0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızımın diş cıktı diye diş buğdayı yaptım yapmadan eltimi aradım yenge diş buğdayı yapıcamda buğdayı kaynatırken içine ne koyuluyo biliyosan söyle bana dedim işte o koyuluyo bu koyuluyo dedi. Tamam dedim sen gelcenmi bize dedim yok dedi ben çocuklarıma yapmadım diş buğdayı bak inci gibi dişleri hepsinin dedi bizde var dedim bize bile yapmışlar annelerimiz dedim oda he ondan hep diş ağrısı çekiyosn dedi yoo ondan değil dişlerimize bakmadığımız için bu ağrı dedim ben kızıma yapmak istiyorum dedim ilk çocuğum diye içimden geliyo dedim iyi sen bilirsin dedi 6 ay kınası yaptım oda bizde  yok dedi gelmedi. Ben sadece doğum günü yaparım hiçbirinizde gelmediniz dedi. Bende yenge çağırılan yere gidilir sen bir kere bile bizi çağırmadın dedim ama ben kızıma doğum günüde yapıcam ben sizi çağırıyorum siz gelirsiniz dedim kapattım. 

15 Cevaplar

0 oy
(27,454 puan) tarafından

Sanki biraz çekemiyor gibi acayppp e sen niye ona soruyonki daha yakın birine sor

(394 puan) tarafından
O geldi aklıma ne biliyim
(27,454 puan) tarafından
Mesafe güzel böyle şeyde unutma.
-Reklam-
0 oy
(3,500 puan) tarafından

:D:D:D Baya verimli Bi konuşma olmuş 

(394 puan) tarafından
Hiç sorma
(3,500 puan) tarafından
Benim eltim de böyle olursa naneyi yedik
0 oy
(119,578 puan) tarafından
yaa ne tuhaf kadinlar var yaaa
0 oy
tarafından
Görüşürüz dedi mi
(394 puan) tarafından
Tamam hadi dedi
tarafından
Sinirlenmis demek
(394 puan) tarafından
Olabilir ama gelmeyip yaptığı ayıp
tarafından
Aynen haset etmeye gerek yokki
(394 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(12,861 puan) tarafından
O yapamadığı için kıskanmış sanırım ama bunları yapmak tercih meselesi boş er hiç modunu düşürme yap sen 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok saçma ister yaparsın ister yapmazsın biz de yok ben yapmadım gelmem de ne demek ya sende başkalarına sor buna sorup ne havalandırıyorsun
0 oy
(49 puan) tarafından
Hic cagrma bence durum at durumdan gorur suslen puslen resimler at
0 oy
tarafından
Bence kıskançlık yapmis
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kendi doğum gününede çağır süsle püsle her yeri

Aahahahaha

Bence ona tımarhanede bi yer ayarlayın canim böyle giderse huniyle gezer zavallı
(394 puan) tarafından
Ahahahahah kızzz :D
0 oy
(731 puan) tarafından
Sen içinden ne geliyor sa yap bebeğine içinde kalmasın bırak gelsin gelmesin o gelmeyin o buğday pişmicekmi sanki besbelli çekememiş
(394 puan) tarafından
Anlamıyorum benden kaç yaş büyük benim neyimi çekemiyo anlamıyorum yani
(731 puan) tarafından
Kıskançlığın yaşı yokki zamanında gereksiz duymuş yapmamış şimdi sen yapınca içinde kaldığını düşünüyo kesin
0 oy
tarafından
E onlarda olmayan şeylere gitmemesi mi gerekiyomus :) 
0 oy
tarafından
Yani sen yapmadın diye de çağrılıyorsun gitmemek niye yapmadın yapmadın bende yapmadım. 6 ay kınası nedir onu da bilmem. Böyle şeyler gerçekten masraf ve uğraş benim için o yüzden yapmam ama yapan çağırırsa giderim kim olursa olsun yani. Nedir zoru anlayamadım 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de yapmadım saçma buluyorum böyle şeyleri ama çağrılan yere de giderim ben yapmıyorum diye herkes yapmicak mi çok saçma bı de laf sokmuş durmuş gelceksen gel gelmiceksen konuşup durma deyip kapatsaydin
0 oy
tarafından
Canım ben olsam anneme ablam varsa ablama sorarım yani hiçbiri yoksa teyzeme sorarım niye eltiye soriyim ki
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sanki sende nisbet yapar gibi arayıp eltine sormuşsun öyle hissetim ben 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 237 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...