0 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Evliliğim iyice b.ok çukuruna girdi arkadaşlar her şeyi yaşadık kavga dövüş (karşılıklı) küfür hakaret aklınıza gelebilecek her türlü pisli.k ikimizde sürekli boşanma lafı ederiz ama adam asla yanaşmıyor boşanmaya napicam bilmiyorum kafamın içi huzursuzluktan ağrımaya başladı daha çok gencim 26 yaşındayım en güzel yaşlarımı çürüttüm ziyan ettim şimdi ciddi ciddi gel bosanalim dese koşarak giderim. Ya yemin ediyorum artık bana el kaldırınca mutlu oluyorum belki bu kez bi zarar verir hastanelik olurumda gözümü açtığımda ondan kurtulmuş olayım yeter diyorum çünkü tek taraflı boşanma olursa beni iki kat daha fazla yıpratacak. İki gün önce büyük bir olay çıktı aramızda bugün 1 geceliğine tatile getirdi beni ama rezalet geçti yine mutsuzluk iğrenç bi aksamm. Gündüz mutluyum ama bununla başbaşa kalınca deliriyorum kalbim sıkışıyor nefretten mi bilmiyorumm. Bu evlilik düzene girer mi ne yapmam gerekiyor çünkü ayrılığa kesinlikle yanaşmıyor mecburen düzeltmeye çalışmak zorundayım bu evliliği lütfen bana akıl verin yakınlarımdan kimseye anlatamıyorum resmen gözleri parlıyor sevinçten dedikodu çıktı diye bunu görebiliyorum

9 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence senin de boşanmaya niyetin yok o yüzden çift terapisi filan olabilir ancak 
(34 puan) tarafından
Bunu nerden anladın peki. Çünkü çok istediğimi düşünüyorum ama tek başıma bunu istemem bişey ifade etmiyor
(1,501 puan) tarafından
Ne ilgisi var bosanmak istesen zaten tek taraflı da dava açılır içinden gelmiyor olmalı
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bi terapiste gidin destek alın birilerinden. Yada ders çıkaracak bişey gelmeli adamın başına 
(34 puan) tarafından
Nasıl bişey mesela. Bunun hiçbişeyden ders çıkaracağını zannetmiyorum ya
0 oy
tarafından
Canım zaten şiddet uyguladığını kanıtlayan bosanirsin ki..istemesine gerek yok .kurtarmak istiyosan terapiste gidin
(34 puan) tarafından
Tek taraflı şiddet değil bende saldırıyorum hemde ondan daha fazla. Söylerken utanıyorum ama maalesef kendimi savunaym derken kontrolümü kaybedip ağır darbeler vuruyorum yani 6 yıllık evliyiz 2 3 kere bu şekilde şiddet olmuştur iki taraflı.
tarafından
Terapiste gidin cnmm onzaman belliki ikinizindd ihtiyacı var
0 oy
(612 puan) tarafından
Neden boşanmak istemiyor eşin 
(34 puan) tarafından
Bilmiyorum çocukları bahane ediyor 2 oğlumuz var. Sinir anında kabul ediyor ertesi gün asla boşanmam seviyorum bırakmam diye saçmalıyor seven insan neden zarar versin ki? Ben şahsen onu sevmediğimin farkındayım keşke sevebilsemde kırmaktan cekinsem biraz
0 oy
(802 puan) tarafından
Öyle evlilik olmaz o evlilikten de hayır gelmez.Aile terapistine gitmelisiniz.Ama senin buna da enerjin olduğunu düşünmüyorum.Kullanici adın bile umutsuzluk kokuyor.Eteginizdeki tüm taşları döküyorsunuz sonrada toplamak zorunda kalıyorsunuz.Birbirinize diş geçirme çabası icindesiniz Evlilik güç savaşı değil güç birliğidir karslikli saygı emek ve fedakarlık ister.Oncelikle kendine bir çeki düzen verip sakın kafayla ne yapmak istediğine karar vereceksin.Karsi tarafın senden ne beklediği değil, senin ne yapmak istediğin önemli.Devam edeceksen huzurlu olmak için gerek terapist gerek psikiyatri desteği alacaksınız ve birbirinizin huyuna gideceksiniz.Kavga anında cumleleri cömertçe sarfetmeyeceksiniz, sakinlesince medeni bir şekilde konuşmayı ve birbirinizi anlamayı deneyeceksiniz.Ufak şeyleri görmezden, duymazdan geleceksiniz.Bunun başka formülü yok Uzman kişiler de zaten size gereğini söyleyecektir.Allah yuvanizi şen eylesin.
(34 puan) tarafından
Yorumunuz içime su serpti teşekkür ederim
0 oy
(15 puan) tarafından
Cnm bak sana ne soylicem ben senden daha berbat durumdaydim eşim hergun cinnet geciriyodu evde istemiyordu hala tam duzelmedik.esim sakin merhametli biriyken bianda canavara donustu 9 ay crktim boyle.asla aldatmaz dedigim adam.aldatti beni.evden benden sogumustu.bize deli gibi baglibolan adam artik gozu gormuyodu bizi.yan yana duramiyoduk hemen kavga cikiyodu kiyamet kopuyodu.sabretim dua ettim aylarca agladim evi birakip gitti.meğer buyuyle evden benden sogutmuslar.gittim hocaya Amma Allah icin bakan bi hocaya oyle medyumcu buyucu seytanlar dgl.iman ehli insanlar.suanda esim daha sakin baya duzeldi.yikma yuvani inan disarida mukkemel bi hayat seni beklemiyor cunku olene kadar hep imtihanlar bizimle olcak.sabret dua et bi hocayada gorunun isinin ehli bi hocaya.cunku hc normal dgl anlatiklarin bi anormalik var sanki.
(34 puan) tarafından
Bende gittim canım bana biraz saçma geliyor Allah affetsin ama o kişide bize iki kere büyü yapıldığını söyledi. Biz görücü usulü evlendik ama çok sevdik sonradan. O hala sevdiğini söyler ama ben yıllardır kesinlikle söylemiyorum içimden gelmiyor
(15 puan) tarafından
Sacma gelmesin peygamber efendimize bile yspilmis kurani kerimde bile geciyo buyu oldugu buyu nazar bunlar malesefki var.ne ocaklar yikiyolar Allah kahretsin yapanlari.bence kulak ardi etme sonra keske dememek icin
0 oy
tarafından
Evliliğiniz pekte iki çocuk yetiştirecek bir seviyede değil malesef karşılıklı küfür şiddet ne ararsan var ya bir Terapiste gidin yada ailelerinize anlatin kim ne dedikodu yapıcak umursamayın yoksa Allah korusun ya sen onun ya o senin sonun olacak o iki yavrucağa yazık 
0 oy
tarafından
El kaldırınca mutlu olmak mı??

İyı değilsin cnm psikolojin baya yıpranmış  bence ya bu evlilik bitmeli yada bir psikologla görüsmelisiniz ben bugüne kadar hickimseye boşan dememişimdir ama Allah korusun sizinki bambaşka bir boyut almış artık evlilik değil ki sizinki birbirinize eziyet etmenin bir anlamı yok sevgi saygı  deger kalmamış zaten yüzgöz olmuşsunuz  
(34 puan) tarafından
Hemde fazlasıyla. Çocuklarım babaya çok düşkün bir gün ayrı kalsalar bütün gün ağlıyorlar bide boşanma söz konusu olunca altından kalkabilir miyim bilmiyorum. Kurtarmak istiyorum en iyisi uzman desteği galiba
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Duzelse bile cok zor çünkü saygi kalmamis söz agizdan bir kere cikar derler ya o bi defa çıktı mi artik geri donusu yoktur bir defa söylenen yine söylenir.. evliligin temeli saygıdır bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 292 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 995 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 735 göst.
13 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Tekaskallah9056 (24 puan) tarafından soruldu

381,376 soru

11,417,762 cevap