0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar annemin evinde bir kaç gündür bu böcekten varmış. 10-15 tane öldürmüş yine işten eve gelince akşam görmüş. Resim istedim . Daha önceden bu böcek türünü hiç görmedim. Tırtıl yada kurt gibi birşey dedi annem. Resim tam net değil annem çok yakından çekmiş elide titremis.

Aranızda bilen var mı ne böceği bu ?

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız cinayet işlemiş gibi niye puslu çekdin fotoyu katil :D

tarafından
Annem çekmiş canım ben değil :) yakinlastirip çekmiş bulanık duruyor
-Reklam-
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Kurt gibi gerçekten
tarafından
Ama kurt daha küçük olmaz mı ? Bu büyük gibi yada annem yakinlastirip çekmiş diye mi böyle büyük duruyor anlamadım
(8,041 puan) tarafından
Yooo böyle de olur ki. Geçen gün serçe parmağım kadar kurt gördüm evde. Meyvelerden çıktı herhalde
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Çok ayaklı mı 
tarafından
Tesbih böceği imiş canım
(2,055 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ama fotoğraf net değil ya tam çıkaramadım
tarafından
Anneme video attım. Tesbih böceğimi acaba anne bı aç bak dedim annemde izlemiş evet aynen böyle dedi top gibi oluyormuş . Ne yapmak lazım acaba evde yuvamı yaptı ki ?
(2,055 puan) tarafından
Bizim eski lojmandada vardı ama ilk kez bu sene oldu yazın ev birkaç hafta kapalı kaldı ondan sanırsam tatile gitmiştik ama sonrasında yok denecek kadar azaldı eski lojman tahtaydi tavan onların arasından gelmiş olabilir diye düşündüm bn yani bende tam bilmiyorum ama biraz bekleyin eğer geçmezse evi ilaçlayin benimkisi genelde banyo tuvalet birde arada el yıkama yerim vardı oradan çıkardı internetten bir bak istersen neden oluyurmus ne için çıkıyormuş bu böcek evde ama zararsız birşey
tarafından
YouTubeden baktım ama neden olduğunu söylemiyordu . Zararsizsa iyi . Annemde bi kaç gündür görülmüyor. Hava soğuk diye camları açmadım fazla dedi. Normalde yaz kış hep açıktır annemin camları . Menepoza girdiği için hep sıcak basıyor.  Bu ay üşümeye başladım kapattım camları ozaman oldu demekki dedi
0 oy
(774 puan) tarafından
Ay canım çıyana benziyor 
(774 puan) tarafından
Yok kız ısırmaz böcek yiyor internette çıyan yazıp bakabilirsin
(2,055 puan) tarafından
Alakası yok canım çiyan böyle değil
(774 puan) tarafından
Kız çok bulanık ki fotolar ayakları var mı yok mu belli değil
tarafından
Şimdi YouTubeden baktım ciyana benzemiyor
(774 puan) tarafından