0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
2.5 aylık kilo alımı iyi ayda 1.5 kilo aldı geceleri sut birikiyo sabaha goguslerim sert ama aksama dogru yumusuyo sutun akısı yavasliyo benimde icime sinmiyo doymuyosa hadi diye dusunuyorum gunluk doydugunu nasil anlarım bez sayisı haric ? Aksamlari emdikten sonra mama versemmi birazcık ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece sütünü sağ canım yoksa geri gider 

Ağlar doymaSa
(2,172 puan) tarafından
Tamam geceleri sağıyım kendimi :) sagol canım :)
(2,849 puan) tarafından
Anaaa kiz sen geri gelmissin ya daha yeni goruyom yusufun annesi
tarafından
İki hafta oldu kız :)
(2,849 puan) tarafından
Hadi ya ay canim bn memlekete gittim buralara giremedim o yuzden bilmiorumdur hosgelmissen ama
tarafından
Hoşbulduk xamim saolsin
-Reklam-
0 oy
(318 puan) tarafından
Tek bez sayısı ile anlarsın. akşama doğru sıvı alımını artır ikindi saatinde 1 litre su iç akşam da sütün olur benim de o saatlerde azalıyor. Çünkü akşam yemeği yiyorsun gece süt oluyor. Gündüz bir şeyler yiyorsun öğlen süt oluyor. Ama akşama doğru süt olmuyor o arada da bir şeyler yemege su içmeye bak 
(2,172 puan) tarafından
Gunde 3 4 litre su iciyorum su surekli yanimda ama yinede azalıyo
0 oy
tarafından
Doymasa ağlar sürekli. Bez sayısı dışında anlaşılmaz. Kilo takibi birde. Akşam üzeri rezene iç su iç bol bol. Hatta mama yerine o paraya e bebekten promalt içecek al akşam üzeri onu iç aradaki farkı görürsün benimde öyleydi tereddüt ettim ama aldım denedim iyi ki almışım 2 ay hergün kullandım onu müthiş bişey. 
(2,172 puan) tarafından
Tamam canım deniycem bende sutum cogalir inşallah
tarafından
Promaltla kesin çoğalır o kadar net söylüyor kullanınca anlayacaksın tatlım
(2,172 puan) tarafından
Onuda siparis edebiliyoruz demi
tarafından
Evet evet bende hep siparişle aldım. Önce istersen beş tane felan al, az al bir dene sonra zaten 24 lü kampanyasından alacaksın eminim :)
(2,172 puan) tarafından
Tamam canım sagolasın :)
0 oy
tarafından
Ayda bir bucuk kilo cok cok iyi neden mama veresin ki sütün var belli ki. Doktora danismadan mamaya baslama bence.
(2,172 puan) tarafından
Icime sinmiyo sanki goguslerim aksam olunca sut azaliyo doymuyo gibi geliyo
tarafından
Aksam olunca sağ bak canim azaliyor mu diye
0 oy
(161 puan) tarafından
Canim bende senin gibi dusunuyodum gittim hatta mama aldim icmediydi. sonra ebem dediki bebek sutunu artirmak icin galiba 6hafta idi 9hafta 12hafta da bir 1,2gun surekli emek isteyecek doymuyomus gibi ozamanda goguslerin bebegin istedigi sut kadar dolarmis. Ve ebem sabahlari emzirdikten sonra kalan sutu sag demisti
(2,172 puan) tarafından
12haftadayız bizde. Doymuyomus gibi emmiyo o ama ben doymuyomuş gibi hissediyorum :)
0 oy
tarafından
İçine sinmiyosa ver mama zehir degil sonucta icin rahat eder
tarafından
mamayi zehir olarak görüyorlar
tarafından
Keşke sütüm yetseydi de zehirlemeseydm bende kızımı :D
tarafından
ya hiç sütü olmayanlar napsın bence hepsi yalan bütün annelerin yüzde 70 ı mama veriyofur
(2,172 puan) tarafından
Yok canım zehir demedim ben dememde sadece sormak istedim doktor demeden kullansam gerek varmi diye
0 oy
tarafından
Kilo alimi iyi bebekte aglamiyorsa niye vereceksin ki. Meme terbiyesi diye birsey var belli zamandan sonra gogusler yunusar ilk dogdugundaki gibi dolu dolu olmaz . Ama sut vardir hala. 
(2,172 puan) tarafından
Evet terbiyelendi onceden hep akardı simdide sut var ama akış yavaş emdikce yoruluyo uyuyo doymuyo gibi geliyo cok uykusu oluyo ondan aglamiyo diye dusunuyorum ana yuregi iste ya napiyım :)
tarafından
- valla ayniyiz hepimiz :) onun akisi yavas degikdir nasil cekiyorlar oyle. Zaten bebekler annenin sagdigindan daha fazla sut cikarirmis :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 174 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,351 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 32 göst.