0 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
Çok yogun bir grip geçiriyorum ne kanda ne pcr da korona çıktım 5 gün önce. Ama bugun sabah koku kaybı yaşadığımı fark ettim. Ne çamaşır suyu ne kahve ne bebek bezi ne nane ne kolonya kokusu alabiliyorum. Ama şöyle çok çok az sarımsaklı yogurt kokusunu alabildim ama çok az.. 

Sizce bu neye işaret. Normal gripte de yogun koku kaybı oluyor muydu. Çok telaş yaptım çünkü okul öncesi öğretmeniyim. Allah muhafaza bulaş olduysa çok sıkıntı çeker çocuklar veliler yaşlılar derken. Maske hep takılı idi ama vallahi anlayamadım ben bu durumu. 4 gündür raporluyum ama pazartesi gittim derse yani. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben temaslıydım iki günde bir test verdim. Temastan sonra yaptırdığım iki test negatif üçüncü test pozitifti. Emin olmak adına test yaptırmanı tavsiye ederim 
-Reklam-
0 oy
(372 puan) tarafından
Bende 2 gündür çok yoğun şekilde gribim canm ne koku nede tat alamıyorum. dün test vermeye gittim test almadı doktor 2 gün kendini takip et kötüleşirsen test verdi test bile almadılar ya 
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Gripte de geçici koku kaybı oluyor ama uzun sürmüyor ben korona ikin 20 gün kadar sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam   ama gripte 1-2 gün taş çatlasın 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Negatifse yoktur bence . Normal grip olunca da insan koku alamıyor zaten 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 83 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,582 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 106 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 82 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,695 puan) tarafından soruldu

382,851 soru

11,460,376 cevap

35,046 kullanıcı

...