0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Mubarekler müdür ayri kafası güzel.aslinda iyi anlayışlı güler yüzlü.  Kızımın son dersine denk geldim beden eğitimi 3 sınıf.  Ogretmenimiz çocukları yere eve bildiğimiz yere oturttu yer bedon toprak karisimi eski bi bahçe.  Bi baktim hepsi yere pat diye oturdu hava da soğuk  . Bi on dk oturdular yere usumedilermi bilmem . Yemek düzeni sordum kimi evden kimi kantin kimi yemekhane biri bahçe de biri sınıfta biri orda burda yiyo . Maskeler çıkık öğretmenler umursamıyor.  Bi güvenlik görevlisi var ogrencilerin poposunu tekmeliyo mudur yardımcısı elinde çay dolaniyo . Hademe var öğrencileri kovalıyor.  Öğretmenler kendi kafasında öğrenciler öyle.  Bu okula yeni başladık daha . Bakalım hayırlısı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıkayet et mıllı egıtımı. At oynatıyolar sanırım suna bak. Bız emanet edıp cocuklarımızı gonderıyoruz onlarn yaptıgına bak
(3,794 puan) tarafından
Bi kaç gün oldu okula baslayali iki gün ben gittim geldim yanina disardan gozlemek tanışmak yerleştirmek için.  Dün son bi saatine denk geldim sadece. Öyle baka kaldim sadece
tarafından
Son 1 saat oyleyse baslarıda muhakkak oyledr
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Okul diye tımarhaneye yazdırmış olmayasın çocuğu :) şikayet edebilirsin

(3,794 puan) tarafından
Valla çocuk olasim geldi bi yandan ha yasak kural yok .  Önceki okulu ne bilim daha bi otoriter di bunu görünce tuhafima gitti
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Bizim zamanımız da okulda ki öğretmenler hep kiravatli takım giyerlerdi şimdi herkes kafasına göre ne isterse onu giyip öle geliyo öğretmenlerde cıvıtmış artik
(3,794 puan) tarafından
Sorma valla müdürle servis yemek filan konularini konusmaya gittim yanına servise verdim kızımı.  Ben kendimi çatlak sanirdim mudur benden çatlak.  Anam biz küçükken müdürün yanindan gecince korkardik bu okulda çocuk lar patır patır girip cikiyo müdür odasına.
(1,720 puan) tarafından
Dediğim gibi cıvıtmışlar canım eski disiplin yok artık okullarda iyi mi oldu kötü mü bilmem
(3,794 puan) tarafından
Gülünç bi durum . Diğer yandan evet ıyimi kotumu bilmiyorum.  Benim çocukluk donenim de öğrencilerle bu deviri kiyaslarsam yok anam yok .  Sınıfa çıktım öğretmen sınıfta masadaydi teneffüs de çocuk lar öğretmen varmı yokmu takmıyorlar . Öğretmen de görsen saç bıyık sabah kalktığı gibi gelmiş heralde.  Köyde ki çoban amcalar gibi
(1,720 puan) tarafından
İlk attığım yorum da tamda bunu anlatmak istedim işte canım yataktan kalktıkları gibi okula gelenler var eşofman bile giyen var Okul ciddi bir yer böyle olmaması lazım aslında ama biz ne desek boş
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben öğretmenim, milli eğitim diyor ki çocuğa dokunma.. öğretmene söylüyor ama siz güvenlikten bahsediyorsunuz onun ne haddine çocuğa tekme atmak.. 
(3,794 puan) tarafından
Eskiden dayak vardı.  Simdi 3 senedir öğretmenler in hiçbirinden kızım bu konuda şikayetle gelmedi çok şükür.  Ama dün kızım bisey dedi o dikkatimi çekti.  Sordum öğretmen nasil davranıyor size diye . Derse calismayana ses yapana gebertirim sizi diye bağırdı dedi . Ve bunu duyunca ne bilim yani bilemedim . Şikayet etsem öğretmen inkar eder kanıt ister üstüne kızıma cephe alabilir şikayet etmiş diye. Bilemiyorum artik valla güvenliğe gelince belki şaka niyetiyle yaptı diyelim genede yapmamalı.
(2,211 puan) tarafından
Rehber öğretmenim ben, önce müdürle sonra rehber öğretmenle görüşün o şekilde konuşuyorsa öğrencilerin hepsi aynı şeyi söylüyorsa şikayet etmekten korkmayın. Daha temkinli olur, kimseye tavır falan alamaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 290 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 373 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde &Sukufe& (7,022 puan) tarafından soruldu