+1 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
İlk kızıma hamileliğimde herşey çok güzel di güle oynaya geze toza bitmişti.

Şimdi 2.ye hamileyim normal şartlarda Kasım sonu doğum olacak. Ama erken doğum riski var maalesef bunda 

gurbetteyim ne yalan söyleyeyim 7 yıllık evliyim bu sene nedense memleketten misafir gelmesini pek istemedim,

Önceki senelerde gelirlerdi en fazla 1 hafta dururlardı güzel geçerdi ama çok dursunlar istemezdim

Evimi mutfağını benden başkası dokunsun temizlesin istemezdim

Belli bir düzenim var asla bozulsun istemezdim

Kızımla hep ben ilgilenirdim nedense çok güvenemezdim mesela diş fırçalardı babasıyla arkasından tekrar kontrol ederdim. 

5 yaşındaki kızım anaokuluna başladı bu sene ben götürüp getirecektim

Ama erken doğum riskim olduğu için rahim ağzına tam anaokulunun açıldığı gün dikiş atıldı 13 gün hastanede kaldım. Sürekli yatmak zorunda olduğum süreç başladı 

Memleketten kayınvalidem geldi sağolsun 

Da mutfağım evim düzenim başkasının eline geçmiş oldu :) eşim bile mutfakta bir şeyin yerini değiştirdiğindr canım sıkılırdı şimdi herşeyin yeri değişmiş görmeden geçiyorum bakmıyorum, Allah razı olsun kayınvalidem bişe demiyorum sadece kendi kendime düşünürken aklıma geldi. Demekki ne yaparsak yapalım değişebiliyormuş hayat. 

Kızım servisle gidiyor kapının önünden servis annesine bile ben bırakamıyorum, bide ben arabayla bırakıp alacaktım goya :) 

Gülüyorum napayım sınav diyorum 1 buçuk ay daha yatıcam ha birde oraya dikiş atıldı ama riskli gebelik devam ediyor 31 haftalığım şükür ama yine de erken doğarsa korkum var mı 

Yatmaktan kemiklerim batıyor, sıkıntı ter basıyor. 

5 yaşında ki kızımla Yattığım yerden ilgileniyorum 

Buna şükür Allah'a şükür sabır. 

Demem o ki çok ta herşey bizim kontrolümüz altında olsun dememek lazımmış bir anda hepsi elinden gidiyormuş

Şükür ki kalıcı bir şey değil Allah bütün yatalak hasta insanların yardımcısı olsun inşallah 

Uzun oldu ama içimden geldi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet şükür ki kalıcı hastalık değil dediğiniz gibi geçin gidin görmeyin nasılsa bitecek birgün inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ondan sonra tekrar nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız yine varlar çok şükür yardıma gelmiş kaynananız:) Allah sağlık muhabbet geçim versin
-Reklam-
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Bunada şükür cnm hayirlısiyla yavrunu kucağına al iyileste zamanla yine herseyi kendi istediğin gibi yaparsın
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın inşallah sağ salim doğum yaparsınız elbet eşya da düzenlenir ev de temizlenir önemli olan sağlık
0 oy
tarafından
Bizde ilk hamileliğimde şehirde oturuyorduk ikinci ayında köye taşınmak zorunda kaldık orda başladı kabus kaynana olacak görümce olacak insanlar arkamda n konuştular kocamı doldurup doldurup üstüme saldılar hamile halinde bu pis.liklere katlandim ikinci ye hamileyim şuan aynı zekilde sinaniyorum hamileliklerim çok rahat gece midem bulanmaz sıkıntım olmaz ama bunlar sıkıntı oluyor bana da işte hepimiz sinaniyoruz ama şuna sukrediyorum ki Allah'ın bı adaleti var ve asla saatini dakikasını şaşmadan işliyor o yüzden içim rahat Rabbim sağlıkla evlatlarımizi kucağımixa almayı nasip etsin insallah

İlgili bir soru bulunamadı

382,964 soru

11,463,583 cevap

35,057 kullanıcı

...