0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar ölüyorum. Bildiniz can çekişiyorum. Oturamiyorim kalkamıyorum hareket edemiyorum. Ağrıdan ölüyorum.   

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh cnm çok geçmiş olsun taş mı var sende
tarafından
Şimdiye kadar hiç öyle bir şey denmedi
tarafından
Abimde vardı ağrısını nasıl çektiğini bir ben bilirim kurban olurum ama çok şükür taşı düşürdü tam ameliyata gitmeden bir gün öncesinde o da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım sana söyleyebileceğim tek şey bol su içmen
tarafından
Cnm inan günde 3.4 litre su içen biriyim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
sıcak tutmak voltarenin ağrı kesicisini içmek biraz hafifletiyor ben uzun yıllar taş döktüm bilirim o ağrıyı sancıyı geçmiş olsun taş veya kum mu döküyorsun bir bilgin var mı
tarafından
Şimdiye kadar hiç öyle bir şey olmadı cnm protein kaçağım var ama böbrekler de
(2,593 puan) tarafından
onu bilemiyorum canım bol su içip sıcak tutmak ve ilaç bir nebze işe yarıyor imkanın varsa bir doktora git net belli olsun Allah korusun taş kum gibi bir şey ise zorlanırsın
tarafından
Eşimi aradım geliyor cnm iş yeri uzak biraz. Arabayla gitti gitmeseydi 50 kere gitmiştim. Oğlum ağlıyor kucağıma alırken bile canım yanıyor
(2,593 puan) tarafından
ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah taş falan değildir
tarafından
İnşallah. Cnm
0 oy
tarafından
Buskopan iç varsa cnm o çok iyi geliyo sıcak su torbası koy ❤️ Rabbim şifa versin inşallah geçmiş olsun cnm ❤️
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun kardeşim. ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Canım ya onu evde geçirecek bir şey yok ki çok kötü bir şey taş veya kum olabilir mecbur hastaneye gideceksin haftaicide hemen üroloji doktoruna git şuan bir parol varsa iç inşallah geçer çok çektim ben vala taş vardı ameliyatla aldılar işte
tarafından
Geldim şimdi cnm eşim isteydi onu mecbur bekledim çünkü araba esimdeydi
0 oy
tarafından
Kız naptın gittin mi hastaneye?
tarafından
Geldim cnm tomografi temiz. Kan değerlerim yüksek biraz ağrı kesici Ler fayda etmiyor. Uzman Dr bekliyorum
tarafından
Geçmiş olsun canim protein atıyorum demiştin, bak annemdede aynı durum vardı protein kaçağı ve beyaz üre yüksekmiydi dusukmuydu Akdeniz ateşi çıktı böbrekten parça alınıp bakilmisti. Dikkat et

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.

385,066 soru

11,516,553 cevap

35,177 kullanıcı

...