0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,271 puan) tarafından

Kızlar Instagram'da anne bebek sayfalarini takip ediyor musunuz bilmiyorum benim çok önüme çıkıyor. O kadar sinir bozucu olmaya başladı ki bir çocuk doğuran kendini doktor sanıyor öneriler falan veriyor :D bana buradaki öneriler ve bilgiler daha doğru geliyor mesela yaşayanlardan bilgi almak.

bir de işleri güçleri alışveriş olmuş sürekli bir şey almak için yaşıyorlar bugün bebeğime onu aldım bugün bunu aldım her an bir eksik çıksın da alayım diye pusuda bekliyorlar sanki :D sizin de dikkatinizi çekiyor mu 

3 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Sosyal.medyada herkes ya diyetisyen yada çocuk gelişimci zaten:) canm onlara ücretsiz geliyor o ürünler link bırakıyorlar ya reklam parası gibi o yüzden yoksa kim alabilir ki o kaddar
(1,271 puan) tarafından
Yok kuzum zannetmem yaaa sürekli bugün onu aldım bunu aldım bir de o kadar pahalı şeyler ki insanın morali bozuluyor biz niye alamıyoruz diye bir halıyı 3000 e falan alıyorlar :D öyle 20 30 binlik sayfalara o kadar pahalı hediyeler gitmez herhalde cnm ya
(703 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm benm takip ettiğim bir kadın açıklamıştı o ürünler denenlmek için bize ücretsiz geliyor diye o yüzden dedim  moralin bozuluyorsa çık takipten kafan rahat olsun ben öyle yaptım :)
-Reklam-
0 oy
(9,015 puan) tarafından
Onların çocuklari lop lop yiyo ben burda kendimi yiyom habire link kaydır bilmem ne bir kaç tane var takip ettigim 
(1,271 puan) tarafından
Ayy sorma evde de oturuyorlar bu kadar parayı nereden buluyorlar koca parası kesin bir de havalarından geçilmiyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Uzman Dr olmadıkça takip etmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Behiye2020 (1,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
9 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
22 Nisan 2021 Moda kategorisinde Zhramt (79 puan) tarafından soruldu

380,766 soru

11,400,262 cevap

34,929 kullanıcı

...