0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (681 puan) tarafından
Sorum yukarida kizlar şuan buna takıldım nasıl beyazlatabilirim

4 Cevaplar

0 oy
(1,004 puan) tarafından
Bana da lazım,özellikle şu sarı lekeli beyaz tişört olayı. Kocamın gitmiyor diye her yaz değiştiriyorum
(681 puan) tarafından
Off hiç sormayin ya zaten bu beyaz atletlerde kocamın önceden hiç olmazdı böyle şimdi sarario nedenini bilemiom kötü deterjanda kullanmiorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
valla üst baş da kullanmadım ama geçen gün suya domestos koydum biraz.  sararan mutfak havlusunu koydum 2 saat sonra bembeyaz oldu
tarafından
canım ben makinaya atmıştım baktım lekeler kalmış rengi de sararmış öyle yaptim sonra iyice duruladım serdim mis gibi oldu tekrar yıkamadım yani. sen kaç parçaysa ona göre suyuna domestos koyarsin
(681 puan) tarafından
Teşekkür ederim acaba geceden koysam sabah yikasam tüm beyazlar uzun kalsa bişey olurmu
tarafından
hiç bişey olmaz şimdi yap sabah makinaya at direkt çamaşırlara dökme bişey olmaz
(681 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim
tarafından
ne demek canım
0 oy
(680 puan) tarafından

image

su beyaz olanı kullanın 90 la çalıştirin zaten beyaz olucak çok sarı olmayana kadar 60 la çok sarı olursa 90 la çalıştirin kullanmadığım marka kalmadı en iyi beyazlatan bu
(681 puan) tarafından
Direkt makinayami koyuyorsunuz sudami beklemeliyiz öncesinde
(680 puan) tarafından
Tursil gözüne bolcana dök
0 oy
(348 puan) tarafından
Kesinlikle ve kesinlikle beyazları yıkarken bir miktar sıvı Arap sabunu koymanız lazım. Ben bunu yanlışlıkla keşfettim gözlerime inanamadım makineden çıkarınca :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 245 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 288 göst.