0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Ya kizlar yarin sabah ablam bana gelicekti hem yarin aksamda bende kalcaklardi neyse esimde yarin icin kardesini cagirmis kahvaltiya bugun sinirlendim bizim misafirimiz geliyo ya kardesini niye cagiriyosun açmı dursun evinde diyor ya gercekten biktim bunun kardesinden artik ya her aksam arar yemek varmi her pazar arar kahvaltiya geleyim koca adam yemek hazirlamaya aciz ya bide bugun bana diyo niye surat yapiyosun ya allah askina olurmu hic siz soyleyin gecende bi post actim herkes bana burda dedi 1 tabak yemekten nolucak oyle degil iste gecen aksam cagirdim yemege hadi dedim esim yine yanlis anlamasin ama dakkada bir ariyo geleyim geleyim esimde acip agzini bisey demiyor ki sonucta ablamlar gelicek yakisirmi simdi onunda kardesi gelmesi akli cikiyo galiba ac kalicak diye oda hic dusunmuyor baska insanlar dusunur cekinir evli abisinin evine gitmeye niye icerde el kızı var diye sizce haksizmiyim ya bunda hic oyle cekinmekte yok ya belki ben istemiyorum yuzsuz gibi ne geliyosun durmadan 

7 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Sinir edici bi konu sende yemek yapma cnm gitsin hazir alsin yesin def et onu
(2,351 puan) tarafından
Mecbur hazirlicam canim ablam gelicek cunku
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani haklısın benm annem 2 haftadır il dışında babamı arıyorum gel yemeğe diye gelmiyor adam eşim ararda çok ısrar ederse gelir bnde yemek yapıp eşimle yolluyor onuda zor kabul eder kendisi yapıyo babamda işte çalışıyor 59 yaşında adam sn ara söyle abin çağırmış ama bnm misafirim vr sni başka zaman ağırlarım de darılırsa darılsn
(2,351 puan) tarafından
Misafirim oldugunu biliyoki canim ben bisey desem esim kiziyo sanki hakliymis gibi bu sefer 1 hafta evde trip yapiyo
(7,768 puan) tarafından
Yaparsa yapsn bir yapar iki yapar sn üzüleceğine o üzülsün tınlama ya görmezden gel huzurum kaçıyo çk istiyosan kardeşinin yanına taşın de
0 oy
tarafından
Kendini yiyene kadar eşinle konuş bence. Gelen kişi hiç mi anlamiyo senin durum dan rahatsız olduğunu ?
(2,351 puan) tarafından
Ben esimle konustum ama kayle bile almiyo beni zaten gelen kiside sorun var ya
0 oy
(119,059 puan) tarafından
msj at esim seni cagirmis ama musait degilim ablam gelcek sen gelme yaz anlar heralde
(2,351 puan) tarafından
Dedim canim dedim ama esime soylemis esimde demis sen gel yabanci degil onlar diye
0 oy
tarafından
Yuh yani kırsın iki yumurta yesin bu ne böyle ya 
(2,351 puan) tarafından
Bende oyle diyom esime belki yapamiyodur diyo
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bıktırmışlar seni, surat yapma eşinin yanında iyi ol canım  eşine illa diyeceksen tatlı tatlı de ayağı kesilir kardeşinin sen çağıracağın zamanları belirle yönlendir ya bugün değil de haftaya şu zaman çağırsak olur mu gibi gelmesin dersen inat eder
(2,351 puan) tarafından
Kiz cok dedim ama tatli dilden de anlamiyolarki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 549 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 928 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde Gülsüm4747 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 160 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysedemir42 (301 puan) tarafından soruldu

377,783 soru

11,307,203 cevap

34,737 kullanıcı

...