0 oy
505 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (56 puan) tarafından
Ağda hariç bana ne önerebilirsiniz? Artık kendim temizliyemiyorum önümü dahi göremiyorum 28 haftalık olduk şimdiden boyleseye son ayda nasıl yapacağım bilmiyorum siz nasıl ve neler yapıyorsunuz?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm jilet ? Aynadan bakarak 
(56 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum öyle ve jilet 2-3 günde bı çıkartıyor acaba başka çözümü yokmu
tarafından
Valla canm başka çözüm zor ben jilet kullanıyordum mecbur
(56 puan) tarafından
Hangisini önerirsn?
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Aynanın karşısına gec üç bicakli jiletler var onlar öle kesmiyo klasikler gibi onla yavaş yavaş hallet:D
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde hep tu dokucu kullandim hicbir sıkıntı yaşamadım olmadi simdi 32 haftalik oldum gene hep tuy dokucu kullaniyorum
(56 puan) tarafından
Dr. Onu önermiyor diye biliyorum
(1,505 puan) tarafından
Vala hic sormadım ama etrafimdakiler hep oyle yapardi bende hep oyle yaptim sukur bisey de olmadi
0 oy
tarafından
Agrayla doğum akasar yapıyordum aynayla
0 oy
tarafından
Valla ben eskiden böyleydim jilat kullanıyordum hep kararmazlar oluyordu tahriş oluyordu çok kötüydü sonra 2. Cocugumda artık dedim yeter kuaföre gidecem ve gittim kızz anam dedim ben niye yıllardır kendime aci cektiriyordum yaa şimdi 4 senedir kuaförde ağda yapıyorum ve neredeyse hiç kalmamış bile
(690 puan) tarafından
Kardeşim senelerde jiletle aldı çok çok korkak kendime ağda diye götürdüm orda zorla soktum içeri :)) şu an Allah razı olsun diyo korkucak hiç bişey yok özelikle ağdadan sonra huzur misss yarın için aşırı heyecanlıyım:)))
(2,443 puan) tarafından
Çok sağol canım hep son haftalar ağda riskli diye korkuttular şuan içime su serptin bi adım atmam için :)
(690 puan) tarafından
Rica ederim korkucak bişey yok sinek ısırığı gibi iyi geceler:)
tarafından
Zeynep celik  ilk 3 ay yapmadım ağda zaten okadar azalmıştı ki 3 ayda hiç yok diyecek kadar çıkmıştı çok az vardı 4 aylık oldum 2 seferdim gidiyorum  hiç bir sorun olmadı zaten kuaförde hamile olduğunuz için dikkat ediyor
(2,443 puan) tarafından
Anladım canım sağolun :)
0 oy
tarafından
Eldiven Cat çat çat bitti 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ağdayı neden istemiyorsun canım aslında en rahatı kuaföre gidip yaptırmak
tarafından
Bende çok gittim valla canım
(56 puan) tarafından
Temizlenme amacıyla bile olsa kuaföre giderek özel bölge (bikini bölgesi, genital bölge) ye ağda ya da lazer epilasyon uygulamak günahtır. Kadın arzu hissetsin ya da hissetmesin diğer kadının diz kapağı ile göbek arasına bakması haramdır. ... Özel bölgelerin dışında lazer epilasyon yaptırmak günah değildir.
(12,861 puan) tarafından
Cennet kapısından geçemez dediğin yere takıldım ben canım yoksa bunları bende biliyorum
tarafından
Dediklerin tamam da sen kedni yazdikalrini öyle bir ayet varmış gibi aktardın ben buna sasirdim
(56 puan) tarafından
Hafiz bı arkadaşım vardı o söylemişti benimde öyle aklımda kaldı
0 oy
tarafından
Ben lazere gidiyorum en iyisi 3 aydan sonra zararida yok bebeğe
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Son birkaç kere eşime yaptırmıştım jileti
0 oy
(2,387 puan) tarafından
eşine yaptır 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Hamam otu kullanıyorum hamileliğim boyuncada kullandım 
0 oy
tarafından
Ben bin in kadın tiraj bıçağı ni kullanıyorum bir iki hafta tertemiz kaliyor bir ay gidiyor bana
0 oy
tarafından
Vala canım ben eşime temizletiyordum 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayna ve jilet cnm 
0 oy
tarafından
Ben 30 a kadar ağda yaptım sonra yapamadım jilet kullandım dogumda dikisimde oldu ama dusundum kadar kötu olmadı dikis varkende aynadan bakarak temizleyebilirsin
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Jilet yapıyorum bende hamileliklerimde. Normalde epilasyon yapıyorum diğer taraflarımi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 118 göst.
1 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
17 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
24 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 493 göst.
30 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu

381,122 soru

11,409,924 cevap

34,946 kullanıcı

...