+1 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Bilgisi olan cvp verirse çok sevirim 3 günüm kaldı

Kayıt son bulacak orta okul kayıtları 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,167 puan) tarafından
Canım ziraat bankasına gidip para yaptırıyorsun halk eğitime gidip bir tane vesikalık resim götürüyorsun ordan kaydını yapiyorsun
(3,167 puan) tarafından
Yok cnm ilk kaydım nasip olursa bu sene lise 1☺☺
(12,264 puan) tarafından
Olur canım belgen aslı yoksa inşallah benimki d çıkar arşiv de dediler ama bakalım
(3,167 puan) tarafından
Rabbım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah cnm inşallah kaydın olup lise mezunu olursun
(12,264 puan) tarafından
Oyy sağol kuzum benim ❤️❤️❤️ Rabbim sesini duysun inşallah ❤️
(3,167 puan) tarafından
Amin amin inşallah cnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla ilk önce internet üzerinden on başvuru yapıyorsun sonrada açıköğretim merkezine gidip kaydını onaylatiyorsun sonra sana kitap falan veriyorlar yani ben böyle biliyorum canım 
(12,264 puan) tarafından
Evet kuzum ben de baktım da bir türlü internet üzerinden yapamadım olmuyor eski okuluma gittim kaydımı bakacaklar dilekçemi verdim arşivden okuduğum yılı bulup bana verecekler ben de fotoğrafla beraber halk eğitime götüreceğim
+1 oy
tarafından
4 tane vesikalık alıp halk eğitime git ordan yönlendirirler
(12,264 puan) tarafından
İlk başvurumu yaptım canım teşekkür ederim
+1 oy
tarafından

Senin adına çok sevindim cnm <3 inşallah mezun oldugun zamanda mezunum diye post açarsın :happy:

0 oy
(5,861 puan) tarafından
Bende liseyi bitirmek istiyorum ya Bi senem kaldı sadece ama nasıl yapılır, neren yapılır bitirebilir miyim bilmiyorum hiç

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenss Annesi (446 puan) tarafından soruldu

379,531 soru

11,361,655 cevap

34,839 kullanıcı

...