+1 oy
489 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar süpürge alacağım yıllarca kullanmak istiyorum tabiki. Toz torbasız süpürgeleri filtresi tıkanıyor korkuyorum almaya bozulur diye sizce hangisi ve kullanıp memnun kaldığınız ürün var mı 2 senenin üzerinde kullanan

14 Cevaplar

+1 oy
(27,339 puan) tarafından

Torbalı kullanıyorum Vestel ama torbasız olanı olsaydı iyidi temizlik açısından çok güzel ama torba çok çabuk doluyor nedense

tarafından
Kağıt torbalardan mi kullanıyorsunuz
(27,339 puan) tarafından
Evet torbalı kullanıp atilandan
(6,759 puan) tarafından
Kız bez torbadan kullan, çöpe silkele eve gel yıka kurut. Kuruyunca tak. Ben öyle yaparım ☺☺☺ kağıt yırtılıyor.
(27,339 puan) tarafından
Bez torba ama cnm zor temizleniyor işte bende iki üç defa temizleyip oyl kullanırım zaten hemen atmam ama zor temizligi
(6,759 puan) tarafından
Çocuk uyurken yaparım:ddd  zaten bende. 30 dk uğraştırıyor lakin 2 ay zor doluyor, süpürgem kovalı.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla benim toz torbasız çok pratik 2 dakika kapağını aç boşalt geri koy valla ben memnunum tavsiyede ederim rahat yani
tarafından
Hangi markayı kullanıyorsunuz
tarafından
Arçelik benim canım
0 oy
tarafından
Bennnnn 

Arçelik toz torbalı kullanıyorum 3 sene oldu maşallah taş gibi 
tarafından
Toz torbalilar daha uzun ömürlü gibi geliyor bana ama temizliği nasıl zor oluyor mu çekiş gücü vs azalma oldu mu
tarafından
Hayır canım torba dolunca azalır değişince ilk günkü gibi
0 oy
(565 puan) tarafından
Valla ben torbali kullaniyorum torbasizla ugrasamam dök yıka kurusun diye torbali aldim ohhh valla baktim torba dolmuş cikartiyorum. Yenisini takıyorum :D annem senelerdir torbasiz kullanir ayyy ne gına gelmisti onu her seferinde temizlemekten. 
(565 puan) tarafından
Evet biraz oyleydi de atlattim şükür :D
tarafından
Gülay makinanin markası ne toz haznesi hemen dolmuyor o halde
tarafından
Canım Arçelik ama belirttiğim gibi eşimle yanlızız. Pazartesi ve perşembe günüleri temizlik yaparım dolduğunda boşaltıyorum yine takıyorum yani ugrastirmıyor. Ayrıca öyle her seferinde de de yıkamaya hiç gerek yok. Kafama esse yıkıyorum arada jddhdh. Bide filtre temizliği var yılda 3 en fazla 4 defa falan yapılır zarar vermemek icin :)
tarafından
Filtre temizliği o süngerin yıkanması dimi
tarafından
Evet canım yıkıyorum iki dakika elde sonra bir gün boyunca bekletiyorum iyiyce kuruduktan sonra takıyorum
0 oy
tarafından
Ben de torbasız kullanıyorum gayet rahat 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Arçelik torbalı kullanıyorum iki senedir çok şükür bir sorun yaşamadım. 
0 oy
tarafından

image

benımki bundan canım oldukça sessiz çalışıyor temzlığı kolay çok rahat çok guzl ben letgodan 400 e aldım 
tarafından
Çok iyiye almışsınız
tarafından
Bı tane zengin kadın eşi bunu almış kadın begenmemış robot süpürge istemiş bunu satışa çıkarmışlar
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben torbasız seviyorum kovalı yani çokta pratik oluyo dök bu tak supurmeye devam et
0 oy
tarafından
toz torbasiz kullanıyorum gayet memnunum. çıkar dök tak. filtreleri düzenli temizlenirse hiç bişey olmuyo 1.5 yıldır kullanıyorum 
0 oy
(985 puan) tarafından
Hazneli bence . Her temizlik yapışında yıkayabiliyorsun bari 
0 oy
(827 puan) tarafından
Torbasiz kullaniyorum hazneli cok mrmnunum birini 9 sene kullandim o bozuldu ayni markadan tekrar aldim
tarafından
Markası ne makinanizin
(827 puan) tarafından
Philips maraton canm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
0 fislik,0 süpürge yaşasın pislik hahahaha

İkiside aynı canım benim için

Birinin durmadan içini yikiyosun,birinin durmadan torbasını değiştiriyosun
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Annem hazneli aldı ilk zaman çok iyi çekiyodu zamanla çekiş gücü azaldı bakımı tam yaptığı halde kışın toz torbalı aldı süper çekiyo hazneliler ne yapsan Bi süre sonra bozuyo 
tarafından
Evet ben de öyle istemiyorum çekim gücü azalıyor toz atmaya başlıyor dışarı
0 oy
(2,273 puan) tarafından
5 yıldır toz torbasız kullanıyorum çok şükür. İyiki toz torbasız Almış Rahmetti kayinbabam mekanı cennet olsun
tarafından
Markası ne süpürgenizin
(2,273 puan) tarafından
Fakir canım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 842 göst.
0 oy
13 cevap 828 göst.
0 oy
13 cevap 8,037 göst.
16 Aralık 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
24 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MuslumanAnne (868 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...