0 oy
148 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (640 puan) tarafından
Kizlar hali örtüsü almayı düşünüyorum ama hangi tip kumaş olanlar kullanışlı oluyor? Çok kayıyor mu bi de yıkanınca rengi atar mi? Çok güzel dijital baskılı hali örtüleri görüyorum nette trendyolda falan ama rengi falan atar mi bilemedim. Sizin aldığınız bana önereceğiniz yerler var mı?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bence gayet güzel kullanımı rahat eğer lastikli alırsan kayma yapmaz aynı zamanda kumaştan kumaşa değişiyor yapışan kumaşlar olursa gene kayma yapmaz sadece lastiğe de bağlı değil
(640 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kullanışlı oluyo bnce yoksa normal şartta kirleniyo halillar bebekle her ayda yıkamaya verilmiyo sonuçta bende bakımında oturduğum odaya alacam örtü 
(640 puan) tarafından
Aynen ya iki kere yıkattim yine döküldü bi şeyler en azından onu makinede yıkar sererim bi de açık renk olunca daha sıkıntı teşekkür ederim
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Halının tipine bağlı kayıp kaymaması 30 derece de yıkanınca hiç bişi olmuyor gayet kullanışlı 
(640 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canım ben perdeciden aldım kadife gibi yumuşacık öyle bir pek kaymıyor, bide naylon gibi olanlar var onlar hiç iyi değil kayıyor, benim halı örtüsü rengi o kadar yıkamama rağmen rengi atmadı hiç 
(640 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(1,335 puan) tarafından
Ne kadara aldin canm
(2,972 puan) tarafından
3 sene falan oldu ben alalı 55 diye hatırlıyorum
(1,335 puan) tarafından
Tmm cnm anladm sagol
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben kullanıyorum cnm etrafı lastikli kayma olmuyor üzerine bişeler döküldümü halıya geçmiyor ama kumaşını bilmiyorum
(1,335 puan) tarafından
Nerden aldiniz
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim mutfakla oturma odamda var onlar olmazsa halı bı ayda hemen kirlenir çocuklu olunca mecbur kullanıyoruz  en azından makinaya at geri şer kirlenince 
(1,335 puan) tarafından
Nerden aldin canm ve ne kadardi bende de 3 bebe var illaki kirleniyo hep :( almayı düşünüyorum
(44,603 puan) tarafından
Zümrüt ev dekorasyonu canım Instagram adı annemde aldi bende aldım sungerlilerden aldık biz alti
(1,335 puan) tarafından
Bi bakayim canm sagol
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Aynen ben yeni aldım 1 ay oluyo keske daha önce alsaymisim. Yoksa yikamadan gelen halim yine yikamalik olmuştu oğlum çok pasaklı. Leke de tutmuyo 30 derecede yıkıyorum mis gibi oluyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 262 göst.
18 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 992 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
29 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.

379,291 soru

11,353,187 cevap

34,824 kullanıcı

...