0 oy
945 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Eşimle ailesi yüzünden kavga edip ayrılmıştık 3 ay ayrı kaldık ama bu süreçte üç dört sefer görüştük oğlumu gördü hep beni sevdiğini özlediğini söyledi şimdide özür diliyor benden ama aklımda eşim bu süreçte beni aldattiysa ben bunu öğrenirsem herşey daha kötü olursa gibi bir his var çok mutsuzum eşim kesinlikle haksız ama boşanmak yuva yıkılması o kadar zorki bunalimdayim çok kötüyüm üzgünüm

11 Cevaplar

+1 oy
(16 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilmiyorum ama bi insanı değiştiremiyosan uzatmanın bi anlamı yok kendini daha fazla harap edersin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben benden öncekileri duyup, öğrendim kaldıramadım. Evliyken öğrenilse insan daha kötü olur. bir kere açık açık sor tepkisini ölç
(634 puan) tarafından
Açık açık sordum ben o kadar serefsizmiyim dedi bide görüştüğümüz de bana beraberlik teklif etti çok özür dilerim seni özledim falan dedi diyorki öyle birşey olsa ben sana yalvarirmiyim diyor
tarafından
Bir kere sorup cevabını aldıysan üstüne düşme bir daha affetmek istiyorsan insan kurcaladıkca şüpheye düşer dedim ya ben eskisiyle olanları benle evlenmeddn 3 yıl önce olanalrı kurcaladım en detayına kadar keske hiç öğrenmeseydim daha iyidi psikolojisi bozuluyor insanın
(634 puan) tarafından
Bnde eşimin geçmişini kurcalayip bildiğim için şüpheleniyorum
Bir kez sordum böyle dedi sürekli beni özlediğini söylüyor affederim ama birde yanlış bir şey yaptığını duyarsam yıkılırim bu sefer
tarafından
O tarafını düşünme hiç zaten inan Allah bu yönde kimsenin hakkını kşmse bırakmıyor görmen duyman gereken ne varsa önüne çıkartıyor.
0 oy
tarafından
Bu şekilde olup tekrar şans verip iyi olan malesef ki görmedim 
0 oy
(803 puan) tarafından
Cnm varsayımlarla ilerlersen önünü göremezsin.Seytanin ağına düşme derim.Eger ki gıyabımda yanlış birşey yaptıysan rabbim birlesmemizi nasip etmesin diye de dua edebilirsin.Evinden ayrılmak durumunda kalınca bu gibi endishelrede mazur kalabiliyor insan.Seni yuvandan edenler utansin.Herseyin gönlünce olması dilek ve duasıyla...
(634 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok pozitif bir yorum olmuş içim rahatladi cidden
(803 puan) tarafından
Her evlilik parmak izi gibi birbirinden farklıdır.O yüzden aksi yorum yapmak doğru değil.Cok mutlu ol, rabbim korktuğundan emin umduguna nail eylesin.Sevgiler❤️
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Canım çocuğunuzda varmış Rabbim hakkinizda hayırlısını nasip etsin yuva kurmak kolay değil ne yaşadıniz bilmiyorum ama demek ki kolay bı şey değilmiş ki 3 aydır ayrisiniz yani bunu söylemek bana düşmez belki sen daha iyi bilirsin ama araya bu kadar mesafe girdiyse ve bı ayrılık söz konusu olmuşsa ne kadar cabalasan da duzelmez o yüzden sizi tanıyan konuyu bilen birine danışman senin için daha faydalı olur bazen biz olayların içindeyken doğruyu yanlışı goremiyoruz bizi görenler yapma desede doğruyu görmediğimiz için yapıyoruz o yüzden sen en iyisi sizin durumunuzu bilen birine danis hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Neden aldatmış olsun ki canım öyle bir karakteri mi var. Sen nasıl aldatmadysan oda beklemiş olablr . Aldattysa da kendisine yaptığı bir hakarettir bu cezasını kendisi öder
0 oy
tarafından
Canm başkası için huzur bozmaya değmez . Kimseyi de dinleme. Nasıl hissediyorsan öyle hareket et.  Çünkü yuva kolay bozulmuyor . Bir kere daha şans ver ne kaybedersin ki . 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Aldatildim öğrendim ve çok zor bı surec insan kaldiramiio
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Bu zamana kadar dönmemişsin artık dönme 
0 oy
tarafından

Erkeklerin klasik sözü özürdilerim Birdaha olmayacak söz veriyorum nolur affet zaten elindekinin kıymetini gidince anlıyolarda iş işde geçmiş olur bana göre eğer bunca zaman bir gelişme olmadıysa bundan sonra da düzelmez aklında ölene kadar aldatıyomu beni diyeceksin güvenbbir defa kırıldı mı lamicimi yok olmuyo yinede sen bilirsin 

0 oy
tarafından
affetme canm bi insan yedisinde neyse yetmisinde odur bende ayni durumdayim ayagima kapansa yine bitti af yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 888 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 621 göst.
0 oy
4 cevap 310 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 449 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu