0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin çok sevdiği.bir montu var siyah renk ama işte rengi baya soldu kardeşim evde boyayabilirsin dedi daha önce boyayan oldu mu trendyolda boyalar falan var ama sanki sadece boya değil de başka şeyler de lazım bilen var mı acaba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vala lisedeyken çok boyamistim pantolonlarımı güzel olmuştu ama tabi ilerde  kumaşı bozulur mu bilmiyorum.hatirlamıyorum hani
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazıyorum ama gelmiyor. Ben çok boyarim 
tarafından
Hangi marka peki iyi tutuyor mu
tarafından
Çok teşekkür ediyorum gayet detaylı anlatmışsınız Allah razı olsın
tarafından
Bir marka vae piyasada Victoria hatta resim atayım
tarafından
Atamadım bi anormallik vae bugün anlamadım
tarafından
Victoria yı trendyolda da gördüm sağolun :)
0 oy
(24 puan) tarafından
Toz kumaş boyaları var onlardan al çamaşır Makinesinde 90 derecede yika hiçbir şey olmaz boyada gayet iyi tutuyor
tarafından
Bildiğiniz marka var mı
(24 puan) tarafından
Tam emin değilim ama yıldız marka toz boyaları ccok iyi daha önce kullanmıştım
tarafından
Anladım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(197 puan) tarafından
Bizde eşimin pantolonunu boyamayı düşünüyoruz . Aktardan boya alicaz ve sabitleyici de oluyormuş yanında çamaşır makinasında boyanıyormus bakalım başka şekillerde de vardır muhtemelen ama tavsiye üzerine onu deniycez
tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Pantolon boyamistim cnm siyah onemli plan su ki aldigin boyanin kaliteli olmasi lazim sicak suya boyayi katip icinede kiyafeti basip birakiyorsun 2 3 sat snra cikariyorsun boya iyi degilse geri akiyor yikayinca akmayan boya al 
tarafından
Çok teşekkür ederim bildiğiniz bir marka var mı
(1,763 puan) tarafından
Vallaha cnm markayi unuttum ya ne desem yalan olur simdi ama Ben sabiyleyici filan yazmislar oyle birsey almadim bir legene sicak su koydum boyayi doktum snra onu bir degnekle karistirdim snrada kiyafeti icine bastim 3 saat beklettikten snra cikardim makinede filanda boyamadim yank
tarafından
Güzel oldu mu peki
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm bir tek onu boyadim baska da boyamadim hala da duruyor :))
tarafından
Gördüğüm herşeyi deneyecem valla eşim çok seviyor montunu
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim netten kumas bouasi diye bakarsan gorursun boya ve yaninda rengin kalici olmasi icin toz gb bisey gonderiyolar. Kovaya sicak su dolduruosun boya ve renk sabitleyiciyi dokuo karistiriyosun. Sonra kiyafeti de icine atip baya bi yediriyosun suyu. Sonra heralde 1 saat falan icinde bekletiosun. Kuruyana kadar bekliosun sonra durulayabilirsin. Ben yillar once kotumu boyamistim siyaha hala kullaniyorum. 
tarafından
Anladım çok teşekkür ediyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
26 Haziran 2022 Moda kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (576 puan) tarafından soruldu