0 oy
166 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (209 puan) tarafından
Allah nasip ederse inşallah aralıkta doğum gözüküyor bizde haftaya falan alalım kıyafetlerini dedik ama neler alcam hiç bilmiyorum ilk gebelik olunca çok da tecrübesizim uzun kollu kaç tane zıbın alıyım mesela ve kaç ay olarak alıyım 0-3 mü yoksa 3-6 mı ve alt kaç tane alıyım patikli alt mi alsam düz mü alsam ve bide şey alt olarak iki kat giydiririm diye düşündüm kışın soğuk olucak diye o yüzden bikac ince alıp gerisini mi kalın alsam ne yapsam yelek falan alıyım mı ve tulum kaç tane alıyım yine ayı ne olsun falan işte tüm fikirlerinize açığım 

3 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
Kuzum ince yerine kilotlu corap al ustunede kalın patiksiz altlardan al patikliler cabuk kuculuyor icinde bacağı katlı kalıyor ve sana tavsiyem cok alma o kadar cabuk kuculuyorki bir elbiseyi bir hafta giyiyorsa diger hafta olmuyor
(209 puan) tarafından
anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah benim bebeğim bahar da doğdu canım kışı bilmiyorum malesef 
(209 puan) tarafından
Teşekkür ederim yine de
0 oy
tarafından

Ayaklı tulum şeklinde alma çünkü aşırı çabuk büyüyorlar normal pijama şeklinde al büyük al polar olanlar var içleri onlar güzel oluyo külotlu çorap al patiğe gerek yok tulum alırsan sadece kışlık olarak al bi tane kalın içi pamuklu olandan

(209 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim peki o kışlık pamuklu tulumu 0-3 Ay olarak mi alıyım 3 6 mı
tarafından
3.6 ay al boşver büyük gelsin çünkü Birdaha Birdaha alma gereği hissetmezsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.
0 oy
13 cevap 297 göst.
3 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 289 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mahmut57&53 (4 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...