0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından

image

anneler e bebek bu montlar nasıl güzel mi yoksa başka markaya mi bakmalıyım mağazada bakma fırsatım hiç olmadı kalıpları nasıl 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok ince bunlar sicak tutmuyor hiç daha kalinlarina bak bence canim
(863 puan) tarafından
Hangi marka güzel ici polar mi alsam iyi olur cok terleyen bir bebek polar almıştım diyorum o zaman da üşür mü bilemedim
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben gecen sene almstim normal canım benim kızım 25 aylık 11 kilo 4 _5 yaş almstim ben geçen sene biraz bol du şuan tam iyi geliyor
(863 puan) tarafından
Kalın mı ici polar mi
(442 puan) tarafından
Çok kalın değil canım normal ama ben çok dışarıya çıkmadığım için böyle tercih ettim şimdilik
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Bence böyle kısa mont tercih etme biraz daha uzun boylu olanlara bak çocuğun beline soğuk girmez daha kullanisli olur . Kucağına alınca yukarı toplanıyor zaten en azından sıcak tutsun
(863 puan) tarafından
Önerebileceğin bir marka varmı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Şişme sevmiyom bebislerde ya sıcak tutmaz bunlar hem
(863 puan) tarafından
Önerebileceğin bi marka varmı ilk defa alicam geçen defa tulum almıştım
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bunlar bana ince geliyor canim. Ben dolap uygulamasından aldım kızıma bu sene hm nin 30 tl ye çok kalın
(863 puan) tarafından
Hm güzel mi bakayım bende
(1,077 puan) tarafından
Evet güzel bir marka ama 0 ları pahalı epey 200 den aşağı yoktur. Ben 2. El temiz bulup alıyorum
0 oy
(268 puan) tarafından
Valla bende aldim ama bunlar mevsimlik gibi ince canm 
(863 puan) tarafından
Hangi marka aldin ona bakayım bende ilk kez alicam geçen kış  tulum aldım
(268 puan) tarafından
E bebek yesili var bunun bende
0 oy
tarafından

Lc.waikiki montları muhteşem <3

0 oy
(1,292 puan) tarafından
İçi polar ve bence çok hoş. Fuşya rengini aldım kızıma. Kalıpları biraz küçük büyük beden alınabilir. Yalnız, çok sert kış şartlarında çok soğuk bölgelerde uygun olmayabilir çünkü öyle çok çok kalın değil. Bizim yaşadığımız yer soğuk değil kar bile yağmaz o yüzden bizim işimizi görüyor 
0 oy
(5,907 puan) tarafından
Ben geçen sene almıştım ogluma bunun yeşilini baya güzeldi valla bu sene alıcam yine Bi tane
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

benim oglum daha kucuk 5 month vardi hepsi buyuk geldi en son bunk aldim 7 aylik cok kalin alt donu da var daha buyukleri var mi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Oğluma aldim geçen sene biz memnun kaldık bu sene de giydiriyorum mavisini

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 727 göst.
0 oy
26 cevap 668 göst.
24 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (527 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 330 göst.
22 Aralık 2023 Moda kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
5 Aralık 2023 Moda kategorisinde Zeynepagd (356 puan) tarafından soruldu

379,939 soru

11,373,805 cevap

34,856 kullanıcı

...