0 oy
6,125 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından

Kirmizimsi olan dun aksam ki test digeri sabah ilk idrar la yapilan test  sabah ilk dk dan gordum ikinci hayalet cizgiyi foto da  belli olmuyodu kuruyunca belli oldu gorebildinizmi varmi gebelik adetim 4 gun gecikti uygulamaya gore gebelik de 4 haftalik

image

image

image

25 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Yok canim ikinci cizgi gorunmuyor varsada ben gormedim 
(89 puan) tarafından
Telefonu yan tut biraz uzaklastir.kendine birde oyle bak canim yakindan pek gozukmuyo uzaklasinca gozukuyo
(659 puan) tarafından
Sanki gordum gibi ama emin degilim ne zmn yaptin testi
(89 puan) tarafından
Biri aksma biri sabah ilk idrarla
(659 puan) tarafından
Emin olmak icin direk kan testi ver canim yeniyse burda fazla gorunmez ama jan testinde tam cikar
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Tam gorunmuyor canim bence yok
0 oy
(717 puan) tarafından
Yok cnm bende göremedim gebelik olsa silikte olsa daha belli olur Bi kaç gün sonra tekrar test yap yada kan testi yaptır hemen öğrenirsin cnm inşallah hamilesindir. 
0 oy
tarafından
Canım sonuncusunu idrarı fazla damlatmissin bir kan ver sen yinede soru işareti kalmasın kafanda
0 oy
(2,189 puan) tarafından
2 gun sonra tekrarla canım. En Alttaki teste idrari mi çok döktün bozuk gibi olmus 
0 oy
tarafından
yok bekledikçe çizgi çıkar yazıyor uzerinde
(89 puan) tarafından
Canim dun aksma yaptim bisey goremedim zaten cokta incelemedim uyuya kalmisim bi kalktim ikinci cizgi dedim bu gecersiz sabah damlattin kan sonra ilk dk.da beyaz silik gordum kuruyuncada bellirdi zaten bekleyip cikmis olsa gecersiz derdim de.ilk dk dan gordum
0 oy
tarafından
Canım bence var silik bir çizgi görünüyor
tarafından
Haptır canım yumurtalıkların daha fazla çalışmasına yardımcı oluyor
(89 puan) tarafından
He anladim canim alah basilasin insallah bebeklerini
tarafından
Bebeklerim yok canım karnımdayken 6 aylıkken erkek doğum oldu öldüler
(89 puan) tarafından
Yaa ne diyosun cok uzuldum gercekten obur dunyada sefaatcin olurlar insallah cok zor bi durum gercekten
tarafından
ALLAH ın takdiri canım şuan bebeğim var 6 aylık :)
0 oy
(440 puan) tarafından
Yok cnm ikitanesinde yok ama diğer üçüncüsü negatif yok yani 
0 oy
tarafından
Hiç görünmüyor  belki yeni olduğu için  biraz zaman geçsin daha belli olur canim 
0 oy
(318 puan) tarafından
O testin kendi çizgisi. Maalesef gebelik yok
0 oy
(406 puan) tarafından
Var canımcım var :) benim de böyle çıkmıştu şuan kızım 4 aylık oldu :) hadi hayırlı olsun bebekin
(89 puan) tarafından
Gercektenmi. Varmi
(406 puan) tarafından
Evet canım var yap bidaha testi yarın ilk idrarınla görürsün aynı böyle çıktı benim hatta testler duruyo resmini çeker atarım aynı böyleydi 1 ay bekledim bi gittim 7 haftalık
(89 puan) tarafından
Varsa atsaniz merak ettim
(406 puan) tarafından
Tamam canım ben sana özelden atarım şuan işlerim var biraz atıcm ama
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Çok hafif silik çizgi var canım dikkatli bakınca görünüyor inşallah hamilesindir. Kan verme imkanın varsa kan ver eğer yoksa bir kaç gün daha bekle sonra başka test alıp sabah ilk idrarınla dene çünkü bu testte çok az silik çizgi çıkmış  :)<3

(89 puan) tarafından
Kan verme ihtimalim var ama bi iki gun sonra tekrar test ypiym eger varsa pembe olur ozmn kan veriyim dedim canim allah razi olsun
(2,259 puan) tarafından
Acile de gidebilirsin istersen hemen kan alıp bakıyorlar 1 saate sonuçların çıkıyor hakkında hayırlısı olsun bitanem
0 oy
(338 puan) tarafından
Canım bence var ikinci yolladığında silikte olsa belirmiş. Bende ilk hamileliğinde 4 haftalık hamileyken böyle çıkmıştı. Zaman kaybetmeden kan tahlili ver 
(89 puan) tarafından
4 haftalik yaziyor uygulama da da gecen pazartesi kan vermistim negatifti bende biraz daha bekliyim dedim saol canim
(338 puan) tarafından
Hakkinizda hayırlısı olsun canım gönlünce olsun hersey
(89 puan) tarafından
Amin canim guzel yorumun icin tesekkur edrim
0 oy
tarafından
Kuzu valla sanki var 
(89 puan) tarafından
Insallah vardir kuzu :))
tarafından
Kız acile git bi saat sonra çıkıyor sonuçlar ben bile merak ettim
(89 puan) tarafından
Acilde yapiliyomu kan testi
tarafından
Evet bende yaptım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yarin bir daha yap canım çok silik bir çizgi görünüyor sanki 
(89 puan) tarafından
Yarin yapinca koyulasirmi yada bi kac gun beklemelimiyim
(2,479 puan) tarafından
Çok az daha belirgin olması lazım istersen yarın akşam da yapabilirsin yada 2 gün sonra var gibi görünüyor bu durumda belirginleşecektir
(89 puan) tarafından
Peki 4 haftalik sa eger 2 aylik olmus olmuyo mu cok tan belirginlesmesi lazimdi oyleyse
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Alttakinde hayalet bir çizgi var gibi canım kan versen aslında en net sonucu alırsın 
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Aşırı silik canım telrar la bence 
0 oy
(25 puan) tarafından
Bence bi test daha yap.Sanki kırmızı renk biraz karışmış.İnşAllah Allah gönlüne göre versin canım.
0 oy
tarafından
ikinci cizgi dikktli bkinca bariz varr
(89 puan) tarafından
Evet ve ilk dk dan gordum ben onu bekliye bekliyo olusmadi
0 oy
(800 puan) tarafından
Yok gibi canim. Son resimdeki test de bozuk galiba 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,378 göst.
0 oy