0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Adi gunes korona olmus iki tane cocugu var 20 yasinda 8 aylik hamile yogun bakima kaldirnislar sa.lak milletin lafina inanmis asi olmamis simdi cezasini cekiyor cok uzuluyorum insAllah bidey olmaz esimin akrabasi ya lutfrn birer fatiha okuyun onun icin rabbim iki kucuk cocuguna bagislasin karnindaki cocuguyla  saglikla ciksin ordan

17 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun en basta fakat aşı olmadıgı için o şekilde ***** demeyin ben de hamileyim aşı olmadım özellikle iki doktorumda önermediler vurun deselerde bilimsel olarak bebek üzerinde etkisi henüz görülmedi riske atmayalım, evden çıkma, kimseyle görüşme dediler bunun üstüne de olmam zaten aşı çinin çıkardıgı bir virüsün aşısına zaten güvenmiyorum alman aşısıda önemiyor doktorlarım. Umarım arkadasınız en kısa süre de iyi olur cocuklaeının basına döner sağlıkla
tarafından
Aslıs Bn doğumdan sonra oldum aşı cnm bebeğim 2 aylıkken
(13,202 puan) tarafından
Şifa olsun canım bizler gibi doktorlar da aşı karşıtı olabilir genel yazdım ben karşıt olanlar önermiyor zaten.
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemize inşallah
Aşı karşıtı kesinlikle değilim olunmalı bnce başka çaresi yok çünkü bu salgının bitmesi için
(13,202 puan) tarafından
Çin atlattı çoktan aşıyı bulunca varyantlar bile olmadan
tarafından
Aynen öyle birde virüs onlardan çktığı halde
-Reklam-
+3 oy
(15,721 puan) tarafından
Niye ***** diyorsun ki bende hamileyim olmadım Allah tan gelen geliyor asi da covid de bahane dir 

Arkadaşına Allah şifa versin 
(2,765 puan) tarafından
Gene de rabbim ne fiyor ben size hastalik verdim ama dermanini siz bulacaksiniz diyor o yuzden asi olup rabbime siginmadi lazimdi
+1 oy
(1,207 puan) tarafından
Sala.k demen hiç doğru değil herkes aşıya guvenmiyor bende dahil ve hamileymiş yani belki doktoru önermedi vs. Şunu da belirteyim olacak olduktan sonra isterse 10 aşı olsun yine olur  Rabb'im şifa versin 

Ve şunu merak ediyorum yani yanlış anlama sadece merak niye postlariniza nickini yazıyorsun yani o zaman ne oluyor 
(2,765 puan) tarafından
Dogru veya degil asiyi olmasi lazimdi guvenmiyor olabilir ama yaptorip rabbime sigincakdi sonucda derdi veren allh dermanini bulun diyor
(1,207 puan) tarafından
Peki o zaman asi olup bişey olsaydı o zaman akıllı mı oluyordu asi yaptırdığı icin
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Aşı olmayan herkes s... ozaman size göre ne saçma bi uslubunuz var hem dua istıyosunuz hemde hakaret ediyorsunuz arkadaşınıza.. Allah şifa versin inşallah.

Yıne başlığın  sonuna adını yazmışsın ne gerek varsa 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbım bir an önce şifasını versin inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
tarafından
Okudum canım Allah şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın
(2,765 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Allah hayırlı şifalar versin İnşaAllah Rabbim çocuklarını ona bağışlasın onu da onların başından eksik etmesin. Okudum .
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim amin
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ Allah çocuklarına bağışlasın inş ❤️
(2,765 puan) tarafından
Allah razi olsun kuzum
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbım tez vakitte şifa versin inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim benim insAllah
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin inşallah ya çok üzüldüm rabbim evlatlarına bağışlasın 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Rabbim sağ salim yavrularına kavuştursun inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Asi olsa sanki yogun bakima girmeyecekti...
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Allah iyilik versin inşallah tez zaman da çıkar doktorlar ***** millet akıllı bi deli kuyuya taş attı yüz kişi çıkarmaya gitti hesabı bu herkes asi olmazsa bu iş olmaz daha çok yoğun bakım olur maske olur ben aşılıyım 11 haftalık geleyim 20 aylık kızım var bi zahmet herkes olsun hani kısırlık yapardı ben gebe kalmadan önce oldum aşımı cok şükür bi tane daha Allah nasip etti bana ne biliyim ya millet çok akıllı ya biz cahiliz 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
***** milletin larina Bakarak diyerek için sogumwz siz direk saldırın aşisiz gördüğünüz yerde öldürün hatta  
0 oy
(4,759 puan) tarafından
İnşallah canım amin lohusayım fatiha okuyamıyorum Rabbim şifa versin inşallah yardımcısı olsun çocuklarına bağışlasın kuzum 
0 oy
tarafından
Hem Allah'ın rızasıyla bsey istyosunuz hemde aşı vurunmayanlara hakaret ediyosunuz pes dogrusu, gebelikte parol içmeye korkanlar aşı vurunun diyor, bu nasıl akıl tutulması, Allah arkadaşınıza şifa versn, sizde uslubunuzu düzeltin lütfen
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin canım inşallah toparlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
0 oy
25 cevap 401 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayalperestt (949 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 119 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu