0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kizlar kovit oldum malesef bugyn testim pozitif çıktı ve cigerde biraz tutulum var emzirdihim için ilaç onermediler napacagimi bilmiyorum rahatsızlık allti gündür var bnde daha kötü olur muyum ben zaten nefes sorunu yaşayan biriyim moralim çok kötü hamileyken asida olmamıştım bana dualarınızı eksik etmeyin

12 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından

Allah sifa verain insallah

Belirtiler araainda burun akintisi ya da hapsirma var miydi?
(71 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler en başta vardı
(564 puan) tarafından
Ben de vardı canım bende koronayım
(71 puan) tarafından
Ciğerime inmiş oyuzden biraz korkuyorum
(71 puan) tarafından
Sizede geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım valla bizde karantinadayiz 2 gün kaldı bitecek inşallah bol bol sarımsaklı şeyler tüket sirkeli suyla ağzını çalkala limon mandalina c vitamini bol bol tüketin güzel beslen bayağı olmuş aslında hasta olalı inşallah Sağsalim atlatirsiniz bişey olmaz kuzum bu arada bende astım hastasıyım çok şükür bişey olmadı
(1,775 puan) tarafından
Evet kullandım kuzum bak son postlarima bende sormuştum ordaki cevaplara bak kuzum ❤️
(71 puan) tarafından
İlacı ben almadım bilmiyorum iyi mi ettim bebeği emziriyom cunku
(1,775 puan) tarafından
Emzirenlere onerilmiyo zaten kuzum içme
(71 puan) tarafından
İcmiycem ama inşallah ciğerime daha yayılmaz çocuğumfan ayrılırım diye cok korkuyorum
(1,775 puan) tarafından
Allah'ın izniyle bisey olmaz inşallah kuzum kekik çayı iyi geliyo diye duydum ama turşu suyu falan iç
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Panik yapıyorsun şuan sanırım. Geçmiş olsun. Çok düşünme normal grip gibi düşün. Bende aynı olurum. Hatta suan benimde boğazlarım da agrı var. Değişik delinir gibi acaba mı diyorum. Doğum yaptım bende yeni bağışıklık çok düşük. Hasta olmaktan bile korkuyorum. İnsan dikişi varken öksüremiuor 
(71 puan) tarafından
Benim ciğerime atmış oyuzden çok korkuyorum
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Korkma altı günden sonra çokta bir şey olmaz Allah'ın izniyle
(71 puan) tarafından
İnşaallah teşekkürler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
6 gün olmuş daha kötü olmazsın canım

Geçmiş olsun
(71 puan) tarafından
İnşallah teşekkürler
0 oy
tarafından
Benimki 8 gün çok ağır geçmişti canım sakin ol bende ilaç falan kullanmadım bol bol c vitamini al geçmiş olsun
(71 puan) tarafından
Ciğerinizede attimi acaba birde kovit ilacı kullandınizmi
tarafından
Kullanmadım canım kızım 4 aylıktı ciğere inmedi benimki galiba bilmiyorum ki jiç öksürük olmadı bende ama eklem ağrıları baş ağrısı bel ağrısı çok kötüydü
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin. 
(71 puan) tarafından
Teşekkürler saolun
0 oy
(564 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende 35 haftalık hamileyim ilaç ben de kullanamadım. İlikli kemik suyuna çorba yap bol sarımsaklı iyi geliyor. Limonlu ballı şu iç bir de bol bol mandalina ye. Bana iyi geldi bunlar inşallah sana da iyi gelir canım 
(71 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay Allah şifa versin bir kelle paça iç patatesi fırında közle sıcakken ye bol muz ye fındık ceviz kaju ye devamlı ye güçten düşme 
0 oy
tarafından

Bak kuzum bende 40 lıydım ve olmuşdum bol bol çay iç bana öyle iyi geldi ki çay ağır geçirmedim sadece parol vermişdi bana doktor 

0 oy
(391 puan) tarafından

İmkanın varsa internetten Guava meyvesi al, içeriğinde aşırı c vitamini var. 1 adet guava bir kilo portakala denk.

Çok geçmiş olsun

Olumlu düşün, bedenini bu hastalığa karşı yeneceğine ikna et.

Ev yapımı Sirke ile ağzını çalkala.

Probiyotik ve prebiyotik tüket. Bağışıklık sistemini güçlendir
0 oy
(65 puan) tarafından
Canım seninde sağlığın onemli cigerine inmisse ilac kullanmak zorundasın. Benim de 2 gün önce karantina bitti . Ağır geciriyordum ilaç almadım dahada kötü oldum. Emzirdigim ivin bana zimaks 400mg antibiyotik verdiler beni o ayağa kaldırdı. Emzirirken de kullanilabiliyirmus

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 255 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 605 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Malefizz (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...