0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 yaşında kısır erkek kedim var Van kedisi. 5 senedir bizle. Ama cok vahsi cani isterse elletir. Dışarı alıstı sitenin bahçesine çıkmak istiyo hergün gezip geliyo çıkarmadığim zamnalrda evde huzursuzluk yapıyo sürekli miyavliyo ne beni ne bebeği uyutuyor. Dışarı çıkınca da sitenin kedilerini dövüp yaralıyo onun yüzünden kaç kedi Dr luk oldu. Komşular hep kzıyo sikayet ediyo salma şunu diyo napıcam bilmiyorum 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

image

cok da güzel şerefsi.z
(44,788 puan) tarafından
Asabi bir tipi var bunun belli:D
tarafından
Demi belli oluyo suratindan. Sbah kacti evden hala gelmedi kedi dövüyordu en son balkondan gördüm
tarafından
Kedin Çok tatlı ya çok agresif duruyor ama ahahaha
tarafından
Öyle maalesef agresif 5 sene oldu hala korkuyorum ben :)
(876 puan) tarafından
Masallah Allah uslu akıl versin bu yaramaz oglana
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bir derdi var bence bir psikologa götür :D

tarafından
Yaaaaa cansinnnn
tarafından
******** ya hayva.n bi düzgün durmuyo. Sonunda kovulcaz onun yüzünden
tarafından
Hahaaa teşekkür ederim balim
0 oy
tarafından
Canım kusura bakma ama çok güldüm  :) kız nasıl bir kedi o baksana şuna diğer kedileri dövmek ne akıllı akıllı gez gelsene :) kedi tasmaları var onda durur mu acaba dışarıya çıkmak istediğinde beraber ciksaniz sitede diyecemde çıkabilir misin
tarafından
:)) Canım inan onu da denedim 70 TL ye tasma aldim içinden kurtuldu kaçti. Dışarda beni görünce aslan kesiliyor bana da vuruyor saldırıyo. Ben şaştim artk. Diğer kedilere hiç huzur vermiyo yazık hayva.nlara üzülüyorum
tarafından
Ahhahahhaha ay kusura bakma :) fotosu varmı su yaramazin çok merak ettim
tarafından
Atayım canım
0 oy
tarafından
Ankara kedisi var bizimde 4.5 yıldır bizimle sahiplendiğimde yaşlı bir kediydi oğlum dahil hepimizi parçaladı kıyamıyoruz birine vermeye en son çare bütün herşeyini balkona koyduk orda dışarı bakıyor uyumak istediği zaman yatak odasına babamın yanına gidiyor her gün birimizi ya ısırır yada tırmalar 
tarafından
Bu beyaz ırklar vahsi oluyormş veteriner öyle dedi. Araştırma yapmışlar en vahşi kedi Van çıkmış :) balkonda da rahat durmuyor 4.kattayız kac kez atladı bişi olcak diye korkuyorum. 5 senedir hiç mi sevmez bi kedi sahiplerini. Dışarda baktıgım kedi daha çok seviyo bizi
tarafından
Aynıı bizimki :D aslında bitkisel bir ilaç var antideprasan gibi bir şey sıvı bir ilaç bize veteriner en son onu verdi annem kıyamadı içirmeye veterinerle bir görüşün belki bir ilaç verir veya başka bir şey vardır
tarafından
Antidepresan kötü olmaz mı ya. Sersem gibi bişey olur sonra da ahahaha
0 oy
(849 puan) tarafından
Bı veterinere danış bence
tarafından
Danıştık. Onun karakteri böyle her insan gibi onunda huyu var diyo bide beyaz ırklar vahsi olır dedi
0 oy
tarafından
Hahahahah çok iyi ya :D 
tarafından
Ah ah bide bize sor :) yaramaz cocuk gibi her gün şikayet
0 oy
tarafından
Çok severim. 

Ama neden ya neden evde bakmak onların yaşam alanı ev değil 
tarafından
Bu hem ev istiyo hem dışarı ama rahat durmuyor işte. Sürekli dışarda kalsa onu da yapmıyo illaki geliyo eve. Dışarı cıkınca da kavga ediyo hem kendi yaralanıo hem başka kedileri yaralıyo
0 oy
(348 puan) tarafından
Canım kediler için rahatlatıcı macunlar var onlardan yalat. Kısırlaştırılmış olsa bile bazı dönemler böyle yapabiliyorlarmış enerjiyi atamadıkları için. Ben o döneme gireceğini anladığım zaman Gym marka Relax Paste yalatıyorum kendisi de rahatlıyor bende :)
tarafından
Bizimki hep böyle asabi. Onlardan alayim o zman canım inşşş  faydasi olur. Cok bunaldım cünkü. çok tşk ederim :)
(348 puan) tarafından
İnşaAllah canım. 3-4 günde bir ya da haftada 1 filan yalat
0 oy
(44,788 puan) tarafından

Bence uğraşma sanada zarar veriyomus ya birine ver sahiplensin yada barınağa verr:D

tarafından
Bu del.iyi kimse sahiplenmez. Atsan atılmaz satsan satılmaz öyle Bi durum. Barınaklarda cok kötü asla vermem yazık günah cok da seviyoruz
(44,788 puan) tarafından
Kendini merak ettim valla görüntüsü nasıl heybetlimi:D
tarafından
Kocaman beyaz kaslı bişi :) atayim resmini
(44,788 puan) tarafından
Yaaa atsana
tarafından
Attm canım
0 oy
tarafından
Hayvanın çiftleşmeye ihtiyacı var galiba. Sinirini sizden çıkarıyor :D
tarafından
Ama kısır çiftleşmez ki. Erkek kedileri hiç sevmiyo hele. Ben böyle beter bi kedi görmedim ömrümde :)
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Veteriner hekime danışman en doğrusu zaten dışarıya çıkması hiç sağlıklı değil diğer kedilerden hastalık vs kapabilir
tarafından
Cook pişmanim dışarı alıstırdığim için :(
0 oy
(404 puan) tarafından
Sizin bebeginizi kiskanmis olabilir mi ya :) 
tarafından
Olabilir bebek olmadan öncede böyleydi şimdi daha da abartti:)
0 oy
tarafından

İşte bu arkadaşlar canavar kedi. Bebegin bütün eşyalarına da sahip çıkıyo :) 

image

(1,850 puan) tarafından
Uy hele tipe hahahahahah :))))) mehtap kız antidepresan ver vallaha iyice ahhahaah neyse ;)))
tarafından
En son kaldi onu yapcam artk yeterki sakinleşsin ahahaah
(1,850 puan) tarafından
Hergun bir dava dövüş yoksa ;)
0 oy
tarafından
******** olmuş alemin kralı olmuş senin kedi yani küçüklüğünden beri sizin yanınızdaysa onun hırçın olmasının bir sebebi vardır canım kısırlaştıgi için de hırçın olabilir
tarafından
Aslında tam tersi canım kediler kısırlaşınca sakinleşir bunun karakteri böyle veteriner de öylr dedi
tarafından
Benim eşim de veteriner de bazı kisirlastirdigı kediler bazen agresif olabiliyormuş annen yeni mi kısırlaştırıldı acaba o yüzden sordum Aslı aynen sakin olun çünkü kızgınlık dönemleri diye bir şey yok bunlarda Allah kendin akıl fikir versin ama çok şeker maşallah :D
tarafından
Bir de bu kedi şu anda ev kedisi gibi bir şey yaz dışarıda geze geze sokak kedileri gibi agresiflesmis de olabilir
tarafından
Bu arada kedi sakinlessin istiyorsanız kedi maltı alabilirsiniz kedi otu yani çok sakinleştirilir o kedileri
tarafından
Evet onlardan alıcam yetr ki sakinleşsin. Sabah kacti hala ortalıkta yok :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 622 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,659 göst.
0 oy
0 cevap 119 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aleeeyyy (562 puan) tarafından soruldu