+1 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Sorum Yukarida

16 Cevaplar

0 oy
(2,352 puan) tarafından
Ben yapar mıyım bilmiyorum ama bı elti var bende kendini ölümsüz saniyor galiba kaynatamin annesi öldü küs olduğu için aramadı sormadi adamı. Benim de geçen haftalarda dayım öldü küs olmadığımız halde bı mesaj bile atmadı. Ben böyle yapamam yapılmaması gerek yani iyi kötü aile sonuçta
(1,320 puan) tarafından
Acaba o eltin ne yaşamış olabilir ki ölüm olunca bile tepki vermiyor birde o açıdan bak
Bence
(2,352 puan) tarafından
Eşimin ailesi yaşadıklarını az çok duydum kendisinden de aileden de. Ama benimle bı şey yaşamadı buna eminim işi düşünce konuşup eder mesaj atar ama böyle hassas konulardan anlamaz kendisi. Ve kötü olduğu da değil en iyi samimiyeti olduğu bı insan var mesela ona bile öyledir yani. Anlatamam kadını ama şöyle soyluyum çok kindar en ufak şeyde çocuk gibi hemen sırt çevirip bı daha konuşmaz şahit oldum bu olaya yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
kaynanam ile küstük  geçen gün kardeşi vefat etti aradim konuştum hep. (memlekette cenaze) ve o gelmeden evine gidip temizlik yapacam gelen giden olacak yanında olacağım. böyle bi durumda küslük yapamam ben.
tarafından
Olması gerekeni yapıyorsunuz çok takdir ettim sizi tamam kayınvalideye küsülür edilir ama insan kendi annesiylede cogu kez anlasılmıyor o yüzden ben uzatma taraftarı değilimdir hiç içim elvermez
tarafından
sağolun bende öyleyim böyle durumlarda insan belli olur bence. iyi gün de herkes olur mühim olan kötü günlerdir.
0 oy
(42 puan) tarafından
Yok kuzum ya ne olursa olsun ölüm ve hastalık başka bişey nefret bile etsem içim yumusar. Kin tutamam ben bir selam yumuşarim ondan hep ***** yerine koyarlar ama olsun Rabb'im sevsin beni kâfi
0 oy
tarafından
Asla yapmam ölüm çok bambaşka birşey  ozamn akan sular durur 
0 oy
tarafından
Duruma göre ya neden küstüğüme bağlı yani ortada uzatılacak bir mesele yoksa gururuma namusuma dil uzatilmadiysa yumuşarım ama aksi halde hiç umurumda olmaz 
0 oy
(119,441 puan) tarafından
dedem öldügünde babannem kendi kiz kardesiyle küstü yillarrdir cenazeye geldi o an aglayip baristilar 3 ay snr kardesinin eside öldü bizde küslük cenazede biter ölüm oldumu o an herkez barisir ölümlü dünya oldugu hatirlanir
0 oy
tarafından

Evet karıştırırim ahtım var birilerine. Cenazeleri olduğu günun akşamı veya o hafta oğluma çalgılı cengili davullu zurnalı sünnet düğünü yapicam şimdiden. Parasını kenara hazırladım. Ölüm her an gelebilir. Hazırlıklı olmak lazım. 

(2,486 puan) tarafından
İçin nasıl yandiysa sogumuyor bir türlü canım senin her yorumunda benim içim sızlıyor hissediyorum sanki acını öfkeni
(10,549 puan) tarafından
Neden cnm ne olmuştu kj
(13,081 puan) tarafından
Yapma canım sen yine de Rabbım onlara verir cezalarını zaten
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Karıştırmam cnm kus olduğum birinin kötü gününde yanında olurum geçici bir dünya bu
0 oy
(802 puan) tarafından
Hayır cnm hiç karistrmam.Cenaze sahibiyle kus olsamda insanlığın gerektrdigini yaparım.Normalde affedici bir kişiliğe sahip değilim ama bu benim hassas noktam.
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ben küserim bir kaşık su vermem 

Bana çektirip zor zamanında yanında olmam kimsenin baştan yapmayacaklardi kinliyimdir Allah affetsin. 
0 oy
tarafından
Karıştırmam en kötü mesajda olsa yazarım mutlaka 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bende bi abla var ki babamin ölüm aninda bile düşmanlık peşindeydi . Cenazesinde bile fitne lik peşine düştü.  En çok ta zoruma giden babam evdeydi cenaze si ben başımin ağrısından aglamaktan uyuyamamistim . Ablam mutfakta dedikodu yapiyodu komşularla gülerek. Adamin öldüğüne mi aglim böyle seylere şahit olduğuna mi 
0 oy
tarafından
Kesınlıkle karıstırmam karıstıramam yanı . Hepımız bırgun ölecegız. Ne olursa olsun son gorevımızı yerıne getırmelı kalanlarn yannda olmalıyız. Bak mesela ben ablamla  ramazan bayramndan berı gorumusyorum yaklasık 2 hafta once korona olmus hemen aradım nasılsın dıye  . Ben haklıyım o hatalı bu konusmama durumndada ama yınede aradm ben gerı koyamam kendımı kesınlıkle 
0 oy
tarafından
Benim şeytan bir yengem var hamileyim diye dayıma bile kaldırmış dayımda yengemiz hamile dedi korona var diye kalabalığa sokmadı dedemin cenazesine bile gelmedi ama geçen aylarda kuzenimin düğününe gitti hamile değilmiş meğersem herkesi kandırmış
0 oy
tarafından
Annem vefat etti, abimle ve yengemle konuşmuyordu küsmüştü abim ve yengem, hatta yengem annemi evinden kovdu ve torunlarını göstermedi abimde ona uydu zaten annemi beğenmezdi. Bende konuşmuyordum. Annemde bana cenazeme bile gelmesin derdi ikisi de gelmesin derdi ama geldiler ve kovaladım sırf rezillik çıkmasın diye. Eve gittiğimizde yine gelip gittiler, ben yeğenlerimi sevdim abim oğlumu sevdi, geri Trabzon a gelene kadar hiçbir şey yokmuş gibi davrandık ikimizde, sonra yine ne onlar beni aradı ne ben onları aradım
0 oy
tarafından
Karıştırılmamalı ben karıştırmam acısı olana terbiyesizlik olur karıştırmak. Eşimin babanesi kollarımız da öldü üst katta yengesi ile küstük biz mesafeliysik o an kadın can çekişirken iilk ona koştum Allah rahmet eylesin oda hemen koştu geldi. Şuan ikisi de vefat etti ama o an ben 7 aylık hamile halimle ne yapardım bilmiyorum korku filmi gibiydi. Neyse demem o ki cenazede küslük olmaz he uzak durursun sevmediğin biri varsa ama konuşmak lazımsa da konuşulur hal hatır sorulur sonra istersen yine küsersin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 361 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 630 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Oglummmmm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.