0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar ben 8 9 gundur hastanedeyim yarin ultradonda bebege bakilacak altdan bakariz dedi doktor bende hastanede duş bile alamadim ozel bolge temizligide yapamadm afedersinz cok utaniyorm  doktora altdan bakma nadil diyeyim ya ne yapacagimida bilemiyorm burda dus almaya izin vermiyolar hic
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim ulturasonda alttan bakarken doktor altini gormuyor ki bi bez atarlar ustune cubugu soku verir gormez bile ki gordu dielim ne yapalim saglik bu elin el vermemis 
(1,370 puan) tarafından
Soru basligima ne yazacaktimki ya kapatiyor ozel bolgemi neyle temizliyeyimmi yazicam yaa adsmi sinir ediyor burdaki soruyu kapatanlar
tarafından
İçeriği açıklayacak şekilde olmalı canım başlık o yüzden kapanıyor
(1,370 puan) tarafından
Bi cok soru var boyle kapatilmamisti    sinir oldum (
tarafından
Onlar içeriği belli ediyordur canım sinir olacak birşey yok konu hakkında bilgisi olan hemen yazıyor zaten
(1,370 puan) tarafından
Anladim canim tesekkir ederm❣
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık hamilesiniz
tarafından
5 haftalıksa neden baktiriyorsunuz ki baktirmayin alttan bakilmiyo zaten bu kadar erken ben istemiyorum diyebilirsiniz zaten zorla bakacam demiyorlar
(1,370 puan) tarafından
Gelisimini daha iyi goruyoruz dedi bi care bulsmazsam soyliycem mecburen
tarafından
İmza at canım istemediğine dair. Bana 32. Haftada bile erken diye alttan bakmadı ebe imza attırdı istemiyorum diye
(1,370 puan) tarafından
Kiz burasi o kadr  ileri bir hadtanede degilki imza felan yok  1 hastane var oda devlet  bize ****** muamelesi yapiyolar:(yarin bi care araycam
tarafından
İstemiyorum dedikten sonra hiç kimse zorla bakmaz zaten eğer utaniyorsaniz daha sonra gidersiniz
0 oy
(7,318 puan) tarafından
yakının yokmu jıletle bılan hemen alıversen 
(1,370 puan) tarafından
Mecburen:(tesekkurler cnm yorm icn
(7,318 puan) tarafından
rica ederim nedemek
tarafından
Jilet almıyorlarsa tüy dökücü krem aldır canım cebine koyup getirsin ya da içine Bi yere saklasın eşin
(7,318 puan) tarafından
ben de dıcektım bonyo yapamıyomus ondan demedım bende
(1,370 puan) tarafından
Tuvalet var orda yaparimda bi sekilde ama eeimi iceri sokmuyolar 1 haftadir gormuyorm zaten  hapisane gibi burasi
0 oy
tarafından
Yani özel bir nedeni yoksa bebek zaten ultrasonda görülür 6.haftada kalp atışı bile duyuluyor 
(1,370 puan) tarafından
Canim ben kurtaj olunmusdum gelisimi durdugu icin onceden bu sefer altdan daha iyi gorunuyor gelisimi dedigi  icin altdan bakiyo
0 oy
(2,842 puan) tarafından
Tanıdık biri yok mu yanında jilet getirsin iki dakika tuvalette al bide sabunla yıka çamaşırı değiştir tamam 
(1,370 puan) tarafından
Başlrina yikilsn hastaneye jilet getirmeye izin yokki
tarafından
Hastaneye jilet getirmek yasakmış
(2,842 puan) tarafından
Girişte çantalara mı bakıyolar
(1,370 puan) tarafından
Evet canim hatta esim bana evden kiyafet getiriyordu onu acib kadin icine bakiyor sanki eroin uyusturucu falan getiriyor bana
(2,842 puan) tarafından
Kadına söyle o zaman belki yardımcı olur
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Biri sana bir kerelik tüy  dökücü krem getiriversin.
(1,370 puan) tarafından
Evet sorucam yarin  bebege zarari olurmu o kremin
(3,839 puan) tarafından
Yok canım dıştan  sürülen  bir krem zaten. 2   3 dakika sonra suyla durularsın.
(1,370 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederm)❣
(3,839 puan) tarafından
Rica ederim. Sorun o oldugu icin cevap verdim ama şöyleki  alttan muayene sıkıntı  olabilir  bebek için.  Mümkünse gerek yok ,istemedigini söyle ultrason yeterli gelir.
(1,370 puan) tarafından
Anladim canim gelisim problemi oldugu icin altdan daha iyi goruruz demisti
0 oy
tarafından

Alttan neden bakıyolar ki normalde bakılmaz çok önemli bişey olmayınca yada kalp atışını görememişse bakar anca 

(1,370 puan) tarafından
Gelisim geriligi yuzunden kurtaj olunmusfum 3 ay once simdi altdan bakinca daha iyi goruyoruz dedi insallah bakmazlar ya
tarafından
Bakması gerekiyosa bakacak canım benimde vardı böyle gelişim geriliği bakmışlardı
(1,370 puan) tarafından
Anladim mecburen:(
0 oy
(185 puan) tarafından
Hastaneden memnundegilseniz ımza atın cikıverin ordan.. yok çıkarmıyorsanız bir jilet aldırın yakınınıza banyo yoksa tuvalette bir şekilde halldenin doktor ne kadar bakmasada seni hazırlayacak hemşire bir şekilde görür..
(1,370 puan) tarafından
Baska hastane yok mecburen kaliyorum vallah  bebegimn sagligi için  yoksa cikardm jilet getirmek yasak(bakalim yarin hastanenin eczanesinden bulabilrsem krem almayi dusundum sagolsun birisi yazmis burda aklima dusdu
0 oy
tarafından
Alttan bakılmasını nedeni ne ? 5 haftalık için alttan bakılması erken. . Hangi Hastane Bu Hiç Birşey Almıyor. Poşete falan bakıyor. Eşiniz size yiyecek getirsin onun içine koysun ya da kendi cebind koysun adamı da arayacak halleri yok. 
(1,370 puan) tarafından
Kiz afsmi iceri sokmuyolar 1 haftadir yuzunu bile goremiyorum   azeriyim 1 tane hastane var zaten devlet hastanesi  yiyecek getirmeye bile izin yok hastanenin igrenc yemeklerin yiyorz
(734 puan) tarafından
Eldivenle alabilirsen al tuvalette
0 oy
(450 puan) tarafından

Ya ben de nasıl olsa ultrasondan bakıyorlar diye hazırlıksız gitmiştim zaten 1 haftadır annemlerdeydim senin gibi temizlik falan da yapamamıştım. Şikayetlerimi söyleyince çatal için alt kıyafetlerini çıkar dedi :D ben de doktorcuğum yalnız ben hazırlıksız geldim çok utanıyorum dedim doktor da şey dedi ohooo bu gözler neler gördü neler ağdacı gibi olduk iyice bir şey olmaz gözüme bile gelmez sen rahat ol dedi. 1 dakika sürmedi zaten muayene :) bir şey olmaz tıpın da ayıbı olmaz 

(450 puan) tarafından
İnat etme bebeğin daha önemli sonuçta dış kısmını görmüyorlar bile belki doktor öyle samimi denk gelir sana da ben de artık saldım ya gelen bakıyor giden bakıyor hamile kalmadan önce çok utanırdım temiz bile gitsem baktırmazdım doktorlara ama bebek olunca onu düşünüyorum ister istemez.
(1,370 puan) tarafından
Gidip burda yatan hastalardan sorsammi acaba cantalarina jilet felan varmi  yenisi acaba ?
(450 puan) tarafından
Sen niye yatıyorsun hastanede onu anlamadım
(1,370 puan) tarafından
Hastanede yatirdilar vitamin igne ilac yazfilar ağrim ve lekelenmem vardi daha once gelisim durdugu icin kurtaj olunmusdum yine aynisi olmasin diye onlem almaya calisiyolar
(450 puan) tarafından
Bir şey olmaz Allahın izniyle dikkat et canım çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 262 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 494 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 738 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu