+2 oy
1,306 göst.
Aile kategorisinde (670 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızı olan anneler eşiniz bebeğinizin altını değiştirir mi değiştirmesi konusunda ne düşünüyorsunuz ya da yanında değiştiriyor musunuz.

Çalışan anneler mecbur kalabiliyor bazen. Bir de dinen 3 yaşına kadar olabiliyormuş araştırmalarıma göre 

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben artık babaları geçtim anne kızına yaptığı şeylere şahit oldum düşün anne öz kızına yapıyor hemde neler neler o yüzden baba anne diye ayırt etmektense akli basında olan insanlar bebeklern altini değiştirsin benim eşimin en büyük hayali kız erkek fark etmez ben bebeğimin çocuğumu yıkamak isterim onunla suda oynamak isterim der ben şimdi onun bu hayalini kız çocuğumuz olursa ki inşallah Rabbim bana evlat sahibi olmayı nasip eder ben esim den bu hayalini elinden alamam bunun kadini erkeği yok insanı var bence artık babadan çok anne zarar veriyor maalesef 
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Babasi sonucta zorunlu durumlarda degistirebilir tabiki. Cocuk buyudukce akli yetince olmamasi daha iyi ama bazilari mecbur kaliyor oyle olunca bisey olmaz bence. Baska erkrklerin yaninda yapmayin yeter
0 oy
tarafından
Kizim 10 aylık eşim çok değiştirdi sonsuz güvenirim eğer aklımda şüphe olsa bezini actirmamazlik yapmak yerine boşarım hala bile birlikte yıkarız kızımızı o onun cocugu hastalandım iki gün boyunca aynı odada yattılar altını da değiştirdi bu aralar ek gida aldığından bezi çok kokuyor ondan değiştirmez:D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 425 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,209 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,748 göst.

384,618 soru

11,505,524 cevap

35,158 kullanıcı

...