0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,908 puan) tarafından

Oğlum geceleri sürekli açılıyor kızlar bu tulumu almaya karar verdim sizce 13 aylık boyu 80 cm falan, kaç yaş almalıyım kullanışlı mi uyku tulumları? kullananlar biraz bilgi verebilir mı?  görümcem kızına almış çok önceden çok terletti alma falan dedi kararsız kaldım bende 

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende düşünüyorum ama civile gidip bakacm cnm internetten pek güvenmiyorum inşallah bilen birileri çıkar postun üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
120 TL ye lcw den al hemde tog değerli 
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Ben gecen ay aldim e bebekten. Oglum 16 aylik biraz icinde rahat etsin isteyip buyuk aliyim dedim. 3 yas aldim kollari biraz buyuk oldu katliyorum. Icinde cok rahat etti. Alicaksan benimki kadar olmasa da biraz buyuk al kalibi küçük e bebegin
(3,908 puan) tarafından
Oğlunun boyu kilosu kaç canım aralarında 3 ay varmış bende mı 3 yaş alsam cok-da küçük değil benim oglumda
(2,977 puan) tarafından
Gecen ayin başında ölçümleri yapildi. Boyu 80 cm. Kilosu da 13.100 dü bende ona göre buyuk aldim canim
(2,977 puan) tarafından
Ben gecen yil civilden aldim asiri kalindi cok terliyordu. 1 haftadir bu tulumdan kullaniyorum icine sadece uzun kollu zibin giydiriyorum hic terletme yapmadi üşümedi de
0 oy
tarafından
1.5 yaş alabilirsin. Bende aldım bundan kullandım ama bazen terliyordu cok
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Büyük al bir iki beden. Daha iyi oluyor. 
0 oy
tarafından
Lcv den aldım kızım 89cm 24.36 ay aldım seneyede giysin diye ucuz bişey degil gece giycez bişey olmaz diye büyük aldım sen de 18.24 al istersen
0 oy
(780 puan) tarafından
Kuzum ben kullanıyorum oğlum için 6 aylık oğluma 12 18 aldım bı beden büyük olması daha rahat oluyo 2.5 tog benim aldığım evim gece 20 19 dereceye kadar düşüyo çünkü altına tek zibinla giydiriyorum hiç bı terleme de üşüme de olmuyo üzerini hafif ortuyorum şimdilik 
0 oy
(544 puan) tarafından

Ben bunun pandalı desenini aldım kızım 9 aylık 2 yaş aldık genelde küçük oluyo e bebeğin ürünleri diye bi geldi çuval gibi :D

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben iki senedir lcw den alıyorum. Nerdeyse aynı fiyat orayı tavsiye ederim sana. 2.5 tog değeri. Kışın çok iyi oluyor. Beden de benim oglumunda boyu uzundur biraz büyük olsun diye geçen sene 12 aylıkken 18-24 aldım.bahara kadar giydi baharda küçük geldi. Bu sene tam iki yaşında 4-5 yaş aldım. Biraz büyük ama yaza kadar rahat giyer 
(3,908 puan) tarafından
2.5 tog değeri ne oluyor, orayada bakiyim teşekkür ederim
(1,043 puan) tarafından
Netten araştırabilirsin kalınlığını gösteriyor. Kışın evin soğuksa 2.5 çok iyi olur. Nette tablo şeklinde vermişler kaç derecede hangi değer olmalı diye
(3,908 puan) tarafından
Evim kaloriferli ama kaç derece onu bilmiyorum dışardan sobayla yanıyor yine sabaha karşı soba sönünce soğuyor
(1,043 puan) tarafından
2.5 al o zaman sıcacık tutuyor. Ben baharda kısa süre giyecek diye 1.6 aldım çok ince yine de icim rahat etmedi üzerini örtmeye çalıştım. 2.5 en iyisi.
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm iki yaş alabilirsin alırken mutlaka tığ değerine bak. Ben kullanıyorum ve çok memnunum içim rahat oluyor üstünü actimi acmadimi diye. Benimki kolsuzlardan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 213 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
29 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu

381,367 soru

11,417,535 cevap

34,970 kullanıcı

...