+1 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (9,023 puan) tarafından
Kızlar eşim marangoz fabrikasinda çalışıyo cumartesi yarım gün Pazar günü tatil ek iş bulmuş kendine biraz borçlarımız var ve 2. Bebeğimiz geliyo. Ben kendimi çok tuhaf hissediyorum adam bizim için koşturup duruyo şimdi iş için tekrar konuşmaya gitti yarın başlayacak üzüldüm onun için dinlenemeyecek hiç diye aglayasim geliyo. Benim elimden bişey gelmiyor ona destek olamıyorum diye

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm eşimde pazarları bile çalışıyo canm 2 seneden beri senelik izin bile yapmadı koşturuyo sürekli
(9,023 puan) tarafından
Geçim derdi zormuş hele çocuk olunca Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah hepsine
-Reklam-
0 oy
(876 puan) tarafından
Malesef gidiyor canım haklarını nasıl öderiz bilmiyorum asgari ücretle başka türlü geçim olmuyor
(9,023 puan) tarafından
Geçim zor herşey ateş pahası olmuş. Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah elimden bişey gelmiyor bende işe başlayacaktım oğlumu anneme bırakıp ama hamile kalınca maalesef olmadı tüm yük ona kaldı üzülüyorum
(876 puan) tarafından
Napacaz canım 2 çocuk var mecbur tek yapabildiğim eve geldiğinde yemeğini hazır etmek güler yüzle karşılamak oluyor çocukları görünce yorgunluğun gidiyor benim deyip duruyor Allah razı olsun onlardan valla her adam böyle değil yine şanslıyız biz neler duyuyoruz burada
0 oy
tarafından
Dur durak bilmiyor kendi işi yoğun bide başka yerle anlaşmıs haftaya gidecek. Normal zaten işi gereği çıkıyordu. Şimdi gördüğümuzde şükür dicez
(9,023 puan) tarafından
Sanırım bizde öyle olacağız
tarafından
Akşam geliyor onda da çizim yapıyor. Bende alıyorum kahve mi yanına geçiyorum. Anca öyle görüşüyoruz.
0 oy
(109 puan) tarafından
Benimde aynı Eşim cumartesi tam gün çalışıyor pazar ek iş yapıyor elimden gelen tek şey ona moral vermek akşam işten geldiğinde ona kendini iyi hissettirmek çaba sarfetsinler bacım sen ne dersen de onlar kendilerince ya geçindiremezsem diye düşüncede dirler o yüzden bırak Allah yardımcıları olur inşallah 
(9,023 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim eşim esnaf hiç izin günü yok sabah 10 akşam 10 çalışıyo hiç vicdan yapma bence bizde akşama kadar evde çalışıyoruz yapcak bişey yok hayat böyle herkesin bi görevi var
(9,023 puan) tarafından
O ne kadar calissada akşam hep yardım eder bana elinden geldiğince hakkını ödeyemem
0 oy
(7,074 puan) tarafından
Bir tek pazar olsa iyi işten gelir gelmez yemek yiyor namaz kılıp ek işe gidiyor sadece pazar gününü kendine ayırabiliyor garibim.
0 oy
tarafından
Benim eşimde normalde bugün iş yok ama eline biraz daha para gecsin diye çalışıyo yakında bende başlarsam biraz daha rahat ederiz diye ümit ediyorum 
(9,023 puan) tarafından
Bende başlayacaktım ise hamile kalınca planlar alt üst oldu nasip kısmet diyorum
0 oy
tarafından
Bende zorla işe yolluyordum içinden gelerek yapıyorsa bırak çalışsın güzel bir şey sizin için daha çok çabalaması
(9,023 puan) tarafından
Tabi ki güzel ama yorgun düşüp hastalanmasından korkuyorum işi ağır iş

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 353 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Syma (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
0 oy
16 cevap 140 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy