0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
Neden böyle diyor olabilir?

Bosanıyorum biliyorsunuz. Evi bırakmak kimseye yuk olmak istemedim ilk basta. Fakat ne o adam gitti evden ne de taciz leri bitti. Ben ayrılıp cıkmak zorunda kaldım. Neyse. Annem hep telefonda gel kızım ben bakarım cocuklarına sen calısır sın diyordu. Geldim. Annem herkese o işe girecek ben cocuklarına bakacağım diyor fakat, yalnızken ben bakamam senin çocuklarına nasıl bakayım ben 2 cocuga diyor. Simdi neden etrafa boyle konusuyor? 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnsan bekarken anlamıyor ama evlenipte gidince anne bana dediğine bile yük olduğunu hissediyorsun. Benim ananemde anneme aynısını yaptı bize bakarken çok laf saydı annem farklı ülkedeydi geldiler babamla 2.gnü ne zaman ev bulup gidicek sin dedi. Zor bi süreçtesin Allah yardımcın olsun nafaka ödemek zorunda zaten çalısmayı bi süre ertlemen mümkün değil mi? 
(10,784 puan) tarafından
Cnm 750 TL nafaka vermiş devletimiz sagolsun. Kucuge bez mi alayım büyügün okul masrafını mı karsılayım o paala.
tarafından
750 tl ne ya?  Tamam maaşa göre veriliyor ama sen o cocuklara bakmak zorundasın, o çocuklara 750 neye yeter sen çalıssan hadi annen olmasa o zaman nolucaktı? Devletin zaten sadece adı var sağolsun
(10,784 puan) tarafından
Tabi ***** işte. Baska birsey degil.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayrılmanı kaldıramıyo olabılır mı acaba 
tarafından
İşte uzakdan davulun sesı hos gelır mısalı. O zaman gel dedı smdıde 2 cocugunla bakması zor gelıyo demekkı canım
(10,784 puan) tarafından
Ben bak demedim ki
tarafından
Ayrı eve ckma ımkanın varsa cık paşa paşa bak cocuklarına canm. Cok mu kucuk cocuklarn blmıyorum ama . Allah yardımcın olur ınsallaj. Sakın annen bu sekıl davranıyo dıye esıne gerı donme. Bosanma asamasından snra donulen yollar hep cıkmaza ckıyo cnku. Hayatını karartma bu yuzden
(10,784 puan) tarafından
Yok cnm grfip meslegimi yapamıyorum cocuklar cok ufak kucugu 8 aylı8
tarafından
Anladm canım ınsallah duzelır annen skıntı yaratmaz sızw . Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Evlenip geri dönünce hep böyle oluyor zaten bende eşim ile tartıştım annem eşim yanında torunumda kizima da bakarim diyordu gitti yediğim lokmayı sayıyordu 2 hafta kizima bir banyo yapamadım boşa mi akıyor o su diyordu ve annem de maddi olarak aşırı iyler buzdolap bombosdu hep bisey almazdı mecbur evime dönmek zorunda kaldi aile yanında olmuş gibi gösteriyor kendini ama olmuyor canım mallesef seni senden başka kimse anlamaz anne de olsa 
tarafından
Mecbur annen bakacak ne olursa olsun laf söylerse kulağını tıka baban ne diyor bu duruma
(10,784 puan) tarafından
Cnm bakamam dıyor nasıl mecbur bakacak kucagında tutamıyorum dıyor.
tarafından
Başka hiçmi kimsen yok canım nasıl bir devire denk geldik harbi annelerimiz bizi fazlaşık görer oldu
(10,784 puan) tarafından
Yok cnm
tarafından
Kız aynı şehirde olsaydıkta ben bakaydım çocuklarına

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 98 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,004 puan) tarafından soruldu
+5 oy
5 cevap 126 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,004 puan) tarafından soruldu
+4 oy