0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (2,722 puan) tarafından
5 yasindaki oglum surekli korkuyrm diyip uyaniyo yanimizda yatmak istiyo bazen kullaniyo farkndayim ama geneldede dogru soyluyo okuyrn yatrnadan ama napcam bilmiyrm bilginiz varmi kizlar nasil geccek bu bi aya yaklasti nerdeyse 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefon da yada televizyonda korkunç bisey mı izliyor ona bi bakın dikkat  edin bide gece lambası varsa odasında öyle açıp yatırın yani 5 yaş artık cok küçük değil ki yanliz yatmak için bence gerçekten korktuğu bisey vardır sürekli ayet-el kursi  okuyun ona
(2,722 puan) tarafından
Okuyrm kuzum v telefon falan vermiyrz zaten ama bilmiyrm ya gece lambasini gectik artk holun lambasi acik uyuyrz canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu tv izler telefonla falan oynar çok fazla ekrana maruz kalan çocuklarda gerçekle sanalı ayırt edememe durumu oluyor gördüğü sanal şeyleri bir süre sonra gerçek zannedip sağında solunda girmeye başlıyor bu şekilde olmuş olabilir belki 
(2,722 puan) tarafından
Yok kuzum telefon yok zaten trt cocuk izler sagdece ve cokta izlemiyo sebebini bilemiyorm
tarafından
Ana sınıfına başladı mı peki belki okulda yaşadığı şeyleri rüyasında görüyordur ya da küçük kardeş varsa ondan da yapıyor olabilir benim 2 yaş 4 aylık kızım var birde 4 aylık oğlum var oğlan doğduğundan beridir bumerang gibi biz yatağına götürüyoruz daha biz yatağa yatmadan soluğu yatak odasında aliyo "D bsjsjsisjsjs ben uyurken bide beşiğe girmeyi huy etti geliyor oğlanın yanına yatıyor çikimanki ya
0 oy
tarafından
Uyku terörü olabilir doktorunuz varsa ona danışın 3-6 yaşları arasında oluyor genelde ⭐
(2,722 puan) tarafından
Saol canm o n kiz
tarafından
Gece çocuk ağlayarak uyanır falan internet ten bakabilirsinix çocuğunuzda belirtiler var mı diye
0 oy
tarafından
Bizim uyku terörü var, gündüz uykusuna dikkat et. Biz oyle asabildik. Her gece ağlardı, aza indirdik şükür. 
(2,722 puan) tarafından
Nasil yaptiniz anlatrmisin biraz
tarafından
Ben büyüdü diye gündüz uyumak istemediğinde zorlamiyordum, gündüz de baya hareketli ve çok yorulduğu için gece uykuya daldiktan 1 2 saat sonra nasıl ağlamalar ama susmuyor gözü kapalı ağlıyor anca. Bende sabah erken kalkıyor zaten öğlen kesinlikle uyusun diye odaya gonderirim ve gece uyuma saatini pek kaçırmam. Böylelikle aza indirdik şükür.
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim kızımla oğlumda öyleydi gergin ağlardı böcek yürüyor yastıkta burda biri var felan iki üç aydır tableti bıraktık çok şükür geçti. Bilin altına yerleşiyor gündüz izlediği hatta oynadığı oyun bile yerleşiyor misal seni yakaliycam diye kardesi ardından koşuyor ondan etkilenip rüya görüyor evde yanında aksiyon korku tarzı filmler izlemeyin silahlı filmler izlemeyin resim yapsın oyun hamuru oynasin etkili olacaktir benimkiler de oldu hergun gece gelirdi bide sabah erken kalıp erken yatınca direk uykuya dalıyor ve kendine kuruntu yapmadan uykuya dalıyor 
(2,722 puan) tarafından
Kuzum telefn falan yok vermm hic ama banada hep bilnc alti gibi gelyo ya canavarcilik falan oynuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ozum123 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hazal00 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,869 cevap

34,825 kullanıcı

...