0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba oğlum az önce uyurken odasında birden uyandı korkarak titredi baya eşim gececi çok korktum yanıma aldım odasını ayırdık 2 hafta oldu eşim gündüzdeyken böyle olmamıştı hiç sizce ne yapim dua okudum bu arada 4 yaşında bir süre yanımda mı yatsın neden korktu anlamadım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sakinleştirin o uyuyana kadar yanında durun 

(228 puan) tarafından
Yanımda yatırdım bugün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu gecelik yanında yatir oku bol bol rüyasında bişey görmüştür birde ye i alisiyor ayrı yatmaya normal
(228 puan) tarafından
Aynen daha çok yeni ama ilk günler çok iyiydi
0 oy
tarafından
Rüya görmştüe cnm korkma , bnce sen onun odasına git yanına alma alışmış odasına şimdi tekrar xırlabırsınız cnm
(228 puan) tarafından
Şimdilik yanıma aldım cnm çünkü ne yapacağımı şaşırdım dedim ki yarın seninle odanda yatalım dedim kafa sallayıp uyudu
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım dün gecede benim oglum aynı şekilde oldu korkarak uyandı agladı sakinleştirmeye çalışırken altına kacırdı zor sakinleştirdim aynı odada ayrı uyuduk annem yattı yanında nolur nolmaz diye  benim oğlumda 4 yasında
(228 puan) tarafından
Rabbim korusun çocuklarımızı hepimizin kalbim fırlayacatı yerinden ama ona belli etmedim yanındayım bugünlük beraber uyuyalım yarın odanda uyuruz falan dedim
(1,101 puan) tarafından
Bizde aynı odada uyuduk ama annem yattı yanında sezeryanla oldugum için çok dönüyo uyurken korkuyorum dikişlerin patlar diye 35 gü. Oldu hala düşmedi dikişlerim
(228 puan) tarafından
Toparlanırsınız inşallah bir önce
0 oy
tarafından
Oku canım korkma rüya gormustur ☺️kimbilir ne gördü
(228 puan) tarafından
Okudum cnm rüya gördü ve çok korktu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 807 göst.
0 oy
8 cevap 182 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,883 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esra2707 (1 puan) tarafından soruldu

380,571 soru

11,394,546 cevap

34,909 kullanıcı

...