(58 puan) tarafından
Ben lazer düşünüyorum ama 6 ay sonra diyolar
(659 puan) tarafından
Olabilir neden olmasın
0 oy
(1,034 puan) tarafından
2 ay önce sezeryan oldum.. 8 hafta ilişki yok dedi doktorum. Kırdım çıkar çıkmaz birlikte olduk :)))) tuglerimi de alıyorum cnm bu sıkıntı yok ama beli açık ve ayağı çorapsız gezme derim kendini sıcak tut terleyince ince giyince beline havlu koy hamd olsun çok çok iyiyim
(58 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok saol bana 1 ay dedi ama ben de 40 ıöı beklicem sanırım
(1,034 puan) tarafından
Sana da geçmiş olsun canım
0 oy
(8,898 puan) tarafından
İlişki için en az 40 gün bekle canım. Kırkın çıkınca durumuna göre ayarlarsın onu. Kendini iyi hissetmezsen de beklersin biraz daha.

Jiletle sıkıntı olmaz bence ama ağda da sert çekersen filan belki canın acıyabilir. 
(58 puan) tarafından
Çok saol canım haklısın
0 oy
(1,539 puan) tarafından
13 ay oldu digum yapali normal de agdaya giderdim asla gitmedim korktum o bölgeye jilet bile vurmuyordum. Şu 1 aydir jilet vuruyorum o bolgeye. 1 senedir malesef jilet komple. 40 ciktiktan sonra birlikte olabilirsin
(58 puan) tarafından
Saol canım ben 6 aydan sonrs lazer düşünüyorum
0 oy
(130 puan) tarafından
Canım sağlıkla büyüt hayırlı olsun . 

Birincisi gusulsuz olduğun için 40 gün bekleniyor ilişki için yani uygun değil 

Ben jilet yaptım kıl kökleri açıldı dikiş yerinden o yüzden tüy dökücü kullan gece ağda da hasar verebilir tabi senin kararın üşütme dikkat et ayaklarına geri kalan çok hızlı iyileşiyor zaten :)
(58 puan) tarafından
Anladım canım çok saol haklısın
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Doğum yapalı beş ay oldu hep jiletle aldım baktım olmuyor lazere gittim eğer sende regl oluyor san her ay lazere gidebilirsin 
(58 puan) tarafından
Ben hemen lazer düşünüyordum ama güzellik merkezleri 6 ay bekletiyorşsr
(1,278 puan) tarafından
Ben sordum gittiğim yere sordum doğumdan sonra adet oluyorsan ay ay sorun değil dediler
0 oy
(202 puan) tarafından
Dogumdan sonra dinen kırkın ciktiktan sonra iliski yasayabilirsin cunku 40 gun kanama oluyor hatta bazen daha fazla kimine gore 40gunden az ama sen kirkin cikmadan iliskiye girme bence gunah cunku ben jiletle aldim agdayla alamam valla
0 oy
(487 puan) tarafından
Kırkım çıkar çıkmaz eldivenle aldım ben cnm sorun yasamadim
0 oy
tarafından
40 günden önce kesildi kanamam ama yinede girmedim günah çünkü. 43. Günde felan tam hazır hissettim kendimi öyle oldu, bu arada 40. Günüm kuaföre gittim ağda yaptırdım çok rahattı zaten kızım 6 aylık olunca lazere başladım şuan birşey yapmıyorum
0 oy
(482 puan) tarafından
11 aydır düzenli sesu ağda bandi kullandım hic bir problem yaşamadım. İlişki konusuna gelirsek 11 aydır eşimle beraber olmadim. Kendimi hazır hissetmiyorum.  

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 149 göst.
2 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
0 oy
6 cevap 119 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu

379,559 soru

11,362,347 cevap

34,839 kullanıcı

...